Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Uniwersum gry, ograniczenia w rozgrywce i system karania graczy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ripped

Ripped
  • Community Managers
  • 687 postów
  • Miejscowość:Bartoszyce

Napisano 06 sierpień 2019 - 00:09

Jeżeli tak często wspominane jest miasto duchów, to dlaczego zapominają o tym funkcjonariusze podczas pościgów podczas wykonywania manewru PIT? Jeżrli ktoś ucieka autostradą w kierunku Palomino Creek, to chyba nikt nie sądzi, że znajdują się tam tylko radiowozy wraz z poszukiwanym? Oraz dlaczego nic nie jest wspomniane o jeździe pod prąd przez obie strony (goniony i policja) - wątpie, by wszystkie pojazdy wykonały tunel ratunkowy na moście.

Niezmienną od dawien dawna zasadą w PD jest to, że pod prąd za ściganym udaje się tylko pierwsza jednostka, inne wybierają poprawne trasy, więc zasada ta jest jak najbardziej respektowana. Jazda pod prąd podczas pościgu na większych ulicach powinna być przy niewielkich prędkościach, tak samo jak jest to z off-roadem. Nie popadajmy w skrajności, jeżeli chodzi o pojazdy na ulicach, równie dobrze moglibyśmy stać w niewidzialnych korkach ze względu na to, że to nie miasto duchów. Manewry PIT też są wykonywane z głową, i tak musi zostać spełniony szereg warunków. Wychodząc ze skrajnego założenia, niewiele na serwerowych drogach byłoby możliwe. Chodzi tyko o zdrowy rozsądek.

#22 13doub

13doub

280 za ten koks

• Gracze
  • 1054 postów
  • Miejscowość:Ganton

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:36

Bardo fajnie wytłumaczone, nawet z tymi kwestiami kiedy chłop strzela komuś w łeb a na chacie **mieszek śmieje się** mieszek2 mowi: haha ale go porobiles ziomeczku. Niektórzy mają jakiegoś downa albo kaganiec na mózgu i nie grają takich rzeczy.

5755_Penguin_dance.gif

,,naszczali mi na morde i to ja wyleciałem" - plz do not copy dat story"

,,jebac vila kurwe bila" - rxx

#23 bazyliada

bazyliada

pozdrowki wale salto do wanny

• Gracze
  • 29 postów
  • Miejscowość:Oleśnica

Napisano 18 sierpień 2019 - 12:32

no i to jest prawda swietnie wytlumaczone juz mnie wkurwiali ludzie co sie pruli ze odpierdalam i ze to nie realistyczne bo cos nie szlo po ich mysli w końcu zajebista publikacja pozdrawiam

Bez_tytu_u.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych