Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

[Inny] Hughes'

inny

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mszan

mszan
  • Gracze
  • 1946 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 20:33

** Jeżeli w godzinach popołudniowych przechadzałeś się po Market, jest duże prawdopodobieństwo że zauważyłeś samochody zjeżdżające na prywatny parking umiejscowiony tuż przy tylnych wyjściach części tutejszych lokali. Począwszy od przerdzewiałych klasyków, a kończąc na komercyjnych samochodach ze średniej i wysokiej półki - na placu zaczyna przybywać coraz to więcej pojazdów. Po mieście krążą plotki, że na rynku pojawił się nowy gracz. Surfując spokojnym wieczorem po internecie możesz natrafić na banery reklamowe nowo powstałego komisu samochodowego kryjącego się pod nazwiskiem właściciela. Plotki stały się faktem - Lance Hughes stawia pierwsze kroki do otworzenia swojego przedsiębiorstwa. **

 

PEpJDoM.png

Hughes' - lokalny komis samochodowy założony pod koniec 2018 roku przez młodego biznesmena Lance'a Hughes'a. Swoją historią nie sięga dalej niż kilka lat wstecz. To właśnie w tamtym okresie Lance zagłębił się w temat handlu samochodami używanymi, a co najważniejsze - odnalazł w tym swoje "drugie ja". Prób otworzenia własnej działalności było sporo, szczególnie w San Fierro gdzie mężczyzna spędził miniony rok. W Los Santos zadomowił się w okolicach marca. Od tamtego czasu poszukiwał on odpowiedniego miejsca do otworzenia działalności, a gdy ją znalazł od razu wziął sprawy w swoje ręce. Przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na nowoczesność, prostotę i przyjacielskie podejście do klienta.

 

9ajEstb.png

HUsAtgy.png

Przedsiębiorstwo swoją działalnością obejmuje całe miasto, włączając w to sąsiadujące miasteczka. Główną i jedyną siedzibę posiada przy Pasadena Boulevard 174. 


CmvlTgC.png

http://hughes.com

 

07KBIjL.png

• Lance Hughes: 078-472-83

______________
((grafika częściowo tymczasowa nowa jest w trakcie przygotowywania))


R8sO8yh.png


Również z tagiem inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych