Skocz do zawartości

TeamSpeak3 Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Nokia Lumia 520 czy 620?

nokia lumia 520 620

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoksuJPG

KoksuJPG
  • Gracze
  • 19 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 18:01

Witam, zastanawiam się nad kupnem Nokii Lumii 520, nie mniej jednak brakuje mi w niej jednej rzeczy, a mianowicie lampki błyskowej, która to znajduje się w 620. Z kolei to 620 - jest mniejsza (co dla mnie jest minusem) i ma słabszą wytrzymałość baterii. Śmiem dodać, że różnica cen między nimi wynosi ~300zł. Nie wiem czy się opłaca aż tyle dopłacać... Tak więc czekam na Wasze zdanie, drodzy użytkownicy tego forum.

Żegnam.

Dołączona grafika

#2 Warfull

Warfull
  • Gracze
  • 287 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 18:19

http://versus.com/pl...nokia-lumia-520

620 lepiej się prezentuje.

//Google: Wygasła sygnatura.

by Daxey

#3 Chmielo

Chmielo
  • Gracze
  • 357 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 18:29

Powiem tak, sam się zastanawiałem nad kupnem 520 a 620 jednak wybrałem 520 ze względu na brak $$ i nie żałuję. A co do baterii to jest wytrzymałość podobna +/- półtora dnia wytrzyma. Jak dużo grasz, używasz internetu to z 5-7 godzin maksimum. A po cholere Ci lampa błyskowa? Jak chcesz robić super, ekstra, zajebiste zdjęcia to kup sobie aparat. :)

#4 H5N1

H5N1
  • Administratorzy
  • 2088 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 18:56

Jeśli kupujesz bez abonamentu to na allegro możesz poszukać 820/720 w niewiele większej cenie. Z 620 vs 520 wybrałbym 520.

index.php?user=upelson

#5 KoksuJPG

KoksuJPG
  • Gracze
  • 19 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:56

http://versus.com/pl...nokia-lumia-520

620 lepiej się prezentuje.

Widziałem dzisiaj tą stronkę. No niby lepiej się porównuje, ale nie wiem czy ta "lepszość" jest warta 300 zł...

Powiem tak, sam się zastanawiałem nad kupnem 520 a 620 jednak wybrałem 520 ze względu na brak $$ i nie żałuję. A co do baterii to jest wytrzymałość podobna +/- półtora dnia wytrzyma. Jak dużo grasz, używasz internetu to z 5-7 godzin maksimum. A po cholere Ci lampa błyskowa? Jak chcesz robić super, ekstra, zajebiste zdjęcia to kup sobie aparat. :)

Chyba też wybiorę 520, a lampa błyskowa jest potrzebna nie raz na jakieś wieczorne melanże i wgl. z aparatem nie będę łaził nie wiadomo gdzie... XD

Jeśli kupujesz bez abonamentu to na allegro możesz poszukać 820/720 w niewiele większej cenie. Z 620 vs 520 wybrałbym 520.

Chyba kupię w mixie w plusie, chyba najtańsza oferta i najbardziej się opłacająca (oczywiście chodzi mi o 520).

Za wszystkie opinie u góry dzięki.

Dołączona grafika

#6 Dzifford

Dzifford

Science, bitch!

• Gracze
  • 572 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 22:54

Ja nie polecałbym ci nic typu Nokia Lumia, moim zdaniem Windows Phone jest jeszcze sporo niedopracowany, tzn. brakuje mu sporo rzeczy. Dla mnie zawsze ten Android będzie najlepszy, aktualnie posiadam LG Swift L9 i gorąco polecam, telefon nadaje się do wszystkiego, bateria ekstra i lampke masz. Do tego dużo większy ekran i Gorilla Glass, czego nie ma Nokia Lumia 520.

3nkC84v.gif

'I'm the one who knoks.'

#7 KoksuJPG

KoksuJPG
  • Gracze
  • 19 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 23:15

Ja nie polecałbym ci nic typu Nokia Lumia, moim zdaniem Windows Phone jest jeszcze sporo niedopracowany, tzn. brakuje mu sporo rzeczy. Dla mnie zawsze ten Android będzie najlepszy, aktualnie posiadam LG Swift L9 i gorąco polecam, telefon nadaje się do wszystkiego, bateria ekstra i lampke masz. Do tego dużo większy ekran i Gorilla Glass, czego nie ma Nokia Lumia 520.

Miałem właśnie teraz telefon z Androidem, na początku wszystko ładnie, ale potem się zacinał i wgl... Koleżanka ma Nokie z WP i też jej się tnie, ale telefon ma już przeszło rok i strasznie go dobiła przez ten czas. To chyba cecha wszystkich smarfonów, bez względu na system, po jakimś czasie będą się zacinały. Chyba kupię 520 w Media Expert za 650zł.

Dołączona grafika

#8 Dzifford

Dzifford

Science, bitch!

• Gracze
  • 572 postów

Napisano 29 lipiec 2013 - 09:04

To właśnie zależy w jaki sposób używasz telefonu. Jeśli będziesz instalował co chwila beznadziejne i niepotrzebne aplikacje, z których większość pochodzi z niepewnego źródła, to zawsze zostawi ci coś na telefonie, dlatego co jakiś czas trzeba czyścić cache i usuwać pozostałości po nich.

3nkC84v.gif

'I'm the one who knoks.'