Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Obiekty dla służb mundurowych.

RCFRS EMS FD PD RCPD

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SnakePL

SnakePL
  • Gracze
  • 171 postów
  • Miejscowość:Los Santos, Red County.

Napisano 03 kwiecień 2018 - 20:24

Witam.
Dzisiaj podczas gry wywiązała się dość konkretna dyskusja odnośnie frakcji porządkowych i ich pomijaniu podczas tworzenia obiektów 3d.
Może zaczniemy od początku.
EMS/FD najczęściej ma wyjazdy do wypadków. Wysiadając chwytamy za torbę EMT, jednakże nie ma ona żadnego odpowiednika w obiekcie 3D. Odgrywamy tylko. Wydaje mi się, że taki mały szczegół uprzyjemniłby rozgrywkę.
Przy wypadkach komunikacyjnych wykorzystywany jest rozpierak bądź też piła czy nożyce hydrauliczne. Obiekty również można byłoby dodać wraz z możliwością odkładania ich na ziemie.
Również wąż strażacki którego wykonanie nie sprawiłoby problemu (Moim zdaniem), ponieważ mógłby bazować na lince holowniczej.

Obiekty na postać.
Dla gangusów ostatnio zostały dodane nowe maski, bronie.
Czemu nikt nie myśli o służbach by dodać im do butli tlenowych które już są np. masek.
Nie wspomnę tutaj już nawet o hełmach, ponieważ wykorzystywane są skiny z takowymi.

Zbędnym elementem dodanym do gry jest moim zdaniem latarka. Sam obiekt jest fajny, jednak nie z dynamicznym oświetleniem, ponieważ powoduje to lagi, a i tak nie jest ona wykorzystywana w FD / EMS (Mogę się mylić).

To w sumie tyle ode mnie. Może ktoś inny doda coś od siebie.

#2 Inny

Inny
  • Gracze
  • 4574 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 21:36

To nie jest temat do dyskusji, zajrzyj tutaj i tam przedstaw swoją propozycję.

NMwcRIr.png

I tak będzie na czarnego ~ Inny

Również z tagiem RCFRS, EMS, FD, PD, RCPD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych