Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

logo.png

 

 
Cześć wszystkim! Zgodnie z założeniami wprowadzona zostaje kolejna aktualizacja, w której znajdziecie zmodyfikowane systemy organizacji przestępczych oraz naprawę sporej ilości błędów. Nadchodząca aktualizacja uszczęśliwi sprzedawców narkotyków. Usunięte zostały ściśle ustalone pozycje handlu, od teraz możecie handlować w dowolnym miejscu należącym do terenu waszego gangu. Istnieje też możliwość, że nasz klient zechce kupić inny towar, jeśli nie mamy tego, o który poprosił. Oprócz tego zmieniony został podział nielegalnych sprzedawców. Nie będzie już możliwe kupno broni oraz amunicji u jednego sprzedawcy, lecz będziecie musieli umówić się zarówno z jednym jaki z drugim. Jeśli będziecie chcieli już umówić się z sprzedawców to musicie się przygotować, ponieważ czas dotarcia do celu został zmniejszony z 30 do 20 minut.
 
 

Sprzedawanie narkotyków

 
BbwAsMi.jpg
sireuxu.jpg
 
Lisa usuniętych błędów:
  • Zmieniono pozycje śmietników, które blokowały wyjazdy/bramy
  • Poprawiono spożywanie alkoholu
  • Usunięto możliwość uruchomienie silnika przez interfejs kołowy w myjni
  • Zablokowano możliwość mycia kilku pojazdów równocześnie na myjni
  • Poprawiono numery telefonu na tablicy ogłoszeń obok City Hall
  • Dodano komendę /v drzwi umożliwiającą zamykanie drzwi w przypadku, gdy zostały zbugowane.

 

PRZEJDŹ DO TEMATU
>

LOS SANTOS NEWS

WIADOMOŚCI LIVE


[BREAKING NEWS] Wokoło miejsca akcji znajdują się trzy helikoptery, zaś ulice takie jak Guantanamo Avenue, Pasadena Boulevard w okolicach autostrady stanowej 125 są oblegane przez tak zwanych gapiów. Prosimy o nie wjeżdżanie na autostradę.
Jacqueline Carpender 22-04-18 19:55

[BREAKING NEWS] Na stanowej 125 trwa akcja zatrzymania kierowcy oraz pasażera wcześniej wspomnianego Flatbeda, który uczestniczył w strajku neonazistów. Autostrada jest zamknięta w stronę zachodniego rozwidlenia.
Jacqueline Carpender 22-04-18 19:43

[BREAKING NEWS] Okej, jeden z pasażerów - bądź kierowca - z flatbeda właśnie został odprowadzony przez agentów FBI, cała akcja trwa powoli, pasażerowie prwadopodobnie posłusznie wykonują polecenia.
Royce Benchley 22-04-18 19:35

[BREAKING NEWS] Na miejsce zatrzymania flatbeda na autostradzie właśnie podjechały dwa wozy prawdopodobnie antyterrorystów, armatka i furgon. Ciągle śledzimy poczynania departamentu jak i pasażerów Flatbeda.
Royce Benchley 22-04-18 19:27

[BREAKING NEWS] Nie do końca wiem, co się dzieje, komuniści i naziści rozjechali się w różne strony, finalnie akcja przeniosła się na autostradę, gdzie zatrzymano białego flatbeda. Można dostrzec, że kierowca uniósł dłonie w górę.
Royce Benchley 22-04-18 19:22

Los Santos

San Andreas, USA

19°

Wilgotność: 75 %
Ciśnienie: 992 hPa
Prawdop. opadów: 66 %

** "Opposition" to komiks z gatunków akcja/kryminał, tworzony przez spółkę Prime Studio. Dostępny do kupienia w kioskach i lokalnych sklepach z prasą, a także w formie elektronicznej. **

2bs3K4W.png

((kliknij obraz aby zacząć czytać))