Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

Dołącz do ekipy jako Gamemaster!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 iks

iks

  JCG

 • Administratorzy
 • PipPipPipPipPip
 • 5940 postów
 • Miejscowość:Waszkowice

Napisano 31 lipiec 2019 - 06:16

*
Popularny

Cześć! Po raz kolejny postanowiliśmy spróbować rozszerzyć skład naszej ekipy poprzez otwartą dla wszystkich rekrutacje. Tym razem szukamy jednak osób zainteresowanych dość specyficzną, nową rolą na naszym serwerze - rolą gamemastera. Przejdę od razu do rzeczy.Dlaczego otwieramy rekrutacje i kogo szukamy?

Bardziej doświadczeni gracze pewnie wiedzą kim jest Community Manager i w jaki sposób ranga ta zmieniła zarówno swoje znaczenie i funkcje na przestrzeni czasu. O ile początkowo ranga CMa odpowiadała mniej więcej założeniom tradycyjnego gamemastera, kilkukrotne zmiany uprawnień sprawiły, że Community Managerowie zbliżyli się bardziej do roli administratora. Aktualnie każdy CM ma cały wachlarz obowiązków poza rozgrywką, których pełnienie znacząco utrudnia zajmowanie się serwerową warstwą fabularną. W związku z tym postanowiliśmy otworzyć rekrutacje na członków ekipy z rangą Community Managera, którzy będą pełnić na serwerze funkcje gamemastera - to znaczy, że wszystkie ich obowiązki będą skupiać się wokół fabularnego nakręcania rozgrywki.


Czego oczekujemy od kandydatów?

Oczywiście, jak w przypadku innych członków ekipy, gamemaster musi posiadać kilka cech, które umożliwią mu sprawne funkcjonowanie w naszej ekipie, a także spełniać podstawowe warunki:


Spoiler

Ponadto, w związku ze specyfiką tego nowego obowiązku, do wymagań dochodzi kreatywność, wysoka samodzielność, umiejętność zorganizowania siebie i swojego zespołu a także wysokie doświadczenie jeśli chodzi o grę w różnych serwerowych środowiskach. W tym miejscu chce też zaznaczyć, że nie jesteśmy zainteresowani ludźmi, którzy potraktują ten temat jako łatwą okazje na dołączenie do ekipy, a następnie po ewentualnym zaakceptowaniu podania liczyć będą na szybką zmianę obowiązku i zajęcie się czymś mniej wymagającym - takiej możliwości nie przewidujemy. Nie potrzebujemy również osób, które po dołączeniu do naszego grona będą czekać, aż ktoś pokaże im dokładnie palcem co mają robić. Warto też zaznaczyć, że dołączenie do ekipy wiąże się z przyjęciem na siebie obowiązku, z którego jak każdy inny członek ekipy, będziecie rozliczani. Siedzenie na randze przy zerowej aktywności nie wchodzi w grę.Co dalej?

Jeśli wydaje Ci się, że spełniasz wszystkie postawione wyżej wymagania, kolejnym krokiem jest wypełnienie podanego poniżej formularzu i przesłanie na moje PW, dodając do rozmowy także Woznego. Nie wyznaczamy żadnego odgórnego terminu sprawdzania waszych podań ani też maksymalnej liczby osób, które przyjmiemy. Jeśli zainteresuje nas jedna osoba, przejdzie tylko ona; jeśli dobrych kandydatów będzie więcej, weźmiemy nawet kilku najlepszych.

[b]Discord ID: [/b]
[b]Twoja wizja gamemastera - czym konkretnie chciałbyś się zajmować? [/b]
[b]Opisz jakiś ciekawy wątek fabularny, który albo miałeś okazje zagrać albo chciałbyś rozegrać na serwerze: [/b]

[b]Dalsza część aplikacji: [/b]

W podaniu należy zadbać również o estetykę i składnie wypowiedzi - jeśli będzie nieczytelne lub będzie sprawiało nam trudności, to nie będziemy brać go pod uwagę wcale. Dalsza część aplikacji to miejsce dla was, szansa, żeby przedstawić swoją osobę i w jakiś sposób przekonać nas do siebie. Pamiętajcie też, że niezbyt interesuje nas gdzie mieszkacie i do jakiej szkoły chodzicie, postarajcie się skupić na tym, co naprawdę istotne.


mXVfdB2.png


#2 Wozny

Wozny

  Ja tu tylko sprzątam.

 • Administratorzy
 • 2977 postów
 • Miejscowość:Sztum

Napisano 31 lipiec 2019 - 06:41

Temat zostawiamy otwarty, można zadawać pytania. Będziemy odpowiadać z Patrykiem na bieżąco.

#3 Wozny

Wozny

  Ja tu tylko sprzątam.

 • Administratorzy
 • 2977 postów
 • Miejscowość:Sztum

Napisano 10 wrzesień 2019 - 17:18

Zwolniło się jedno miejsce - szukamy osoby na stanowisko GMa, która zajmie się głównie grą z cywilną częścią społeczności (CP, projekty IC, biznesy). Podania, tak jak było napisane wyżej wysyłamy do mnie i do Patryka na pw, według wzoru z pierwszego postu. Pisząc wasze podanie weźcie pod uwagę, że szukamy osoby odpowiedzialnej za określoną sfere rozgrywki - nie proponujcie wydarzeń związanych z organizacjami przestępczymi czy frakcjami, od tego są już inne osoby. Poniżej małe FAQ:

 

Q: Jakie uprawnienia i narzędzia ma GM?
A: Range CM1, dostęp do grupy event teamu, cmów, szybki kontakt z administracją. Udzielamy możliwie każdego wsparcia, jakie jest potrzebne.

 

Q: Czy GM poza swoimi obowiązkami wykonuje też obowiązki innych członków ekipy, np. supportera?
A: Nie. Chcemy, aby GMi skupili się maksymalnie na rozgrywce fabularnej. Formalnie ma możliwość nadania kary, ale poza wyjątkowymi sytuacjami nie chcemy, aby GMi korzystali z tej funkcji.

 

Q: Ile lat trzeba mieć, aby kandydować na stanowisko GMa?
A: Nie ma ograniczeń wiekowych.

 

Q: Jak długo potrwa rekrutacja?

ADo czasu, aż znajdziemy odpowiedniego kandydata. Na pewno damy wstępnie 2-3 dni, aby każdy zainteresowany mógł napisać podanie.

 

Q: Czy GM ma jakieś dodatkowe obowiązki?

A: GMi zajmują się także event teamem oraz wspomagają graczy w organizacji wydarzeń serwerowych.

 

Na koniec dodam, że wszystkie propozycje bezpodstawnych zamachów, katastrof i innych wybuchów eliminują podanie z miejsca. Dalsze pytania można zadawać poniżej.#4 Xdxxdxjs

Xdxxdxjs
 • Gracze
 • 1 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 22:05

Ile trzeba mieć lat aby być gamemasterem?#5 Rafalek jestem

Rafalek jestem
 • Gracze
 • 155 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 22:32

Q: Ile lat trzeba mieć, aby kandydować na stanowisko GMa?
A: Nie ma ograniczeń wiekowych.

 
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych