Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

SASP - dyskusja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gapis

Gapis
  • Gracze
  • 900 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 03 sierpień 2019 - 20:02

Jeśli już szukamy nowych rozwiązań to niech to będą rozwiązania systemowe, a nie odnotowywanie czegoś przez forum.

Myślę że warto rozważyć na tym etapie całościowe przejście na kary minutowe, z systemem anti-afk. Na pewno zachęciłoby to do interakcji w więzieniu, a mogło by też doprowadzić rozpisania nowego kodeksu a w konsekwencji do znacznego obniżenia kar za mniejsze występki (do kilkunastu-kilkudziesięciu minut za kratami) w których to przypadkach odsiadka jest z założenia tak na prawdę symboliczna.

#42 c40px2

c40px2

wladza, ktora steruje polswiatkiem

• Community Managers
  • 735 postów
  • Miejscowość:east yorkshire

Napisano 04 sierpień 2019 - 09:59

Jeśli już szukamy nowych rozwiązań to niech to będą rozwiązania systemowe, a nie odnotowywanie czegoś przez forum.

Myślę że warto rozważyć na tym etapie całościowe przejście na kary minutowe, z systemem anti-afk. Na pewno zachęciłoby to do interakcji w więzieniu, a mogło by też doprowadzić rozpisania nowego kodeksu a w konsekwencji do znacznego obniżenia kar za mniejsze występki (do kilkunastu-kilkudziesięciu minut za kratami) w których to przypadkach odsiadka jest z założenia tak na prawdę symboliczna.

Wtedy na rzecz SASP, który w mojej opinii jest skazany na porażkę tak czy siak, sprowadzilibyśmy serwer na tory luźnego rp. Takie rozwiązanie kompletnie nie wchodzi w grę.

Jeśli ma się coś zmienić, to moim zdaniem jedynie format kar gdzie w grę wchodzą komisje. Zamiast blokady postaci, dana ilość dni gdzie gracz mógłby grać tylko w SASP.

#43 Sebixx

Sebixx

wpierdalam tacos i witam się z vatos

• Gracze
  • 82 postów
  • Miejscowość:022 W-wa

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:34

Wtedy na rzecz SASP, który w mojej opinii jest skazany na porażkę tak czy siak, sprowadzilibyśmy serwer na tory luźnego rp. Takie rozwiązanie kompletnie nie wchodzi w grę.

Jeśli ma się coś zmienić, to moim zdaniem jedynie format kar gdzie w grę wchodzą komisje. Zamiast blokady postaci, dana ilość dni gdzie gracz mógłby grać tylko w SASP.

Ten pomysł to złoto i myślę, że mógłby ożywić twierdze wiecznych afkerów jeżeli takich wariatów po komisjach zebrałoby się więcej 

unknown.png

#44 Lango

Lango

quality rp

• Gracze
  • 241 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 07:22

Moim zdaniem to postać powinna przejąć odpowiedzialność za przestępstwa, bo teraz to dostajesz godziny, zbijasz i wychodzisz. A jakby uruchomić od nowa SASP i po prostu tak jak kiedyś że zgrywałeś jaila grając IC z klawiszami, i innymi współwięźniami. PD wtedy nie dopierdalało, wpadałeś na 5 godzinek, pograłeś miło i wychodziłeś. Ale po pierwsze CERT nie może latać z m4 po bloku.. Chciałbym zobaczyć od nowa SASP, ale czy to możliwe??

Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dob­re­go par­tne­ra to mu­sisz mieć przy­naj­mniej dobrą rękę.

#45 Wozny

Wozny

Ja tu tylko sprzątam.

• Administratorzy
  • 2812 postów
  • Miejscowość:Sztum

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:53

Chciałbym zobaczyć od nowa SASP, ale czy to możliwe??

Nie.

Dzięki wszystkim za udział w dyskusji, usiądę do tego na spokojnie, postaramy się wyciągnąć jakieś wnioski. Na ten moment zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych