Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

[cbse.rc.gov] Information Base


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Albert

Albert
 • Supporterzy
 • 1118 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 19:07

EdxGjLL.png

 

 

 

GENERAL INFORMATION

 
County Bureau of Security Enforcement to umundurowana i uzbrojona jednostka działająca w celu zachowania porządku publicznego, bezpieczeństwa na terenach administracji hrabstwa, dbania o bezpieczeństwo sztabu administracyjnego jak i wysokich oraz wskazanych przedstawicieli administracji Hrabstwa Red County - CEO oraz Mayor of Los Santos. Dodatkowo jednostka ma obowiązek ochrony szych, które w danym momencie wymagają owej pomocy lub są one zobligowane do użycia wsparcia CBSE, tj. zagraniczni goście, prezesi sądu stanowego, oraz jednostki wskazane przez zwierzchników CBSE - Board of Supervisors.
 
Funkcjonariusze CBSE, mają prawo do posiadania gazowych środków obezwładniających, środków ochrony osobistej takich jak kamizelki kuloodporne oraz przede wszystkim, legalny dostęp do broni palnej. Mają również prawo do legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości, oraz zatrzymywania i prowadzenia rewizji osób, które stwarzają niebezpieczeństwo, bądź padło przypuszczenie, że mogą posiadać niebezpieczne przedmioty. Funkcjonariusze uprawnieni są do użycia środków przymusu bezpośredniego w razie wystąpienia takowej potrzeby.
 
Jednostka CBSE, jest jednostką szkoloną, funkcjonariusze należący do niej zobowiązani są podczas wykonywania zawodu do przejścia określonych szkoleń, narzuconych przez Administrative Section County Bureau of Security Enforcement.
 
 

 

sccp6Ec.png

 

Określony schemat działania, jak i dokładny rozkład uprawnień w County Bureau of Security Enforcement jest podstawą funkcjonowania, jak i organizowania czasu członkom frakcji. Poniżej, prezentujemy określone i ścisłe informacje na temat poszczególnych 'Unitów' w CBSE:

 • Director of County Bureau of Security Enforcement - najważniejsze stanowisko, a zarazem główny urząd w jednostce porządkowej administracji hrabstwa, koordynuje pracę funkcjonariuszy, dba o wizerunek frakcji na zewnątrz, ma moc sądzenia pracowników, odpowiada przed władzami hrabstwa. Na co dzień nie bierze czynnego udziału w rutynowych czynnościach związanych z funkcjonowaniem biura. Sprawuje funkcję kontrolną nad każdym z Unitów, jest głównym zwierzchnikiem.
 • Inspectors Unit - odpowiednim tzw. Command Staff’u, zarząd frakcji funkcjonujący przy Director of CBSE. Ich głównym zadaniem jest prowadzenie zleconych działań przez jednostkę wyższą, posiadają prawa do: rozstrzygania i decydowania przy rekrutacji, zawieszania funkcjonariuszy czy  nadzorowania szkoleń, czynności leżących w kompetencjach CBSE oraz ‘wyrotowych’ akcji w których wymagane jest uczestnictwo danej jednostki. Należy do niej każdy lider Unitu, jednakże posiada ścisłą hierarchię.
 • Motorcade Support Unit - jeden z pododdziałów County Bureau of Security Enforcement. MSU charakteryzuje się szczególnie uprawnieniami: driver. Unit włączony jest pod zarząd Inspectors Unit. Do zadań, oraz zakresu obowiązków MSU należy: ochrona przedstawicieli administracji hrabstwa w pojazdach, prowadzenie konwojów na terenie stanu, planowanie tras konwojowych na terenie Hrabstwa Red County, ścisła współpraca z Emergency Support Unit, ochrona z poziomu pojazdu, patrole na terenie hrabstwa.
 • Emergency Support Unit - kolejny z pododdziałów County Bureau of Security Enforcement. ESU włączone jest pod dowództwo Inspectors Unit Składa się on z jednostki wyszkolonych funkcjonariuszy hrabstwa prewencji do zadań specjalnych. Do głównych zadań Emergency Support Unit należą: ochrona, czyli dbanie o bezpieczeństwo i porządek publiczny w czasie trwania legalnych zgromadzeń i imprez masowych, przywracanie porządku publicznego w przypadku zbiorowego naruszenia prawa, zabezpieczenie trasy przejazdu VIP’ów, którzy objęci są ochroną County Bureau of Security Enforcement, wspólne przygotowanie akcji z całym zespołem CBSE, wsparciem osoby objętej ochroną pieszo. Obecnie na czele jednostki stoi dwóch dowódców.
 

 

ElhYVyy.jpg

 

UNIFORMS and VEHICLES - COUNTY BUREAU OF SECURITY ENFORCEMENT

 

Stosowne ubranie, wymagane w określonych miejscach od członków County Bureau of Security Enforcement jest podstawą do działania. Ochrona w oficjalnych miejscach, gdzie wymagany jest stosowny strój, w takowych sytuacjach każdy z funkcjonariuszy ma obowiązek posiadania stroju oficjalnego tj. garnitur ze stosownymi ozdobami, oraz do niego umocowany odpowiedni sprzęt. Podczas służby dla określonych jednostek CBSE ma obowiązek przyodziania się w stosowne uniformy, składające się z widocznego pasa taktycznego, przede wszystkim odznaki, oraz czarnej lub białej [letniej] koszuli, dodatkowo wymagane są także stosowne okulary.
 

Skin_294.png    Skin_211.png

 

Powyżej przedstawione skiny: damski oraz męski zależnie od sytuacji mają obowiązek posiadać należyte środki ostrożności, ozdoby jak przede wszystkim obuwie. Niezbędnym przedmiotem jest odznaka, która może być ukryta - przypięta do pasa, schowana wewnątrz marynarki, lub przywieszona z lewej strony klatki piersiowej.
 
 

vT8oypc.jpg

 • 3x Premier Crown Victoria (4.6 V8 250 km)
 • 2x Huntley Escalade ( 6.2 V8  402 km)
 • 1x Stretch One "Beast" (6.6 V8 Duramax 490KM)

Wyspecjalizowane pojazdy przystosowane do przewozu osób, konwojów. Odpowiednio zabezpieczone, wymagające fachowych umiejętności jeździeckich, które oferuje szkolenie, mające na celu umożliwienie uprawnień Driver'a - można posiadać więcej specjalizacji, po odpowiednio odbytych szkoleniach. Samochody wyspecjalizowane wyposażone są w: opancerzoną karoserię, war-bagi, sygnały ostrzegawcze, oraz asortymenty potrzebny do bezpiecznego przetransportowania danej osoby, np. środki ochrony osobistej.
 
 
 

Obecne obowiązki County Bureau of Security Enforcment:

 • Ochrona oraz przewóz osób ze szczebla administracyjnego tj. Mayor, CEO oraz osoby wskazane.
 • Ochrona gości spoza Hrabstwa Red County - czyt. osób publicznych, ze szczebla politycznego, interesantów Mayora lub CEO,
 • Uczestnictwo w szkoleniach z zakresu obrony osobistej, poruszania się w konwojach, manewrach samochodowych,
 • Obowiązkowe stawianie się na wezwania poszczególnych urzędników City Hall - interwencja spoza placówki,
 • Ochrona Old Building podczas obrad Board of Supervisors, 
 • Patrol miejsc wskazanych: biały dom, posiadłości szych,

Pierwsza porcja zadań wpłynęła, jeżeli macie jakieś propozycje czy pytania,
zapraszam tutaj: KLIK.]]#2 Albert

Albert
 • Supporterzy
 • 1118 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 23:27

Poddano powyższy wątek aktualizacji.

 • Informacje nt. hierarchii w jednostce.


#3 KGB open up

KGB open up
 • Gracze
 • 289 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 19:38

Aktualizacja.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych