Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

[INNY] City Lombard

INNY

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AsuSa

AsuSa
  • Gracze
  • 114 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 06 grudzień 2017 - 21:45

dee590fd872d3.png

 
Lombard - Małe przedsiębiorstwo stworzone prze dwójkę znajomych Natalie Woodland oraz Richard'a Kowalsky . Znajomi postanowili połączyć siły tworząc lokal w Centrum miasta, w którym mieszkańcy Los Santos będą mogli przyjść, a następnie skorzystać z zastawu lub sprzedaży oferowanego przez klienta przedmiotu, mieszkania, domu jak i różnej maści pojazdów.
 
Natalie od przyjazdu do Los Santos marzyła o otworzeniu swojego własnego lokalu,w którym będzie mogła spędzać czas służąc pomocą mieszkańcom miasta oferując pożyczek pod zastaw lub zakupienia oferowanego przez klienta przedmiotu, domu czy też pojazdu pomagając w ten sposób w trudnej chwili w jakiej może znajdować się  klient przychodzący do lokalu. Mająca duże nadzieje, chęci oraz współprace ze znajomym, kobieta jest pewna, że w ten o to sposób pomoże nie jednemu mieszkańcowi Los Santos.
 
Przedsiębiorstwo ma również nadzieję, że będzie w stanie wspierać jak i dofinansowywać różne Eventy charytatywne, imprezy zorganizowane przez włodarze miasta mające na celu wspierać oraz darzyć pomocą biedniejszą część miasta wraz młodzież z ambicjami, pomysłami na rozwój  miasta.  
 

dc326ea2b3a97.png

Zastaw- będzie polegał na tym, iż klient zobowiąże się z pracownikiem lombardu umową, która będzie obowiązywać przez tydzień z procentem 10% za każdy dzień od kwoty, która zostanie dana pod zastaw  przez Lombard.
 
Przykład: Klient przychodząc do lombardu oferując przedmiot, mieszkanie bądź pojazd pod zastaw o wartości około pięciu tysięcy dolarów jest zobowiązany do podpisania tygodniowej umowy z 10% prowizją na korzyść lombardu za każdy dzień przechowywania zastawu po wcześniejszym uzgodnieniu kwoty  zastawu z klientem, który jest zobowiązany uregulować dług do końca terminu w umowie. Klient nie oddawszy pieniędzy w ciągu terminu trwania umowy traci zastawiony majątek na rzecz lombardu.
 
Sprzedaż- klient przychodząc do lokalu będzie mógł oczywiście sprzedać przedmiot, dom, mieszkanie, bądź pojazd uzgadniając cenę z pracownikiem lombardu.
 
Kupno- Klient przychodząc do lokalu będzie mógł również zaopatrzyć się w wystawione przez lombard przedmioty, mieszkania bądź pojazdy różnej maści za cenę ustaloną przez lokal.
 

 

f5cfacf234214.png

 

unknown.png?width=376&height=197

 

 

073927083a4ae.png

 

Właściciel- Natalie Woodland- 209-362-31

Współwłaściciel- Richard Kowalsky- 861-339-45

 

fc998182053fe.png

Cześć!. Wpadłem na pomysł stworzenia Lombardu w centrum miasta . Według mnie przyda się taki lokal,a  widząc graczy, którzy wystawiają przedmioty, domy, pojazdy na aukcjach stwierdzam, że przydałby się  taki o to lombard.  Było by to miejsce, w którym przyszły klient mógłby się dogadać z pracownikiem lombardu zastawiając, sprzedając oraz zaopatrując się  w przedmioty, mieszkania, pojazdy  wystawiane przez lombard w lokalu jak i na stronie internetowej. Pomysł wziął się  z tego , iż oglądając serial w telewizji natknęło mnie to, by stworzyć podobny lokal na serwerze. Mam nadzieję, że pomysł się  sprawdzi i zachęcę graczy do korzystania  z usług lokalu.
 

 


Uważaj komu ufasz , nie wszyscy są tego warci.

#2 Inny

Inny
  • Gracze
  • 4574 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 13:43

Odrzucam.

NMwcRIr.png


I tak będzie na czarnego ~ Inny


Również z tagiem INNY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych