Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

www.pridonforspeaker.com


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Valdemaro

Valdemaro
  • Gracze
  • 782 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 01:05

** Przeglądając strony o tematyce politycznej mogłeś/aś natrafić na stronę pridonforspeaker.com - stronę połączoną z hughesforceo.com o bardzo podobnej stylistyce jak i (oczywiście) poglądach przedstawionych na stronie, ze względu na prowadzoną wspólnie kampanię. Strona jest na bieżąco aktualizowana. **

 

 

 

XtIVYs8.png

 

 

 

Starzejący się obywatele hrabstwa
Istotną kwestią dla mnie jako kandydata jest zaangażowanie w promowanie aktywnego trybu życia dla osób, które przeszły na zasłużoną emeryturę. Moim priorytetem jako przyszły Spiker jest zapewnienie szczęśliwych emerytur w taki sposób aby środki zgromadzone przez całe życie zawodowe były adekwatne do panujących cen w hrabstwie oraz umożliwiały aktywne i produktywne spędzanie czasu dzięki doczesnemu życiu w dobrobycie.

Rolnictwo
Obowiązkiem rządu hrabstwa jest stwarzanie sprzyjających środowisku politycznemu reform, które będą wspierać rolników z okolicznych mieścin w taki sposób aby zmaksymalizować ich zdolności do uzyskania jak największego zysku ze sprzedanych produktów dla konsumentów w rozsądnych cenach. Ta kwestia również leży w moich postulatach.

Przestępczość i sprawiedliwość
Uważam, że jednym z najbardziej podstawowych i najważniejszych obowiązków rządu hrabstwa jest zapewnienie oraz zwiększenie bezpieczeństwa i dobrobytu publicznego poprzez tworzenie i egzekwowanie przepisów w sprawiedliwy i skuteczny sposób. Jest to priorytet, który zapewnia amerykanom możliwość obudzenia się w nowej, lepszej Ameryce do czego dąży wraz ze swoją partią.

Gospodarka i praca
Wierzę, że ludzie podejmują lepsze decyzje niż rząd, a wolny rynek uosabia tę zasadę. Rolą rządu jest zapewnienie, że rynki są wolne i że istnieje prawdziwa konkurencja. Ponadto Hughes wraz z Republikanami obiera za swój cel wprowadzenie normalizacji prawnych dając możliwość każdemu amerykanowi równe szanse na rynku pracy dzięki, którym poziom bezrobocia może ulec drastycznemu obniżeniu pobudzając tym samym amerykańską gospodarkę.

Edukacja
Uważam, że rodzice podejmują lepsze decyzje niż rząd w prawie każdym przypadku. W związku z tym wspieramy programy wyboru szkoły, stypendia, ulgi podatkowe, nauczanie w domu, edukacyjne konta oszczędnościowe i prawo rodziców do wyboru aby ich dziecko uczyło się w angielskich akademiach. Popieram zniesienie wszelkich barier regulacyjnych, które uniemożliwiają rodzicom korzystanie z tych opcji.

Integralność wyborów
Popieram wysiłki mające na celu zagwarantowanie, by wszyscy zarejestrowani obywatele w bazach central wyborczych mogli łatwo głosować, w tym osoby starsze, niepełnosprawne czy personel wojskowy podczas misji poza obszarem Stanów Zjednoczonych czy też odbywających szkolenia. Za każdym razem, gdy oddany zostanie fałszywy głos, pozbawia on praw wyborczych innego wyborcy, który oddaje uzasadniony głos. Pragnę spójnego i efektywnego przeprowadzania głosowań w danych oddziałach wyborczy chroniąc tym samym podstawowy filar demokracji jakim jest wybór poszczególnego kandydata zgodnie z wolą własnego sumienia każdego z obywateli.

Środowisko
Wierzę, że przemysł w hrabstwie powinien być przewodnikiem Ameryki oraz świata w rozwijaniu i produkcji bezpiecznej, odnawialnej i zrównoważonej energii. Zachęcam do rozwoju nowych technologii i systemów do użytku na rynku krajowym, a także na eksport, innowacje i zachęty. Wspieramy tworzenie ulg podatkowych dla właścicieli domów i konstruktorów, którzy wprowadzają alternatywne systemy energetyczne do swoich domów.

Etyka urzędników państwowych
Etyka w służbie współobywateli wykracza poza literę prawa. Apeluje do swoich wybranych i mianowanych urzędników, aby zawsze służyli innym, wykazując najwyższe standardy moralności i uczciwości nigdy nie wykorzystując swoich biur dla osobistych zysków. Urzędnicy powinni dokładać wszelkich starań, aby ulepszyć nasze społeczeństwo i zainspirować innych do służby państwu. Dlatego też skrupulatnie będę przyglądać się działalności Radnych i za pomocą wprowadzonej przeze mnie ustawy o powoływaniu Komisji Etyki, weryfikował jak przyszły Spiker czy przejawiane zachowania Radnych nie są pogwałceniem zasad etycznych, którymi powinien kierować się każdy, kto piastuje urząd państwowy.

Przejrzystość rządu
Wspieram otwarty i przejrzysty rząd, który jest dostępny dla wszystkich osób, które reprezentuje. Lokalne organy rządowe powinny udostępniać wszystkie dokumenty legislacyjne, budżetowe i wydatki w łatwej do przeszukiwania bazie danych online. Dzięki temu uzyskamy przejrzystość w decyzjach podejmowanych przez rząd hrabstwa unikając tym samym teorii spiskowych oraz kłamstw sprzecznych ze stanem faktycznym.

Opieka zdrowotna
Sprzeciwiam się rządowym planom opieki zdrowotnej, które ograniczają swobodę wyboru i sprzeciwiam się biurokratycznym ograniczeniom planów pojedynczego płatnika. Wspieram restrukturyzację w kwestiach pomocy medycznych w celu ograniczenia planowanych, niepotrzebnych medycznie operacji przy jednoczesnym zwiększeniu odszkodowań dla lekarzy i szpitali za niezbędne operacje i inne zabiegi.

Imigracja
Aby zapewnić przestrzeganie naszych przepisów imigracyjnych, wspieram przeznaczanie większych środków na kontrolę w portach logistycznych oraz lokalizacjach tranzytowych. Opowiadam się za zwiększeniem kar za przekroczenie terminu wizy.

Obrona hrabstwa
Pierwszym obowiązkiem rządu jest zapewnienie wspólnej obrony. Uważam, że ​​musimy bezwzględnie zachować naszą wyższość militarną, aby powstrzymać każdego potencjalnego przeciwnika przed próbą ataku bądź napaści zbrojnej na hrabstwo. Jednak twierdzę, że nasze siły wojskowe istnieją po to, by powstrzymać naszych wrogów i nie inicjować wojny.

Prawa własności prywatnej
Opowiadam się za zasadą, że potępienie i ograniczenie rządu w odniesieniu do własności prywatnej może nastąpić tylko do użytku publicznego.

Wolność religijna
Szanuje indywidualne sumienie każdej osoby i jestem silnym zwolennikiem wolności religijnej dla wszystkich. Popieram gwarancję wolności konstytucyjnej i pobierania nauk religijnych bez dyskryminacji i narzuconych preferencji.

Prawo do posiadania broni
Popieram indywidualne prawo do użycia broni palnej w celu ochrony życia i mienia. Proponuję również zmianę konstytucji hrabstwa w celu odzwierciedlenia wszystkich tych praw. Wreszcie, wzywam do wyeliminowania okresów oczekiwania na zakup broni palnej i zamiast tego będę wspierać pełne wdrożenie natychmiastowej możliwości zakupu broni po uzyskaniu odpowiednich certyfikatów i pozwoleń.

Prawo do życia
Jestem człowiekiem, który chroni niewinne życie, ponieważ wierzę, że życie zaczyna się od poczęcia i kończy się naturalną śmiercią. Naciskam na zwiększenie kar odnośnie zabijania niewinnych obywateli egzekwując przy tym wszelkie prawa moralne.

Podatki i wydatki rządowe
Republikanie to partia zrównoważonych budżetów, ograniczonego rządu i odpowiedzialności fiskalnej. Moją główną domeną jest trafne oraz przemyślane przeznaczanie budżetu na kwestie ważne dla hrabstwa oraz państwa w danym momencie jego egzystencji. Sprzeciwiam się wspieraniu projektów, które mają duże prawdopodobieństwo porażki tracąc tym samym finanse na kwestie, które mogłyby zapewnić dobrobyt naszym obywatelom.

Weterani wojenni hrabstwa
Partia Republikańska w hrabstwie jak i ja sam staram się pomagać wszystkim weteranom z Red i zobowiązuje się do dalszego ich wspierania poprzez wysiłki, takie jak między innymi pomoc w okresie przejściowym, programy pracy, pomoc mieszkaniowa, świadczenia emerytalne i opieka zdrowotna.

Zasobność wodna
Republikanie wraz ze mną są zaangażowani we wspieranie budowy nowych, naziemnych magazynów wody i instalacji odsalania krytycznych elementów w planie dotyczącym długofalowych potrzeb wody na rzecz projektu “Safe Citizens of Red County”.

Rekreacja
Wspieram dążenia do zapewnienia obywatelom miejsc rekreacji, informacji turystycznych czy też obiektów sportowych. Uważam, że poprzez aktywny tryb życia i uświadamianie kwestii historycznych oraz kulturowych obywatelom uda się pokonać wszechobecną dezinformację historyczną i kulturową.

Bezpieczeństwo w internecie
Uważam, że istotną kwestią w bezpieczeństwie hrabstwa i państwa jest walka z wszechobecną dezinformacją w internecie oraz innych mediach społecznościowych. Sprzeciw wobec tzw. “Fake News” oraz promowanie programu “Safe Internet” względem obywateli hrabstwa jest istotną kwestią dla zniwelowania demagogii informacyjnej panującej na stronach społecznościowych czy też stronach o charakterze informacyjnym.

Transport
Republikanie i Ja wiemy jak ważnym dla gospodarki jest dobrze rozwinięty system dróg i autostrad stanowych. Uważam, że modernizacja odcinków drogowych, tworzenie inwestycji mających na celu powstawanie nowych odcinków drogowych oraz unowocześnianie węzłów logistyczno-towarowych w taki sposób aby użytkowość poszczególnych obiektów oscylowała na wysokich wskaźnikach.

Media
Wspieram i bronię niezależność medialną każdego, bez względu na to jakie poglądy przedstawia publicznie. Uważam, że w kraju o demokratycznych korzeniach władzę nie powinny wywierać presji na mediach społecznościowych dając im tym samym swobodę do pomyślnego rozwoju i wkładu w życie społeczności obywatelskiej.

 

 

 

CONTACT WITH FRANCIS:

 

30_twitter_logo.png Twitter: @PridonGOP

30_twitter_logo.png Twitter Campaign: @hughesceo

GApN3U1.png  E-Mail Contact: [email protected]


Użytkownik Valdemaro edytował ten post 15 sierpień 2019 - 01:06

ezgif.com-resize4443363300f39f00.gif


#2 Valdemaro

Valdemaro
  • Gracze
  • 782 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 13:17

** Na stronie można zauważyć nowy wpis dot. Francisa Hughesa. **

 

gotoweceodlagarret.png


ezgif.com-resize4443363300f39f00.gif


#3 Valdemaro

Valdemaro
  • Gracze
  • 782 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 01:50

** Na stronie pojawia się nowy wpis. **

 

Moi drodzy!

 

W związku z ogłoszeniem wyników wyborów mam przyjemność ogłosić, że Pridon Tawarkiladze - kandydat Partii Republikańskiej na Spikera Rady Hrabstwa wygrał wybory z przewagą około pięciu procent! Przed nami jeszcze druga tura wyborów, lecz w nich wybierzemy nowego CEO Hrabstwa.Kandydatem z ramienia Partii jest Francis Garrett Hughes, wice-przewodniczący Partii Republikańskiej. Zachęcam do głosowania na niego - dla lepszego Red County!

 

Pridon Tawarkiladze

Spiker-elekt Hrabstwa Red County


ezgif.com-resize4443363300f39f00.gif