Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

Ogłoszenia dotyczące biznesów


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pan Kuba

Pan Kuba

  policja truskulowa

 • Gracze
 • 600 postów

Napisano 12 październik 2016 - 17:12

Temat, w którym ukazywać się będą aktualne kwestie wymagające sprostowania, przypomnienia, ogłoszenia, zasady. Obowiązkiem każdego lidera biznesu jest śledzić aktualizacje tematu i się do nich dostosowywać.

 

 

 

#1

Ze względu na panoszenie się liderów biznesów, którzy stawiają swoje budynki gdzie popadnie, zakazuje się tworzenia kolejnych filii tego samego biznesu, prawo do tego mają jedynie przedsiębiorstwa należące do korporacji, po porozumieniu z opiekunem biznesów (lub w wyjątkowych sytuacjach, za zgodą opiekuna - biznesy niebędące w korporacji). Nie widzę żadnego sensu w dostawianiu budynki baru na South Central, skoro był on tworzony pod klimatyczny bar w centrum. Apeluję do obecnych liderów by pozamykali takie odłamy i zostawili tylko te pierwotne. W przypadku sklepów 24/7 o chęci poszerzenia sieci o kolejny interior należy mnie poinformować. Jeżeli chodzi o zmianę lokalizacji biznesu to jest ona możliwa jedynie za zgodą opiekuna biznesów i musi być odpowiednio uargumentowana.


 

(edytowany fragment tazu)

 

#2

Niektórzy chyba nie wiedzą o tym, że żaden biznes nie może funkcjonować bez tematu w dziale biznesów na forum i panelu (/g) w grze, tak więc informuję i przypominam o tym ostatni raz. Do liderów grup działających bez tych dwóch niezbędnych rzeczy apeluję o zaprzestanie prowadzenia działalności.


 

 

#3

Pragnę przypomnieć i uświadomić osoby aplikujące, że kupno budynku przedstawianego jako lokalizacja proponowanego biznesu nie jest konieczne na etapie aplikacji. Jeżeli ktoś odczuwa taką potrzebę to nie mam nic przeciwko, jednak robi to na własną odpowiedzialność. Nikt nie odda Wam pieniędzy za wykupiony grunt i obiekty w przypadku odrzucenia aplikacji (trzeba się również z tym liczyć). To samo dotyczy pojazdów i innych dóbr, które nabywacie w celu podpisania ich pod planowane przedsiębiorstwo.#4


Otwieramy możliwość założenia kilku biznesów w Palomino Creek i Dillimore.

 

#5

 

Gangi otrzymały możliwość tworzenia biznesów (spotów do gry) i nie obowiązuje ich limit.#2 Inny

Inny
 • Gracze
 • 4573 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 10:31

#4
 

Otwieramy możliwość założenia kilku biznesów w Palomino Creek i Dillimore.


NMwcRIr.png


I tak będzie na czarnego ~ Inny


#3 Denior

Denior
 • Gracze
 • 1673 postów
 • Miejscowość:Chorzów

Napisano 01 listopad 2018 - 02:56

#5

 

Organizacje przestępcze otrzymały możliwość tworzenia biznesów (spotów do gry) i nie obowiązuje ich limit.#4 varden

varden
 • Community Managers
 • 601 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 21:13

W związku z tym, że korporacje nie wnosiły nic nowego lub stawały się nieaktywne po jakimś czasie nie będzie już możliwości zakładania nowych.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych