Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

[Zaakceptowana]Dostałem Aj gdy odgrywałem Akcje rp.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dele

Dele
  • Gracze
  • 7 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:08

Nick OOC osoby oskarżonej:Woźny
Powód napisania skargi:Miałem odegrać akcje role play którą prawidłowo opisałem,ale najwidoczniej jednemu z adminów się to nie spodobało.
Opis sytuacji:Miałem bardzo fajną akcje role play do odegrania,mianowicie chciałem odegrać samobójstwo mojej postaci którą przez inne osoby zostanie uratowana.Opisałem każdy szczegół wdrapywania się,nie wiem w sumie za co jak prawidłowo to robiłem.
Dowody:Tutaj są ss że naprawdę to odgyrwałem https://imgur.com/a/KXM7Rri

I dodam jeszcze że znowu dostaje taką karę w której odgrywam realistycznie akcje.

#2 c40px2

c40px2

wladza, ktora steruje polswiatkiem

• Community Managers
  • 735 postów
  • Miejscowość:east yorkshire

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:24

*
Popularny

Z Woznym są same problemy, jego dni są policzone w tej administracji. Dołożę wszelkich starań by taka lekkomyślność nie uszła mu na sucho.

#3 Wozny

Wozny

Ja tu tylko sprzątam.

• Administratorzy
  • 2812 postów
  • Miejscowość:Sztum

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:19

https://devgaming.pl...zebnych-reklam/

1.3 Regulamin rozgrywki nie stanowi jedynej podstawy do egzekwowania porządku. Gracz zobowiązany jest stosować się do elementarnych zasad trybu Role Play, w tym najważniejszych:

• Poczynania naszych bohaterów muszą być rozgrywane z uwzględnieniem psychicznych i motorycznych zdolności człowieka. Prowadzenie postaci posiadającej nadludzkie zdolności jest zabronione (Godmoding).

Wspinałeś się w miejsca, gdzie twoja postać musiałaby podciągnąć się na trzy metry lekko. Rozumiem, że GTA pozwala na takie coś, ale twoim zadaniem jest uwzględnić możliwości fizyczne. Już pomijam zupełnie fakt wchodzenia na wysokość kilkunastu metrów ot tak, bez żadnego powodu w środku centrum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych