Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

[Inny] Kimura Car Dealership

Inny Kimura Car Dealership

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Massern

Massern
  • Gracze
  • 50 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 00:32

     ** Jadąc główną ulicą Beverly AVE w centrum za wyremontowanym budynkiem mogłeś dostrzec kilka samochodów osobowych rozstawionych na placu. Mogłeś również zauważyć oklejone okna budynku w firmowe napisy. Chodzącą ekipę budowlaną, która od rana do nocy zajmowała się wykończeniówką i dobrym charakterem lokalu. Co jakiś czas zaczęły się pojawiać tam większe zgromadzenia gapiów jak i samych klientów zainteresowanych pojazdami. W godzinach popołudniowych można usłyszeć stamtąd grająca muzykę i zauważyć wiecznie kręcącego się tam dozorcę, który sprawia nadzór nad całym lokalem. **            

 

 

                      SFwWZXJ.png                                      

 

Kimura Car Dealership- Początkowo budynek został odkupiony od starego developera z branży gier komputerowych, który odsprzedał sam budynek w dosyć opłakanym stanie. Masao nie czekając ani chwili zamówił ekipę remontową, którą doprowadziła budynek do odpowiedniego wyglądu, po upływie czasu dokupił również plac który znajdował się za budynkiem. Właściciel wraz z Miroslavem, jego dawnym kolegą zajęli się sprawami urzędowymi, takimi jak rejestracja działalności i wszystkie pozwolenia związane z umiejscowieniem pojazdów na placu. Około dwóch tygodni później po dostaniu wiadomości zwrotnej z urzędu, już jako legalnie działająca firma zaczęli sprowadzać pojazdy. Tak właśnie narodził się komis Kimura Car Dealership- mały komis samochodów osobowych, zajmujących się tylko i wyłącznie sprzedażą i skupem pojazdów używanych. Sam lokal zaczął się prężnie rozwijać dopiero po zainwestowaniu w niego pieniędzy przez niejakiego Kimure. Po inwestycji komis mógł się cieszyć sporą wachlarzem pojazdów. Początkowo komis na samym starcie miał wiele trudności takich jak ciągłe kontrole urzędów skarbowych i tajemniczych klientów, którzy tylko czekali żeby wystawić negatywny raport komisowi. Po kilku miesiącach sytuacja się unormowała i wszystko zaczęło przebiegać zgodnie z ich planem. Powoli mogli wdrażać nowe rozwiązania i zagrywki do swojej strategi biznesowej.

 

hBmgoxF.png

 

 

69cmN2d.jpg

 

 

Siedziba firmy znajduję się przy ulicy Beverly AVE, konkretniej na placu za biurem. Jadąc główną drogą na centrum można zauważyć wyremontowany budynek firmy. Sam budynek jest po generalnym remoncie, wokół placu zostały zamontowane halogenowe światła co sprawia, że każdy klient bez problemu może dokładnie obejrzeć pojazd którym jest zainteresowany.

 

 

20ht0nr.png

 

 

Kontakt z właścicielem:

 

Masao Kimura - 173-273-79

 

 

2AFoE7L.png

 

 

Spoiler#2 Denior

Denior
  • Gracze
  • 1673 postów
  • Miejscowość:Chorzów

Napisano 13 listopad 2018 - 00:04

Z tą lokalizacją nie ma opcji.Również z tagiem Inny, Kimura, Car, Dealership

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych