Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

b5a5f5d15d82bf4f569fc4f16726e88e.png

 

Red County Government w aktualnym systemie działa od początku założenia serwera. Wprowadzono bardzo dużo zmian, które przyniosły pozytywne zaskoczenie. Nie ulega wątpliwościom to, że system wydawania prawa jazdy, dowodów osobistych, rejestracji samochodów i billboardów jest uciążliwy dla dwóch stron. My dostrzegamy dużą monotonność, której nie jesteśmy w stanie się już pozbyć. Szukaliśmy alternatyw, ale sytuacja urzędu z każdym kolejnym dniem pogarszała się pod względem aktywności. W tej sytuacji pomoże nam automatyzacja urzędu pod względem botów, które będą dostępne cały czas. Mamy nadzieję, że podejdziecie do tego tematu chłodno i zauważycie plusy tej zmiany. Jesteśmy w dalszym ciągu otwarci na propozycje, chętnie będziemy tworzyli nowe projekty, które będą miały określony cel w grze. Chcemy być aktywniejsi i odejść od spraw, które sprawiały nam duże problemy. Wciąż będziemy stawiać grunty, wydawać śluby i zajmować się blokami należącymi do rządu. I co najważniejsze, skupimy się głównie na polityce.


Wszystko do tej pory co załatwialiście z urzędnikiem, będziecie mogli zrobić u bota. Od jutra będzie możliwość wyrobienia dowodu osobistego w nowym systemie (patrz spoiler). Wszystkie kolejne czynności, tj. prawo jazdy, rejestracja pojazdu i billboardy będą dodawane w ciągu najbliższego miesiąca (przez ten okres reszta czynności musi być nadal wykonywana przez urzędnika w starym interiorze). Będziemy na bieżąco informować o wprowadzeniu kolejnych możliwości. Wyjątkiem jedynie będą ogłoszenia na tablicy przed urzędem. Stworzymy na forum temat, który będzie wymagał tworzenia wpisów, następnie akceptacji i wyznaczenia daty wystawienia ogłoszenia. Bądźcie cierpliwi.

 

Spoiler

PRZEJDŹ DO TEMATU
>

LOS SANTOS NEWS

WIADOMOŚCI LIVE


Nasz czas dobiega końca, jednak impreza wciąż trwa. Mówił dla Was Takashi Akutagawa oraz Reagan Campbell. Przypominamy, że zabawa trwa na plaży Santa Maria. Z mojej strony to na tyle, życzę wszystkim udanej nocy oraz zabawy!
Takashi Akutagawa 18-02-18 22:23

Nie siedź w domu, tylko wpadnij na świetną imprezę pełną jeszcze lepszych ludzi i wspaniałych, niespotykanych atrakcji! Jestem pewien, że czegoś takiego jeszcze nie przeżyłeś! Wpadnij na Santa Maria Beach i poznaj swojego idola!
Takashi Akutagawa 18-02-18 22:08

Impreza na Santa Maria Beach jest nie z tej ziemi! Musisz koniecznie tutaj wpaść i spróbować z każdej atrakcji, która jest tutaj dostępna! Na pewno, nie miałeś okazji przejechać się Sandkingiem czy przepłynąć Squalo! Teraz masz!
Takashi Akutagawa 18-02-18 22:05

Właśnie spotkałem swojego idola! Uwierzycie? Wy też możecie! Jesteśmy na Santa Maria Beach, oprócz cudownego jedzenia i wspaniałych ludzi czekają na Ciebie różnorakie atrakcje!
Reagan Campbell 18-02-18 21:49

Kiełbaski z ogniska czy hot-dog? Zawsze miałeś ten dylemat? Przyjedź na plażę i posmakuj obu! A może po sytej kolacji szukasz adrenaliny? Sandking na Ciebie czeka! Przyjedź już teraz. Nie zapomnij zabrać znajomych!
Reagan Campbell 18-02-18 21:41

Los Santos

San Andreas, USA

25°

Wilgotność: 72 %
Ciśnienie: 1008 hPa
Prawdop. opadów: 66 %

005. Prospect Magazine

10 gru 2017 przez Ozianin

** Prospect to kontynuacja znanego w Red County magazynu dla panów o luźnej tematyce. Wydawany jest w formie elektronicznej oraz fizycznej, na ładnym papierze. **

 

okadka22.png

 

loldalaffasddafa.png