Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

EL NUEVAS MC

MC 1%

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
281 odpowiedzi w tym temacie

#1 zwykly marcin

zwykly marcin

  cyk fuch

 • Supporterzy
 • 2441 postów
 • Miejscowość:spytaj mufasy

Napisano 26 maj 2019 - 15:18

*
Popularny

Sl1bbGE.png

 

MOTORCYCLE CLUB: EL NUEVAS
TERRITORY: los flores, pilon street
ETHNICITY: mostly latino
MEMBERSHIP: no information
CRIMINAL ACTIVITIES: human Trafficking, drug trafficking, dope dealing, Identity theft, assault, theft, robbery, arms trafficking, extortion, murder.
ALLIES: El Nuevas MC Las Venturas, El Nuevas MC North RC.

RIVALS: PLAYBOYS 13Bandidos MC, El Nuevas MC San Fierro, Armenian Mob.

xl64hiY.png

— Problems with the law 
Można rzec, że region Red County od dawna miał problemy z gangami motocyklowymi. Osoby interesujące się działalnością takich grup na terenie stanu San Andreas na pewno kojarzą postać Dominica Chaveza, twórcy EL NUEVAS MC. Ten niezbyt wysoki mężczyzna słynął z wyjątkowej brutalności, która stawiała go na piedestale obok innych znanych amerykańskich motocyklistów z lat dziewięćdziesiątych. Dominic z pozoru niepozorny chłopak, syn emigrantów z Meksyku, swoje pierwsze kroki stawiał właśnie w Los Santos. Okoliczni mieszkańcy północnej części South Central pamiętają zapewne strzelaninę pod jednym ze znanych strip-klubów w mieście - Pig Penie. W jej wyniku życie straciło wiele osób. Młody Dominic, wtedy członek znanej grupy motocyklowej Bandidos, wdał się w szarpaninę z innym motocyklistą Hells Angels - Timonem Murpheyem. Łamiąc przy tym odgórny zakaz dotyczący jakichkolwiek kontaktów między ekipami. Bójka przerodziła się w strzelaninę, w której śmierć poniósł jeden z czołowych motocyklistów Bandidos - Benjamin Mardock. Co najgorsze, całe wydarzenie skupiło uwagę lokalnych stróżów prawa, którzy znacząco utrudnili działalność klubu w stanie San Andreas. Furia zarządu wyładowała się na młodym Dominicu, który cudem uniknął samosądu. Jako, że miał on wielu zwolenników postanowił odciąć się na dobre od Bandidos i wspólnie ze swoimi zaufanymi ludźmi założyć nowy klub, EL NUEVAS MC.

B3Cb7Um.gif

— War between motorcycle clubs 
Ruch, który wykonał młody Chavez został potraktowany przez Bandidos jednoznacznie - śmierć za zdradę. Było jasne, że doświadczony, były już nabytek, musi zniknąć na dobre. Istniało zbyt duże ryzyko, że większość oddanych motocyklistów Bandidos, przejdzie do nowego mc. Zwłaszcza, że atmosfera i problemy w klubie Bandidos po aferze w Pig Penie narastały. Większość klientów wycofywała się z transakcji, dochodziło do licznych błahych zatrzymywań na ulicach Santos, a co najgorsze część biznesów borykała się z problemami finansowymi. Mowa o popularnym studio porno klubu “MMM”, które nie było w stanie produkować nowych filmów. To były zbyt duże ciosy dla klubu w tym ciężkim czasie. Finalnie za młodym Chavezem poszło wielu znanych weteranów, którzy nie zgadzali się z obecnym prezydium i bali się narastających “ruchów” ze strony funkcjonariuszy. W 2001 doszło do kolejnej w skutkach, krwawej strzelaniny na ulicach Los Santos. EL NUEVAS MC, które zebrało już wystarczającą siłę uderzyło w salon samochodowy Bandidos, w którym odbywały się wszystkie kluczowe narady. W wyniku strzelaniny śmierć poniosła część reprezentantów klubu, włącznie z Danielem Brianem - presidentem Bandidos MC, San Andreas.

tS48Zzq.gif


— Great success
Co by nie mówić o Dominicu Chavezie, był jednym ze zdolniejszych, presidentów klubów w całym stanie San Andreas. Nie dość, że praktycznie zniszczył klub Bandidos na terenie Los Santos, to jeszcze zebrał wystarczająco siły aby mierzyć się z najlepszymi, jak Hells Angels. Napięta sytuacja w mieście rozniosła się na całe zachodnie wybrzeże stanów, a do klubu wstępowały coraz to nowsze nabytki. Jednym z nich, był sławny aktor Vinewood, George Walkowitz. Zazwyczaj jednak jest tak, że jak przychodzi sława, to przychodzą również problemy. Działalność służb skupiła się na EL NUEVAS MC, w związku z czym 14 czerwca 2010 roku, Dominic Chavez został zatrzymany i postawiono mu zarzuty dotyczące m.in. kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, prania brudnych pieniędzy czy morderstwo pierwszego stopnia. Sytuacja klubu stała pod wielkim znakiem zapytania, jednak Chavez miał świetny instynkt przywódczy i udało mu się zbudować struktury klubu tak, że i bez niego stanowi on śmiertelne zagrożenie dla wrogów. Dziś klubem zajmuje się Carlos Velazquez, który stara się przywrócić chwałę EL NUEVAS MC i odbudować nieco nadszarpnięte struktury.

JNuRmMf.gif


— A few words about the project (OOC) 
Projekt jest nasz, autorski. Postanowiliśmy opowiedzieć Wam historię klubu założonego przez fikcyjnego bohatera, Dominica Chaveza, który w wyniku podziałów tworzy jedną z lepszych MC w stanie San Andreas. Nasza historia będzie kręcić się wokół problemów klubu. W ten sposób zapoczątkujemy pierwszy wątek fabularny, który mamy zamiar pociągnąć przez cały proces aplikacji i nie tylko. Mamy mnóstwo planów dotyczącej rozgrywki, a nasza gra nie będzie opierała się tylko i wyłącznie na prostym schemacie. Planujemy rozbudować cały trzon, tak aby każdy czerpał z niego przyjemność i jednocześnie profit. Oczywistym jest, że będziemy z biegiem czasu formować się w klub i proces aplikacji wykorzystamy w stu procentach na to, aby uporządkować wszystko w jedną całość. Zredukowaliśmy liczbę osób w ekipie po to, aby nie robić rozgardiaszu i aby trzymać ekipę w ryzach. Wróciło kilka ważnych osób, dzięki czemu wiemy, że organizacja będzie prowadzona twardą ręką. Każdy member, który jest niżej wypisany w ekipie będzie odgrywał bardzo ważną rolę w organizacji, dlatego na ten moment nie potrzebujemy nikogo więcej i jest to ostateczna grupa. Będzie agresywnie, ale z głową i bez przesady. Liderka się zmieniła i mamy nadzieje, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.


 


vQukA9r.png


#2 Gachu

Gachu

  SD Maffija

 • Community Managers
 • 849 postów

Napisano 26 maj 2019 - 21:04

Spoko.


CA0UJAu.gif


#3 Gtamix

Gtamix
 • Gracze
 • 432 postów
 • Miejscowość:Praskie WWA

Napisano 27 maj 2019 - 20:17

** Rok 2050. Poniżej przedstawiono biografię Dominica Suero, byłego weterana EL NUEVAS MC. Suero zginął podczas zatrzymania przez FBI w grudniu 2041 roku. Książka sprzedała się jako bestseller na całym świecie. Dominic Suero piastował najwyższe pozycje od początku istnienia klubu, po prawie jego koniec. Książka ukazuje fragmenty wojny gangów motocyklowych na terenie stanu San Andreas. **

     
Chapter 3
“Carlos Velazquez”

Nazywam się Dominic Suero, jestem w środowisku motocyklistów uważany za weterana EL NUEVAS MC. Doradzałem wielu presidentom od Dominica Chaveza, Carlos Velazquez czy Roya Morientesa. Jeżeli trafiliście na te zapiski, to albo gryzę dziś piach, albo udało mi się jakimś cudem przeżyć i wydostać z klubu. To co tutaj dla Was opisałem jest jedną z największych tajemnic klubu. Działanie w jego barwach, to była moja najlepsza decyzja w życiu. W rozdziale pierwszym i drugim opowiedziałem Wam jak powstawał klub. Chciałbym teraz rzucić trochę światła na początki działalności MC po “wielkim kryzysie” - tak nazwaliśmy okres po zatrzymaniu Chaveza. Na szczęście szybko minął, bo pojawił się ktoś równie zdolny - Carlos Velazquez.
 

8.png

 

** [Więzienie Stanowe Los Santos - 2008 rok] **


W 2008 odbyło się spotkanie Chaveza z Velazquezem. Po nim Carlos za wiele nie mówił, pamiętam tylko jego wyraz zmieszanej twarzy po wyjściu. Gdy wsiadałem na parkingu więzienia na motocykl, ten rzucił do mnie tylko tekst “Oczekuje niemożliwego”. Nie rozumiałem słów Velazqueza, ale wiedziałem, że ta rozmowa musiała być przełomowa. Klub był w totalnej dupie. Nasze kontakty praktycznie powymierały, ludzie się porozchodzili, a Bandidos razem z FBI siedziało nam na ogonie. Można było dostać kurwicy. Ten klub w niczym nie przypominał tego jakim się stawał przez wiele lat. To był wielki kryzys, na szczęście tylko przez jakiś czas.
Była wtedy jesień, wróciliśmy do klubowego baru, pamiętam jak padał w tych dniach soczysty deszcz, wiało niemiłosiernie a łatwiej było pływać po drogach niż jeździć jednośladem. Gdy dojechaliśmy na miejsce, można było dostrzec jeszcze fragmenty walających się taśm FBI, bo nikt ich nie kwapił się do sprzątania po zatrzymaniu Chaveza. Mówiło się, że to “pomnik” po pozostałościach klubu, jego upadku. Nikt z nas nie chciał jednak w niego wierzyć.
Wszedłem wraz z Carlosem do środka, minęliśmy kilku ludzi, po czym szybko udaliśmy się do sali posiedzeń. Bar był w opłakanym stanie. Nawet majtki kurew wisiały na zdjęciach byłych członków MC. Zdawało się jakby nikt tutaj nie zaglądał od kilku dobrych lat, a minęły zaledwie dwa. W sali posiedzeń czekali na nas inni członkowie zarządu. Wśród nich Danny Salazar, Baldomero Fuentes czy mój brat Ezekiel Suero. Chyba weszliśmy w złym momencie bo Danny kłócił się z obecnym przywódcą grupy - Jackiem Gallardo. Pamiętam, że Jack był kurewsko wysoki, ze dwie czy tam trzy głowy wyższy od Baldomero. Przyjechał tutaj zgodnie z decyzją rady aby utrzymać w ryzach sprawy klubu aż do wyboru nowego presidenta.
Carlos stanął wtedy w progu, spojrzał na całą kłótnię obu mężczyzn i prawie z krzykiem rzucił:


 

- Wracam od Chaveza. Jack, możesz wracać do Fierro. Od dziś ja przejmuje stery w Santos.
- Chyba kpisz, skąd mam wiedzieć, że Chavez dał zgodę na Ciebie? Wiedzą o tym inni? - wtapiał swoje gały w Carlosa.
Carlos był wytrawnym mówcą, ale niezbyt szło mu opanowywanie emocji. Warknął szybko:
- Wszyscy wiedzą. Masz zawijać do Fierro. Czy ktoś oprócz Jacka jeszcze mi nie wierzy? Jeżeli tak poddajcie to pod głosowanie.
- Nie ma takiej potrzeby - odezwał się nagle Danny - nikt w tematach klubu nie robi sobie jaj. Mam rację, Jack? Temat jasny. Carlos ma zostać presidentem klubu do powrotu Chaveza.

 

Pamiętam tylko jak wściekły wyszedł Jack, dobrze się stało pomyślałem, klub był w wielkim gównie a miałem wrażenie, że za jego rządów lepiej nie było. Może w Fierro miał rację bytu, bo znał tamtejsze struktury ale w Santos to się Gallardo nie odnajdywał totalnie. Każdy wierzył Carlosowi, był najbardziej zaufanym człowiekiem. Tego samego dnia zarząd podjął decyzję o wyborze vicepresidenta - został nim Danny. Sgt armsem mój brat, a nas jako zaufanych ludzi z Baldomero wrzucono do pomocy. Mi tam to pasowało, nie lubiałem wychylać łba przed szereg.

el_presidente.gif

Taki zarząd został szybko zaakceptowany przez całą resztę klubu. Zaczęliśmy w kolejnych dniach od porządków, wymiany kurew (serio, te były już tak przeruchane, że ledwo łaziły), zaciągnęliśmy nowych świeżaków i daliśmy szansę tym którzy się wyróżniali. Wśród nich pamiętam młodego Tercero Salazara czy Isaac Nevaresa. Zaczęliśmy odmalowywać i odbudowywać klub.

13.png


Użytkownik Gtamix edytował ten post 27 maj 2019 - 21:03


#4 5200drazers

5200drazers

  𝕳𝕳jestes chuj to sie pruj𝕳𝕳

 • Gracze
 • 114 postów
 • Miejscowość:Lublin

Napisano 27 maj 2019 - 22:46

nETKkSX.png


Użytkownik drazers edytował ten post 27 maj 2019 - 23:04


#5 tadeon

tadeon

  bob bompton serwisu

 • Gracze
 • 670 postów

Napisano 28 maj 2019 - 11:00

QabsVUf.png

wpjTB7i.png

K1tGfJ8.gif

2OLjooA.png


ISIJtBf.png


#6 maaxy

maaxy

  Welcome to California

 • Gracze
 • 339 postów
 • Miejscowość:BDG

Napisano 28 maj 2019 - 15:08

C3ZE84t.jpg
 

S7ahvNJ.png

BrCpjL1.png

b8fMLQL.png

5pTpDrC.png#7 tadeon

tadeon

  bob bompton serwisu

 • Gracze
 • 670 postów

Napisano 28 maj 2019 - 18:44

IiBCuWi.gif


ISIJtBf.png


#8 haheqq

haheqq
 • Gracze
 • 670 postów

Napisano 28 maj 2019 - 22:06

clubhouse

WCANbqz.gif

 

 

ts9yQmB.png

awZTcQL.png

dYsmX1Y.png

Na086qM.png

nAB7dT3.png

kkatkdt.pngjQUjkCG.png


aB6bxKN.png


#9 tadeon

tadeon

  bob bompton serwisu

 • Gracze
 • 670 postów

Napisano 29 maj 2019 - 10:15Spoiler

 

** Przed godziną czternastą Danny Salazar został oczyszczony z zarzucanych mu czynów tym samym odzyskał pełne prawo na opuszczenie granic miasta. Salazarowi zarzucano bliską współpracę z founderem Dominiciem Chavezem, a zarazem przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej. **


 

** Późnym wieczorem na placu kempingówym z górnego Las Colinas można było zauważyć łysego mężczyznę z kilkutygodniowym zarostem, który wyprowadzał z przyczepy siedmioletnie dziecko. **


I57hk8I.png7tk7Bkg.png
GOCDkon.png
1ZGnpje.png
7PeTbdi.png
aBqqeiN.gif

 


Użytkownik tadeon edytował ten post 29 maj 2019 - 11:26

ISIJtBf.png


#10 Mordziaty Karpiu

Mordziaty Karpiu
 • Gracze
 • 679 postów
 • Miejscowość:~Koszalin/Kołobrzeg

Napisano 29 maj 2019 - 11:57

** Gerard to pełnokrwisty meksykaniec. Chłopak jest zżyty z klubem dzięki swojemu przyszywanemu ojcu. Historia chłopaka zaczęła się już od maleńkości, gdy został podrzucony przez rodziców do juków motocyklowych. Mimo, że należy do 1% to jego inteligencja nadaje się do wytarcia nosa, gdyż chłopak jest najzwyczajniejszym idiotą. Nie potrafi zamknąć gęby, ale za to jest osiłkiem, który potrafi dobrze czasami dobrze wykonywać proste rozkazy. **

jLYCGKc.png

d3BJGy7.png

Spoiler

 

dQTQpvg.png#11 Bandan

Bandan

  russianlover

 • Gracze
 • 260 postów
 • Miejscowość:Kraków

Napisano 29 maj 2019 - 13:56

** Isaac Nevares, jednym słowem marzyciel. Motocyklista w podeszłym wieku dostał ogromną szansę od losu - stanie się jednym z ważniejszych członków obudowującego się klubu. Tylko on wie co siedzi w jego głowie - jedno jednak jest pewne, jest to coś wielkiego. **

 

sklejka1done.png


Użytkownik WhiteBandan edytował ten post 29 maj 2019 - 19:21

x_kurwa_de.png


#12 not suicidal eugen

not suicidal eugen
 • Gracze
 • 81 postów

Napisano 29 maj 2019 - 19:22

 

80mX9cX.png

 

jcURv27.png

 

seH9gY0.png

 

UKlIic7.png

 

KYdYo08.png


giphy.gif


#13 Bandan

Bandan

  russianlover

 • Gracze
 • 260 postów
 • Miejscowość:Kraków

Napisano 29 maj 2019 - 20:54

2_sklejka_gotowa.png


x_kurwa_de.png


#14 5200drazers

5200drazers

  𝕳𝕳jestes chuj to sie pruj𝕳𝕳

 • Gracze
 • 114 postów
 • Miejscowość:Lublin

Napisano 30 maj 2019 - 00:12

** Ramon zatrudnił się w dokach, by przeprowadzić zwiady dla dobra klubu. Po długiej nocy, czeka, by dać kilkudniowe rozeznanie z polecenia vice-presidenta **

az4pLlC.jpgVIqVDQf.jpgU6K10kI.jpg8Ixj9SX.jpgGPiiruf.jpg


Użytkownik drazers edytował ten post 30 maj 2019 - 11:58


#15 Boim

Boim

  Marszałek

 • Gracze
 • 30 postów

Napisano 30 maj 2019 - 00:46

Em7hxfr.pngmj8vihL.pngG8MFbIN.png

vPX3r99.png


Wv24OOe.png


#16 Bandan

Bandan

  russianlover

 • Gracze
 • 260 postów
 • Miejscowość:Kraków

Napisano 31 maj 2019 - 22:43

sklejka2.png


x_kurwa_de.png


#17 zwykly marcin

zwykly marcin

  cyk fuch

 • Supporterzy
 • 2441 postów
 • Miejscowość:spytaj mufasy

Napisano 01 czerwiec 2019 - 15:52

del


vQukA9r.png


#18 1szym3k

1szym3k

  sudden death rune

 • Administratorzy
 • 2109 postów

Napisano 01 czerwiec 2019 - 20:10

spoko


f6aZ5rE.png


#19 COOKS

COOKS

  Lepsze Życie

 • Gracze
 • 725 postów
 • Miejscowość:Koszalin

Napisano 01 czerwiec 2019 - 20:34

Powodzenia chłopaki

nofriends.png


#20 Pearce

Pearce
 • Gracze
 • 1090 postów

Napisano 01 czerwiec 2019 - 21:44

powodzonka


ANvHg7P.png


Również z tagiem MC, 1%

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych