Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

[11.08.2019] Martial Arts Confederation (MAC): 1


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 spz petersburg

spz petersburg

    ★ ★ ★

  • Gracze
  • 1700 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 13:08

d20xNwF.png

Martial Arts Confederation (MAC) - założona w 2019 roku, amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki (MMA) Głównym aspektem organizacji są sezony turniejowe, organizowane w wadze ciężkiej, średniej oraz lekkiej. Wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 20:00 w budynku MAC, przy San Andreas Boulevard, Verona Beach (zaraz koło Beverly Avenue). Odbędzie się pięć walk w odpowiednich kategoriach, w tym jedna walka kobiet. Nie zabraknie również walki o pas mistrzowski walk kobiet. Nad bezpieczeństwem zawodników będą czuwać odpowiednio wyszkoleni lekarze. Budynek MAC dzieli się na wejście darmowe, dostępne dla każdego obywatela z dostępem do darmowej wody pitnej, oraz strefę VIP, w której darmowe są posiłki jak i darmowy dostęp do napojów, koszt wstępu na lożę VIP wynosi $800 za osobę. Korzyści jakie oferuje strefa VIP, to min. szansa na zrobienie sobie zdjęcia ze sławną osobistością w Santos, czy z zawodnikiem Martial Arts Confederation. Podczas gali nie zabraknie również adrenaliny dla miłośników hazardu, federacja jak i wykwalifikowani bukmacherzy oferują zakłady, w których maksymalna stawka wynosi $500, zaś do wygrania jest kolejne tyle. Podczas gali audycje prowadzić będzie San News, nie zabraknie również koncertów sławnych artystów z Los Santos - Lil Will'a oraz MAC10LLAN'a.


Lokalizacja:

SpoilerKarta walk:


Waga średnia:

Francis Arcenau vs Daniar Zhubaykhanov

Waga lekka:

Ayodele Olanrewaju vs Kendrick Whitford

Bradford Schipper vs Layne Sheppard

Jayden Westbrook vs Colton DeRose

Girls fight:

Veronica Milani vs Isabell Huerta - pas, walka wieczoru


PLAN WYDARZENIA:


10.08.2019, godz.: 20:00 - Konferencja z udziałem zawodników, wstęp darmowy dla każdego

11.08.2019 - Start pierwszej gali MAC 1

19:45 - wejście do budynku, zajmowanie odpowiednich miejsc

19:59 - koniec sprzedaży biletów VIP oraz obstawiania walk

20:00 - start

Kwestie płatności:

VIP - Martial Arts Confederation dla najbardziej wymagających obywateli Los Santos, oferuje dostęp do loży VIP w cenie $800. Na strefie dla każdej osoby oferowane są darmowe posiłki oraz dostęp do napojów. Ponad to, istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze sławną osobistością, czy z jednym z zawodników. Płatności dostępne są do 11.08.2019, godz: 19:59. Liczba miejsc jest ograniczona. (łapcie mnie w grze, wtedy wszystko odegramy i zostaną przekazane Wam bilety w formie elektronicznej)(po zakupie, na Wasze PW wyślę imienny bilet, który będzie trzeba okazać przed wejściem na strefę)

Obstawienie walk - Martial Arts Confederation w swojej ofercie posiada legalnego bukmachera, który zapewnia adrenalinę podczas trwania wydarzenia. Istnieje możliwość postawienia swoich pieniędzy na jednego z zawodników. Minimalna stawka wynosi $100, zaś maksymalna $500. Do wygrania bukmacher oferuje drugie tyle. Płatności dostępne są do 10.08.2019, godz: 23:59. (również łapcie mnie w grze i odegramy wszystko w pełni IC)Sponsorzy:

Spoiler


Użytkownik rvssian edytował ten post 11 sierpień 2019 - 17:44


#2 spz petersburg

spz petersburg

    ★ ★ ★

  • Gracze
  • 1700 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 21:16

W imieniu całej ekipy projektu, dziękuje wszystkim za obecność. Mam nadzieję, że Wam się podobało, widzimy się za miesiąc  :)

 

tqkO7ad.png#3 Miloszeg

Miloszeg
  • Gracze
  • 1133 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 21:20

Wrzucę coś od siebie  ;)

 

unknown.png