Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

SASP - dyskusja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wozny

Wozny

Ja tu tylko sprzątam.

• Administratorzy
  • 2813 postów
  • Miejscowość:Sztum

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:10

Cześć. Temat SASP powrócił po raz kolejny w dyskusji o półświatku, jednak żeby trochę lepiej poznać wasze zdanie wolałem stworzyć ten wątek, gdzie rozmowa poświęcona będzie tylko i wyłącznie więzieniu. Chciałbym dowiedzieć się, jakie pomysły, problemy i rozwiązania dostrzegacie wy jako gracze, jakie macie propozycje, co byście chcieli wprowadzić. Od razu zaznaczę, że ten temat nie jest zapowiedzią powstania frakcji i nic takiego nie jest w planach. Znając poprzednie doświadczenia z SASP muszę przyznać, że nie jestem fanem tego pomysłu, ale jeśli będzie duże zainteresowanie i jakieś dobre, konkretne pomysły, to może zmienię zdanie.

Zresztą, temat wcale nie dotyczy utworzenia frakcji. Równie chętnie posłucham na temat zmian w aktualnym systemie więzienia i wszystkiego tego, co wam się nie podoba.

P.S. Graczom z półświatka przypominam, że w tym dziale dyskutujemy na poziomie.  :ph34r:

#2 Skrabek

Skrabek
  • Gracze
  • 938 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:16

Chyba nieświadomie uruchomiłem lawinę, co nie było do końca moim zadaniem.

Otóż, żeby było wszystko jasne - żałuję, że SASP nie jest w stanie sensownie działać. ALE nie uważam, że rozwój tego jako grupy miałby dalszy sens. @exodus kojot trochę rozjaśnił sytuację, przedstawił sensowny pomysł. Mamy dostęp do interiora, możemy przy współpracy z event teamem działać po swojemu. Nie ma sensu załatwiać tego w formule skryptowej.

Reasumując - fajnie gdyby był, ale nie ma sensu rozgrzebywać tego, by potem skończyło się powrotem do poprzedniej edycji.

#3 1lopez

1lopez

biały człowiek

• Gracze
  • 798 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:00

Mam wrażenie woźny, że trochę źle mnie zrozumiałes w tym temacie. SASP to nie jest żadna instytucja i nie powinna nią być. Zostańmy przy aktualnej formie gry w więzieniu, tzn. jezeli ktoś chce grać to zbiera ekipe chętnych ludzi do gry na discordzie i gra, a jeżeli ktoś nie chce to nie gra i afczy. Nie wracajmy do starego SASP jako frakcja bo to się nie uda. Obecnie jest dobrze i zmieniłbym tylko budynek. Strażników można odgrywać epizodycznie, a samą gre w sasp można traktować stricte fabularnie.

Nie chciałem nikomu narzucić tego, aby zmienić budynek SASP, wręcz przeciwnie - to była luźna propozycja dla osoby, która widziałaby w takim projekcie coś ambitnego i chciałaby z własnej woli sie temu podjąć, ja w takim wypadku również mógłbym pomóc. Taki budynek po prostu byłby po to, aby się lepiej wczuć w klimat więzienia stanowego. To jest fakt, że ten interior służyłby nielicznym osobom w porównaniu z nowymi dzielnicami na south central, dlatego to jest luźna propozycja, a może by wśród graczy znalazło się więcej chętnych do gry, gdyby zobaczyli tam fajną rozgrywke. 

Dlaczego jest w tym a nie innym miejscu? Bo był tam już wcześniej przygotowany, bo nie chcemy męczyć nikogo odbywanie dalekich transportów i dlatego też, że zwyczajnie ciężko jest znaleźć alternatywę, bo na mapie nie ma takiego miejsca.

Mamy Area 69, świetne miejsce. Sam transport mógłby polegać na aktualnym systemie, który jest w stacji PD(magiczne drzwi teleportujące do sasp), bo tak masz racje, nie ma co męczyć kogoś odbywaniem takich transportów. To, że był tam wcześniej przygotowany interior to oczywiście rozumiem w stu procentach i jeżeli gracze nie pokazywali żadnego zainteresowania grą w tym miejscu to po co sie pieprzyć z nowym interiorem.

Z drugiej strony nie chce też nikogo przekonywać, aby robił ten interior, bo może sie później zawieść na tym, że ludzie tam w ogóle nie grają i nie wykorzystują potencjału tego miejsca. Najlepiej w tym wypadku przemęczyć się w aktualnym interiorze, pograć, pokazać że ludzie tam potrafią grać i wtedy można myśleć o takich reworkach.

Dalej błędnie widzisz odsłone SASPu jako główny spot do gry. Ja w tym widze miejsce w którym można pograć pobocznie przed oficjalnym hg na naszych głównych postaciach czy to jako strażnik więzienny czy jako osadzony. Aktualnej odsłonie saspu nic nie brakuje(oprócz nowego interioru), a czy gracze bedą tam grać to zależy od nich. Jeżeli ktoś chce grać to może sie wykazać inicjatywą i na własną rękę organizować tam grę(tu brakuje też jakiegoś narratora do gry IC, ale to mniejsza). Nie wciskajcie nic graczom na siłe, nie widzę sensu aby wracać do starej odsłony saspu gdzie gracze którzy wcielali sie w strażników stali w 5 osób na kładce od 19 do 23 czekając na gre, a ludzie co tam już coś grali mieli zerowe pojęcie o więziennictwie i robili to przeważnie z nudów - to jest błędne postrzeganie takiej gry. Nie zmuszajmy ludzi do gry w tym miejscu, niech gracze sami z siebie zechcą tam zagrać. 

Ja przykładowo jestem skłonny z kimś pograć, jeżeli ktokolwiek chce grać w SASP - zapraszam na discord, dogadamy się, możemy zebrać więcej ludzi i od czasu do czasu pograć dobry role play. exodus kojot #6695

Nie ograniczajcie się tylko do jakichś nowych postaci, ktokolwiek chciałby poodgrywać trwalsze wyroki na swoich postaciach gangsterów może śmiało pisać. Może warto zrobić jakąś konfe discord gdzie byłyby wszystkie takie chętne osoby do gry i można by sie ustawiać na sesje.

Użytkownik exodus kojot edytował ten post 29 lipiec 2019 - 18:20

#4 pizdzielec

pizdzielec
  • Gracze
  • 701 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:09

P.S. Graczom z półświatka przypominam, że w tym dziale dyskutujemy na poziomie.  :ph34r:

gracze polswiatka = gracze county jail

odkad pamietam glownym problemem saspu byla panujaca tam swego rodzaju monnotonosc. wbijales do saspu, transport i usadzenie w celi i twoja wola rob co chcesz. jedyna atrakcja bylo wychodzenie na stolowke albo spacerniak na 15min. ludzie w wiekszosci afczyli wiec zlapac z kims interakcje bylo ciezko. niby byly jakies plany dnia, ale nikt sie ich nie trzymal. nikt nie wiedzial kiedy zaczyna sie gra w wiezieniu. teraz jesli sasp mialby istniec mozna utworzyc discord, mozna wprowadzic sesje gry o ktorej by graczom pasowalo. jest wiele ciekawych rozwiazan, ktore mozna wprowadzic. drugim najwazniejszym aspektem (bo na nim cala gra sasp sie opierala) byly gangi wiezienne, ktore tak naprawde byly wyssane z palca. zawsze byly tylko i wylacznie walki czarnuchy vs latynosi. niby spoko, ale ich gra to bylo dno intelektualne bo chodzilo im tylko o napierdalanke - nie przypominam sobie jakis ciekawych watkow IC, chociaz nie wierze ze takowych rowniez nie bylo. oprocz debilnych gangow najlepsze w tym wiezieniu bylo to, ze straznicy nie mieli pojecia co grali. nie lapali amerykanskiej immersji, nie wiedzieli co dokladniej graja. wedlug mnie to byli swego rodzaju terminatorzy mieli przewage nad wiezniami zawsze xD. do dzis pamietam sytuacje, gdzie typ probowal ukryc jakis nielegalny item w rurach, a jeden straznik to podlapal i odrazu odegral, ze pies to wytropil w ciagu trzech sekund. z klawiszem nie mogles pograc sensownej gry bo cie odrazu odsylal do stoliczka, idz se pogadaj z czarnuszkami zloczynco.. chociaz najbardziej mnie triggeruje to, ze gralismy zawsze stanowe, za kazde przewinienie trafiales do stanowego gdzie irl to nie ma sensu, wiec jesli sasp mialby stanac na nogi to zastanowcie sie lepiej co gramy bo mam wrazenie, ze sasp wtedy powstal tak o z nudow.

moim zdaniem zeby sasp stanal na nogi trzeba by bylo znalezc odpowiednich graczy, ktorzy by mieli wiedze nt. twin towers chociazby, a nie idiotow z pd, ktorzy by grindowali kase na 2 postaci na ich nowa sportowa bryke, zeby poscigac w centrum z johnem bobem na zakrecie. rowniez trzeba by bylo nastawic graczy z polswiatka do gry w county jailu, bo mysle, ze wiekszosc odbiera wiezienie tak: afk --> wyjscie na oske w koncu.. o yeah wyszedlem z wiezienia jestem gangsterem respect mi wskoczyl na wyzszy poziom suko.. mysle, ze opisalem glowne problemy saspu w swoim poscie. zapraszam do dyskusji ;D.

#5 Nikt

Nikt

Dżwięk pustego kibla

• Gracze
  • 80 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:30

System więziennictwa powinien oferować coś więcej niźli podtrzymywanie wzajemnych relacji między osadzonymi lub strażnikami we wspólnej niedoli. Ten stały problem, związany z aktywnością i niechęcią wobec "zbijania bąków" wręcz odcina skrzydła tej frakcji. Potrzebne jest nowe rozwiązanie, żeby myśleć nad reaktywacją.

#6 zielony Donald

zielony Donald

Game Master

• Community Managers
  • 709 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 20:11

Nie ma na serwerze roli gamemastera, który byłby odpowiedzialny wyłącznie za organizowanie mini-wydarzeń fabularnych, spontanicznych mniej lub bardziej sesji roleplayu (nie mówiąc już o tym, że dobrze by było gdyby jeden taki gamemaster skupiał się na SASP głównie).

Ogólnie warstwa fabularna na serwerze leży, ponieważ nacisk jest kładziony głównie na zarobek skryptowy i skryptowe metody rozgrywki. Ponieważ trzeba się skupiać na skryptowych zadaniach, jest mniej czasu i energii na organizowanie epizodów czysto fabularnych (które mało tego, iż wymagają czasu i poświęcenia, to jeszcze kosztują e-gotówkę często). To jednak osobny temat. 

Oczywiście, można stworzyć grupę na discordzie graczy chętnych do organizowania sesji i gry na terenie więzienia w jakiś określonych terminach. Głównie więźniowie, bo z głową na karku można odgrywać strażników NPC w wielu wypadkach. Tak czy inaczej, stali gracze w więzieniu, osoby zadeklarowane, powinny mieć przynajmniej dostęp do skryptowych drzwi, kantyny, siłowni więziennej itd, aby sami mogli sobie i osobom postronnym organizować i udostępniać więzienie jako zwyczajne miejsce do gry. Za czasów frakcji SASP działała w więzieniu na swoim własnym skrypcie gastronomia i siłownia.

Dodatkowo, można udostępnić różnym grupom przestępczym więzienie i tamtejsze "cornery" jako kolejne miejsce zarobku, akurat dla tych osadzonych memberów. Przemyt z zewnątrz do wewnątrz byłby jakimś epizodem, nadzorowanym przez wybrane ze środowiska osoby/cm/support. 

zielonydaniel#4183 - DISCORD do kontaktu z gamemasterem

WHITE POWER SKINHEAD / PECKERWOODS - poradnik 

mexican mafia v1, mexican mafia v2

WHITE CAR

#7 larry365

larry365
  • Gracze
  • 772 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 20:28

wprowadzenie panelu dla pracowników SASP byłoby fajnym pomysłem, przynajmniej byłaby jakaś interakcja więzień=strażnik a nie zwyczajnie zbijanie godzin na afku albo zostawiając kompa na noc - poza tym fajne by były jakieś prace w SASP typu pralnia czy jakiś sprzątacz, przy okazji można by było zarobić kilka dolców coś robiąc, albo przebudować SASP na coś większego i nowszego

#8 Gapis

Gapis
  • Gracze
  • 900 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 29 lipiec 2019 - 21:15

Moim zdaniem przy obecnej populacji serwera więzienie stanowe najlepiej sprawdziłoby się w formie zautomatyzowanego systemu. A to niestety wymaga dość sporej ilości pracy po stronie skryptu. Pod tym względem LS-RP.com jest wzorem do naśladowania, stawiając na prosty system który przez lata funkcjonuje w niemal niezmienionej formie, z lekkimi poprawkami i "nadbudówkami". 

Z perspektywy rozgrywki system wymierzania kar IC jest chyba najbardziej zaniedbanym elementem rozgrywki która mimo wszystko dotyczy ogromnej części społeczności, więc wydaje mi się że taki "overhaul" znalazłby się dość wysoko na liście priorytetów.
Ficzery takie jak arrest record, automatyczny depozyt przedmiotów, możliwość wyboru momentu zakończenia odsiadki poprzez wejście w odpowiedni pickup (po upływie minimalnego czasu definiowanego przez skrypt), możliwość kupna jedzenia, a może nawet przejście na minutowy system kar, byłyby dobrym początkiem.

Zaletą takiego rozwiązania jest to, że niezależnie czy jest jakaś frakcja zajmująca się więzieniem - part time czy full time, całość powinna funkcjonować tak samo bo obecność strażników stanowi jedynie "nakładkę" na ten system.

Jeśli chodzi o rozwiązania na teraz - ciężko stwierdzić. Można by przebudować interiory, by dawały więcej możliwości gry. Z założenia aresztowani przez LSPD i FBI mają trafiać do tej samej placówki, więc daje to jakieś tam możliwości interakcji. Można by przenieść defaultowy spawn po wyjściu z więzienia przed SACF, ale na tym nasze możliwości tak na prawdę się kończą.

Dedykowana więzieniu frakcja nie ma specjalnie sensu, bo to ciężka do zorganizowania i stosunkowo monotonna rozgrywka. Musiałoby to przyjąć formę drugiej frakcji LEO która poza standardowymi obowiązkami zajmowałaby się również więzieniem (np wdrażając rolę strażników w proces rekrutacyjny, jak robi to większość mniejszych departamentów szeryfa w stanach) ale to też dość kontrowersyjny pomysł.

#9 asdf1

asdf1
  • Gracze
  • 149 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 22:37

Jak najbardziej na plus pomysł z graniem SASP. Tylko trzeba wybrać odpowiednią osobę do tworzenia takowej organizacji, żeby ogarniała jej zagajniki i potrafiła nauczać inne osoby, które deklarują grę w takiej frakcji.

Co do samego więziennictwa to gracze, grający jako 'klawisze' mogliby oferować więcej gry dla więźniów, jakieś urozmaicenia... No i oczywiście otworzyć taką rozgrywkę, jeśli gracz jest pewien, że chce przystąpić do grania z klawiszami.

#10 Lango

Lango

Ah shit, here we go again.

• Gracze
  • 242 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 22:41

Ja ogólnie powiem że jak liderowałem same SASP to brakowało najbardziej nowego, bardziej rozbudowanego interioru i exinterioru. Moim zdaniem SASP mogło by znowu powstać jako podfrakcja pod LSPD, z własnym liderem, gracze narzekali a teraz tego brakuje. 

Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dob­re­go par­tne­ra to mu­sisz mieć przy­naj­mniej dobrą rękę.

#11 trapnsouthside

trapnsouthside

robiła triki na chuju jak kickflipy na skateparku

• Gracze
  • 555 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 23:28

szkoda, że nie ma możliwości utworzenia chociaż epizodycznej grupy jaką byłby gang więzienny. wtedy wewnątrz naprawdę można by było kreować ciekawe wątki, które miałyby realny i przyjemny wpływ na codzienną rozgrywkę i fabułę odgrywanych przez graczy postaci.

#12 Szymoniula

Szymoniula
  • Gracze
  • 3470 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 00:39

SASP samo w sobie było świetną instytucją, aczkolwiek wielkim minusem było to, że interior był przeruchany, dodatkowo problem z cornerami i ogólną rozrywkę. Jeśli mamy wracać do takiego systemu to tylko i wyłącznie z bardzo wielkim interiorem, który będzie na przykład podzielony na kilka sektorów, może nawet rasowych, bądź za dane przestępstwa. Jeśli ktoś siedzi za morderstwo to jest w najgorzym sektorze, jeśli za drobniejsze to lżejszym, coś w tym stylu, aby to było zrobione z głową a nie to samo i wracamy do punktu wyjścia, bo to mija się z celem. Oprócz cornerów, dostępu do siłowni, czy gastronomi co powinno być zautomatyzowane, aby nie wydawał tego strażnik a raczej więzień. W jaki sposób? Na przykład biznes jak w życiu realnym - zakładasz biznes gastronomii na terenie więzienia jako gracz grający na codzień poza nim, w ten sposób mógłby twój biznes zarabiać na więzniach, miałbyś pracowników itp - to samo tyczy się siłki. Wiem, że to byłoby cięższe, ale myślę, że ktoś z ekipy podjąłby się prowadzenia takiego biznesu na lżejszych warunkach. Jeśli chodzi o sam handel powienien odbywać się na innych terenach skryptowych, czyli - gangi latynoskie/czarne w innych miejscach, dodatkowo na pewno samo podwórko musi być wyjebanie duże, aby jak jest wyjście w wyznaczonych godzinach można było pograć w kilku miejscach, na przykład boisko do kosza - siłka na zewnątrz, obiekty zajebiste - no po prostu, aby był klimat a nie więzienie stanowe a kurwa spacerniak jak na mokotowie, sami wiemy jak wyglądają więzienia w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo powinien być sklep 24h coś w tym stylu taki sklepik więzienny, można kupić tam np fajki, zapałki - czy coś, to też pod względem bezpieczeństwa - czyli sektory wyznaczone pewne rzeczy mogą, a niektóre nie. Jak coś przyjdzie mi do głowy to dopiszę. 

#13 1lopez

1lopez

biały człowiek

• Gracze
  • 798 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 00:46

Zawsze można utworzyć fabularne organizacje pokroju Black Car, White Car, czy Sureno Car. To już byłby jakiś krok w kierunku rozwijania naszych postaci w więzieniu, bo w końcu to właśnie w więzieniach głównie markuje sie nowych członków gangów pokroju la eme czy NLR. Gracze z gangów sureno mogliby grać rozwój swojej postaci w SASP i wspinanie sie po wieziennej hierarchii, to samo z gangami białej supremacji.

Myśle, że utworzenie epizodycznej grupy gangu więziennego to kwestia dogadania się z opiekunem.

#14 Mirin

Mirin
  • Gracze
  • 419 postów
  • Miejscowość:Lisburn/Szczecin

Napisano 30 lipiec 2019 - 01:20

szkoda, że nie ma możliwości utworzenia chociaż epizodycznej grupy jaką byłby gang więzienny. wtedy wewnątrz naprawdę można by było kreować ciekawe wątki, które miałyby realny i przyjemny wpływ na codzienną rozgrywkę i fabułę odgrywanych przez graczy postaci.

Grypsy i te sprawy, dobra kmina :D

3cHZRKY.png

#15 No Handshake

No Handshake
  • Gracze
  • 4 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:19

Moim zdaniem powinna byc mozliwosc odwiedzania wiezniow tak jak w realnym zyciu. Na pewno w pewnym stopniu urozmaiciloby to rozrywke. 

#16 1lopez

1lopez

biały człowiek

• Gracze
  • 798 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 10:00

Ja ogólnie powiem że jak liderowałem same SASP to brakowało najbardziej nowego, bardziej rozbudowanego interioru i exinterioru. Moim zdaniem SASP mogło by znowu powstać jako podfrakcja pod LSPD, z własnym liderem, gracze narzekali a teraz tego brakuje. 

Jakiś nowy chujowy interior tego nie zmieni, w SASP brakuje graczy, a nie interioru. Rework budynku to byłby jedynie przyjemny dodatek, bo aktualny interior aż tak zły nie jest i da sie mimo wszystko w nim grać.

Nie wiem dlaczego według was robienie z saspu znowu podfrakcji z liderem i strażnikami czekającymi na gre od 19 do 22 to dobre rozwiązanie. Tutaj brakuje narratora, a nie sztabu randomów, których równie dobrze mogłoby tam nie być. Ja rozumiem, że oczekujecie takiego więzienia stanowego jak na ls-rp.io, ale lepiej na ten moment skupić sie na fabularyzacji gry w więzieniu, aniżeli znowu rzucać się na głęboką wodę i dziwić się po tygodniu, że nikt już nie gra.

Ficzery takie jak arrest record, automatyczny depozyt przedmiotów, możliwość wyboru momentu zakończenia odsiadki poprzez wejście w odpowiedni pickup (po upływie minimalnego czasu definiowanego przez skrypt), możliwość kupna jedzenia, a może nawet przejście na minutowy system kar, byłyby dobrym początkiem.

Zgadzam się w stu procentach, skryptowa automatyzacja to największa rzecz której brakowało we wszystkich edycjach saspu.

#17 akademia prankow cheetos

akademia prankow cheetos
  • Gracze
  • 1423 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 10:29

aby więzienie tetniło życiem i żeby był jakikolwiek poziom proponuje zeby ustawiać jaile na 30h dla każdego, a możliwość wczesniejszego wyjścia byłaby opcją dla osób ktore grają porządnie i wprowadzają cos w życie takiego wiezienia, a wszystko byłoby udokumentowane w postaci ss i wysłane do kogos z zarzadu takiej frakcji o ile powstanie bo jak kiedyś więzienie istnialo to każdy byl albo AFK albo sie bił albo grał totalne gowno

dodatkowo dać mozliwosc jakiego zarobku dla osób, które by tam grały zeby nie bylo placzu o e dolarki (dodatkowy skrypt - posiadanie jaila = praca dorywcza z automatu, chociazby czyszczenie talerzy w kuchni które opierałoby sie na zasadach jak na rybaku albo pralnia, gdzie wiezniowie chodziliby sobie jak paczkozordy po małym pomieszczeniu)

pozdrawiam, akademia prankow cheetos

KQbZceF.png

#18 Wozny

Wozny

Ja tu tylko sprzątam.

• Administratorzy
  • 2813 postów
  • Miejscowość:Sztum

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:50

Jeśli mamy wracać do takiego systemu to tylko i wyłącznie z bardzo wielkim interiorem, który będzie na przykład podzielony na kilka sektorów, może nawet rasowych, bądź za dane przestępstwa. Jeśli ktoś siedzi za morderstwo to jest w najgorzym sektorze, jeśli za drobniejsze to lżejszym, coś w tym stylu, aby to było zrobione z głową a nie to samo i wracamy do punktu wyjścia, bo to mija się z celem.

Prosze, chociaż wstępnie przemyślcie swój pomysł zanim się tutaj wypowiecie, bo to są okropne bzdury. Jakiekolwiek dzielenie więźniów na strefy zabije te miejsce do końca, bo zwyczajnie nie ma tam tylu graczy, żeby utworzyć chociaż dwa niezależne, aktywne ośrodki rozgrywki i nie widzę na to nawet perspektywy. Takie pomysły brzmią dobrze tylko na papierze, ale w zderzeniu z realiami wychodzi całkowity brak sensu. Pamiętajcie, że gramy w gta sa na serwerze role play i w przeciwieństwie do tego, co ktoś wcześniej zasugerował - wiem jak działają stanówki, ale żeby coś na devie działało musimy brać pod uwagę też warunki jakie stwarza nam ta gra i realia serwera. 

#19 1lopez

1lopez

biały człowiek

• Gracze
  • 798 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:53

ta wpierdolcie wszystkich na 30h i niech grają zjeby na siłe, dobry pomysł

chcecie mieć pustą liczbe graczy w więzieniu "byle było" czy dobrych graczy chcących tam grać? ta gra to ma być zabawa, nie obóz. 

#20 pizdzielec

pizdzielec
  • Gracze
  • 701 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:55

wprowadzenie panelu dla pracowników SASP byłoby fajnym pomysłem, przynajmniej byłaby jakaś interakcja więzień=strażnik a nie zwyczajnie zbijanie godzin na afku albo zostawiając kompa na noc - poza tym fajne by były jakieś prace w SASP typu pralnia czy jakiś sprzątacz, przy okazji można by było zarobić kilka dolców coś robiąc, albo przebudować SASP na coś większego i nowszego

byly takowe prace dla wiezniow, kucharz, sprzatacz i cos jeszcze w pralni, ale i tak czy siak malo kto sie tego podejmowal bo po prostu ludzie zbijali godziny na afku i mieli wyjebane krotko mowiac

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych