Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

logo.png

 

 
Cześć wszystkim! Zgodnie z założeniami wprowadzona zostaje kolejna aktualizacja, w której znajdziecie zmodyfikowane systemy organizacji przestępczych oraz naprawę sporej ilości błędów. Nadchodząca aktualizacja uszczęśliwi sprzedawców narkotyków. Usunięte zostały ściśle ustalone pozycje handlu, od teraz możecie handlować w dowolnym miejscu należącym do terenu waszego gangu. Istnieje też możliwość, że nasz klient zechce kupić inny towar, jeśli nie mamy tego, o który poprosił. Oprócz tego zmieniony został podział nielegalnych sprzedawców. Nie będzie już możliwe kupno broni oraz amunicji u jednego sprzedawcy, lecz będziecie musieli umówić się zarówno z jednym jaki z drugim. Jeśli będziecie chcieli już umówić się z sprzedawców to musicie się przygotować, ponieważ czas dotarcia do celu został zmniejszony z 30 do 20 minut.
 
 

Sprzedawanie narkotyków

 
BbwAsMi.jpg
sireuxu.jpg
 
Lisa usuniętych błędów:
  • Zmieniono pozycje śmietników, które blokowały wyjazdy/bramy
  • Poprawiono spożywanie alkoholu
  • Usunięto możliwość uruchomienie silnika przez interfejs kołowy w myjni
  • Zablokowano możliwość mycia kilku pojazdów równocześnie na myjni
  • Poprawiono numery telefonu na tablicy ogłoszeń obok City Hall
  • Dodano komendę /v drzwi umożliwiającą zamykanie drzwi w przypadku, gdy zostały zbugowane.

 

PRZEJDŹ DO TEMATU
>

LOS SANTOS NEWS

WIADOMOŚCI LIVE


C&C Logistics - jedyna najdłużej utrzymująca się firma kurierska w Los Santos poszukuje nowych osób na stanowisko kierowcy! Gwarantujemy częste premie oraz regularne awanse! Miejsce za kierownicą to twoje hobby? Zgłoś się do nas!
Aaron Sewell 20-05-18 21:58

C&C Bar zaprasza na posiłki różnego rodzaju. Oferujemy dobre jedzenie w niskiej cenie! San Andreas BLVD, Idlewood, przed lokalem charakterystyczny moonbeam. Zapraszamy! Poszukujemy pracowników! Więcej informacji w lokalu.
Aaron Sewell 20-05-18 21:54

Poszukujesz pracy? Chciałbyś zjeść coś na słodko? Zapraszamy do pączkarni w centrum miasta, wysokie wypłaty oraz wysokie premie! Dzwoń teraz pod numery: 48839318, 90140456.
Aaron Sewell 20-05-18 21:50

Forwood Fitness Center w samym centrum miasta na Market zaprasza na trening! Wykwalifikowana kadra oraz trenerzy boksu, krav magi, kung-fu pomogą wam w każdym aspekcie. Lekcja sztuki walki za jedyne $300! Poszukujemy pracowników.
Aaron Sewell 20-05-18 21:46

Comrades Bar zaprasza cię w swe skromne progi! Pragniesz w spokoju się napić? A może wrzucić coś na ząb? Nie czekaj! Wpadnij do nas! Mieścimy się na Beverly Ave, Market! Poszukujemy pracowników! Premie nawet do $5000!
Aaron Sewell 20-05-18 21:42

Los Santos

San Andreas, USA

23°

Wilgotność: 73 %
Ciśnienie: 1008 hPa
Prawdop. opadów: 66 %

Santos Post #001

19 maj 2018 przez KRUL banio122

** Do lokalnych sklepów, kiosków oraz przeróżnych punktów z prasą trafiło pierwsze wydanie "Santos Post", gazety w której możemy przeczytać najnowsze informacje z życia miasta. **


 

5ozE4EX.png

((klik w obrazek aby przeczytać))