Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Pytania dot. rekrutacji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#41 Przerysowana

Przerysowana

• Gracze
  • 389 postów
  • Miejscowość:Seattle

Napisano 06 czerwiec 2016 - 11:53

A, czyli teraz jak ktoś ma ziomka w FD to się nie może przydarzyć? To samo z leczeniem? Nie ma w tym żadnej logiki.

Wszystko jest możliwe, nie mówię, że nie. Ale takie zasady są od dawna i się ich trzymamy, nie wiem po co ta dyskusja?

rNXlzdI.png

#42 Mikolaj aka Polsky

Mikolaj aka Polsky

Christmas Christmas and after Christmas

• Gracze
  • 2607 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 12:00

Wszystko jest możliwe, nie mówię, że nie. Ale takie zasady są od dawna i się ich trzymamy, nie wiem po co ta dyskusja?

Ponieważ ktoś ją zapoczątkował a ja dodałem, że ta zasada nie ma żadnego sensu i nie trzyma się kupy. Ale w porządku, nic mi do tego - trzmajcie się swoich zasad chociażby nie miały one najmniejszego sensu niczym wełniana prezerwatywa.

#43 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów
  • Miejscowość:Praskie WWA

Napisano 06 czerwiec 2016 - 12:13

Ponieważ ktoś ją zapoczątkował a ja dodałem, że ta zasada nie ma żadnego sensu i nie trzyma się kupy. Ale w porządku, nic mi do tego - trzmajcie się swoich zasad chociażby nie miały one najmniejszego sensu niczym wełniana prezerwatywa.

Z punktu widzenia lidera ma ogromne znaczenie. Otóż patrząc przez pryzmat czterech lat liderki i zapału moich podopiecznych nie raz widziałem sytuacje, w której ktoś obiecywał złote góry, że będzie miał czas i na to i na to. Rzeczywistość szybko zweryfikowała te słowa.

Nie da się grać i w jednej frakcji i w drugiej, a lider lsfd poświęca czas na naukę asa, który powie mu potem: wiesz co... nie mam czasu i /leave z konfy. Liderowi LSFD na pewno zależy na aktywności danego mambera, zwłaszcza, że frakcja nie jest duża tak jak LSMPD i nie jest w stanie pozwolić sobie na frakcjoskoczków czy braki w kadrach.

Dlatego rozumiem zapis narzucony w regulaminie. Taki jest i nic tego nie zmieni.

Użytkownik Gtamix edytował ten post 06 czerwiec 2016 - 12:14

#44 Bezkonkurencyjny Zenek

Bezkonkurencyjny Zenek

𝓲𝓵𝓵𝓮𝓼𝓽

• Gracze
  • 1912 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 21:57

Nie napisaliście w wymaganiach OOC, to wolę dopytać. Czy wymagany do gry jest mikrofon i obecność na TS, czy wszystko można załatwić tylko grą IC?

TTYkW5D.gif

#45 Konlej THE END

Konlej THE END

Longum est iter per praecepta, breve et efficax per exempla

• Zablokowani
  • 278 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 14:21

Nie napisaliście w wymaganiach OOC, to wolę dopytać. Czy wymagany do gry jest mikrofon i obecność na TS, czy wszystko można załatwić tylko grą IC?

Ogólnie mikrofon przydaje się do komunikacji na TeamSpeak3 gdy jesteś w kanałach TAC, tak to zbytnio jest zbędny, lecz obowiązek siedzenia na TS obowiązuje od niedawna.

fjeGTQc.png

#46 Kingas

Kingas
  • Gracze
  • 231 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 16:29

To może jako członek Comand Staffu się wypowiem... Obecność na TS podczas służby JEST OBOWIĄZKOWA. Ale rzecz jasna, jak ktoś schodzi z służby to nie musi siedzieć na TSie, nikt na siłę go nie trzyma. Komunikacja podczas służby jest bardzo przydatna czasami, pomaga w niektórych sytuacjach, również zostały prowadzone nowe zmiany takie jak kryptonimy na TS'ie, to też jest jedna przyczyna która przyczyniła nas do obowiązkowości na TeamSpeak'u

Użytkownik Kingas edytował ten post 06 lipiec 2016 - 14:38

#47 Rayzer

Rayzer

dum spiramus tuebimur

• Gracze
  • 490 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 13:57

Mikrofon i obecność na TS podczas służby JEST OBOWIĄZKOWA.

Ze względu na sprawy domowe i mój komfort podczas grania, jestem przeciwny komunikacji głosowej i mam z nią odwieczny problem. Chciałbym ponowić pytanie Zenonka, ze względu na na moją niepewność co do tego. Pytałem kilka osób na /w (w tym lidera) o tą waszą "obowiązkowość na TS" i odpowiedzi były przeciwne do do odpowiedzi wyżej. Zainteresowałem się frakcją, miałem zamiar napisać aplikację, ale natrafiłem na post wyżej, który wzbudził pewne wątpliwości. Nie da rady siedzieć z resztą na komunikatorze, ale posługiwać się radiem IC w grze? Ktoś wyjaśni? :-)

czvV5DD.png

#48 Kingas

Kingas
  • Gracze
  • 231 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 14:19

Ze względu na sprawy domowe i mój komfort podczas grania, jestem przeciwny komunikacji głosowej i mam z nią odwieczny problem. Chciałbym ponowić pytanie Zenonka, ze względu na na moją niepewność co do tego. Pytałem kilka osób na /w (w tym lidera) o tą waszą "obowiązkowość na TS" i odpowiedzi były przeciwne do do odpowiedzi wyżej. Zainteresowałem się frakcją, miałem zamiar napisać aplikację, ale natrafiłem na post wyżej, który wzbudził pewne wątpliwości. Nie da rady siedzieć z resztą na komunikatorze, ale posługiwać się radiem IC w grze? Ktoś wyjaśni? :-)

Posługujemy się radiem IC, wszystkie meldunki, statusy, opisanie sytuacji na miejscu i tak dalej więc da rade sobie poradzić bez TeamSpeaka na akcjach, lecz jednak ten TeamSpeak w jakiś sposób też pomaga jak się gra IC, jest wszystko płynniejsze, obowiązkowe godziny na służbie zostały ustalone od godziny 19:00 do 22:00, wtedy już trzeba być na TSie w tych godzinach, nawet jak chwilowo się nie posiada mikrofonu, bo jakaś awaria, tylko po to, aby słuchać. Nie wiem do czego konkretnie dążysz. Teraz już się zmieniło trochę niż pisałam wyżej, nikt Ci nie każe siedzieć 24/7 na TSie

Użytkownik Kingas edytował ten post 06 lipiec 2016 - 14:20

#49 Szczur

Szczur

Znany również jako MrGrucha01

• Gracze
  • 354 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 11 lipiec 2016 - 19:29

Na pytania w Rekrutacji Zaawansowanej mam odpowiedzieć w podaniu?

#50 xDolar

xDolar

https://www.youtube.com/watch?v=Dfu93CkfQ9w&feature=youtu.be

• Gracze
  • 733 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 11 lipiec 2016 - 19:45

Na pytania w Rekrutacji Zaawansowanej mam odpowiedzieć w podaniu?

Tak, trzeba wypełnić cały wzór podany przez nas oraz dodać odpowiedzi na pytania i odegrać scenkę.

#51 Jamajka

Jamajka
  • Gracze
  • 36 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 20:31

Kiedy będzie jakaś akademia?

#52 xDolar

xDolar

https://www.youtube.com/watch?v=Dfu93CkfQ9w&feature=youtu.be

• Gracze
  • 733 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 27 lipiec 2016 - 20:47

Kiedy będzie jakaś akademia?

Dokładniej nie wiemy jeszcze, ale pewnie w następnym miesiącu (między 1 a 16)

Użytkownik xDolar edytował ten post 27 lipiec 2016 - 20:47

#53 Rousse

Rousse
  • Gracze
  • 50 postów
  • Miejscowość:Los Santos, SA

Napisano 30 lipiec 2016 - 19:36

A jeżeli osoba miała czyste logi przed złożeniem aplikacji a dostała admin jaila i chciała by się dostać mimo tego da się jakoś pokazać że się nadaje i odpracować te logi ? 

Użytkownik Makumba1 edytował ten post 30 lipiec 2016 - 19:41

ZlReJfu.png

#54 tostinho cwelinho

tostinho cwelinho

stulejarz

• Gracze
  • 1632 postów
  • Miejscowość:litzmannstadt

Napisano 30 lipiec 2016 - 20:46

Jeżeli to nie jest coś poważnego to można przymknąć oko, wszystko zależy od lidera.
Kiedyś znów pogram.

#55 vatraS02

vatraS02
  • Zablokowani
  • 59 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 19:40

Kiedy nowa rekrutacja?

#56 el Bart

el Bart

barcik x hodziarzyk

• Gracze
  • 1223 postów
  • Miejscowość:Meksyk

Napisano 15 sierpień 2016 - 01:05

ej lider ja chce zostac strazakiem

#57 banach

banach
  • Gracze
  • 166 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 19:11

Kiedy nowa rekrutacja?

Z dniem wczorajszym zakończyliśmy akademię. Zapewne nabór do kolejnej odbędzie się w przeciągu dwóch, trzech tygodni.

ej lider ja chce zostac strazakiem

Zapraszamy na akademię, tak jak pisałem wyżej. 

#58 Jonak

Jonak
  • Gracze
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 19:42

Cześć! Mam takie pytanie czy rekrutacja ON?? Chciałbym bardzo chętnie dołączyć, pisząc podanie, a moje doświadczenie w RP jest wysokie. Na serwerze będziecie je mogli zobaczyć sami. :) Proszę was bardzo o odpowiedź. Pozdrawiam bardzo serdecznie i mam nadzieję że rekrutacja będzie otwarta i coś z tego będzie. :)

#59 banach

banach
  • Gracze
  • 166 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 16:37

Cześć! Mam takie pytanie czy rekrutacja ON?? Chciałbym bardzo chętnie dołączyć, pisząc podanie, a moje doświadczenie w RP jest wysokie. Na serwerze będziecie je mogli zobaczyć sami. :) Proszę was bardzo o odpowiedź. Pozdrawiam bardzo serdecznie i mam nadzieję że rekrutacja będzie otwarta i coś z tego będzie. :)

Jak najbardziej - http://devgaming.pl/...-podstawowa-27/

#60 jakub228

jakub228
  • Gracze
  • 15 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:20

Super

Użytkownik jakub228 edytował ten post 01 listopad 2018 - 14:56

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych