Skocz do zawartości

TeamSpeak3 Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Laptop - nie działają żadne słuchawki

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 A ja jestem Wojtek

A ja jestem Wojtek

Lenin Zhil, Lenin Zhiv, Lenin Budet Zhit!

• Gracze
  • 2957 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 10:58

Mam kupionego w czwartek laptopa HP Pavilion g6. Na początku działały słuchawki. W piątek i sobotę musiałem grać bez dźwięków (w międzyczasie zmieniłem coś w biosie, ale nic związanego z tym). Dziś włączam komputer, podłączam słuchawki i dźwięk leci przez głośniki, podłączyłem inne i to samo. Podłączyłem te słuchawki do innego kompa i działają. Próbowałem coś pogrzebać w sterownikach, ale nic nie mogę znaleźć co by mogło pomóc.

#2 Werkezuge

Werkezuge

Wannabe Coffeemaker

• Gracze
  • 172 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:00

Też tak miałem czasem w swoim laptopie. Powyłączaj wszystkie aplikacje i dopiero wtedy podłącz słuchawki i odpal odtwarzacz/przeglądarkę z filmem/muzykę.

#3 Hong Kong

Hong Kong
  • Gracze
  • 47 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:01

A w Panel Sterowania -> Sprzęt i dźwięk -> Dźwięk sprawdzałeś? Przecież musi się wyświetlić, że masz podłączone słuchawki, albo spróbuj wyłączyć głośniki, podłącz słuchawki i kliknij na tą ikonkę głośniczka co jest w prawym dolnym rogu by samo wyszukało urządzenie.

#4 Florenc

Florenc
  • Gracze
  • 316 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:03

Sterowniki?

dm7jKUa.png

#5 Al Bundy

Al Bundy

Let's rock.

• Gracze
  • 493 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:06

No to albo masz zepsute wszystkie te słuchawki albo wejście. Spróbuj też zresetować, wyłączyć wszystkie aplikacje (najlepiej przez menadżer zadań - procesy) i wtedy. Jak nie, to jakieś sterowniki od nowa zainstaluj, chyba, że to plug & play, to nie mają sterowników.

Dołączona grafika

Sygna by Devil3oo

GO HARD OR GO HOME!

#6 A ja jestem Wojtek

A ja jestem Wojtek

• Gracze
  • 2957 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:07

A w Panel Sterowania -> Sprzęt i dźwięk -> Dźwięk sprawdzałeś? Przecież musi się wyświetlić, że masz podłączone słuchawki, albo spróbuj wyłączyć głośniki, podłącz słuchawki i kliknij na tą ikonkę głośniczka co jest w prawym dolnym rogu by samo wyszukało urządzenie.

Słuchawki wykrywa. Ale teraz coś się nowego pojawiło. Jak na tą ikonkę głośniczka naciskam to mam i głośniki wbudowane i słuchawki. Mogę osobny przyciszać i pogłaśniać jak chcę, problem w tym że wszystkie dźwięki idą na głośniki w laptopie nie na słuchawki i nawet jak głośniki przyciszę a słuchawki dam na maksa to nic nie słychać.

#7 Hajtek

Hajtek
  • Gracze
  • 4 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:09

Albo inne rozwiązanie pójdz od tych ludzi co Ci sprzedali laptopa i niech oni to robią, tak? W końcu niedawno kupiony, a już jakieś małe usterki.

#8 A ja jestem Wojtek

A ja jestem Wojtek

• Gracze
  • 2957 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:10

Też tak miałem czasem w swoim laptopie. Powyłączaj wszystkie aplikacje i dopiero wtedy podłącz słuchawki i odpal odtwarzacz/przeglądarkę z filmem/muzykę.

Dzięki. Wyłączyłem PowerISO i Steama i wszystko śmiga. Ale wcześniej zawsze miałem te programy włączone i działało...