Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie
* * * * * 39 głosy

97. Jesień w Los Santos

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

#161 kaszub

kaszub
  • Gracze
  • 66 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:50

A skryptu dla Fire Department nadal brak.

I7Nx3pL.png?1

Thomas House

#162 MarekTrzeciak

MarekTrzeciak
  • Gracze
  • 25 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:29

Jest super, będzie może w przyszłości możliwość wgrania głośników do takich pojazdów jak Burrito?

#163 ZlyBartek

ZlyBartek

Co złego to nie ja

• Gracze
  • 1492 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:58

Wszystko gitarka, tylko mam takie pytanie, kiedy Huntley w końcu dostanie aktualizację V2?

Użytkownik eXqable edytował ten post 09 wrzesień 2019 - 10:15
Tak

Spoiler

#164 Nissanek

Nissanek

Gracz

• Gracze
  • 242 postów
  • Miejscowość:LA

Napisano 07 wrzesień 2019 - 12:38

Bardzo ładne zmiany, podobają mi się!

ODRHSWI.jpg

#165 Kacperro

Kacperro
  • Gracze
  • 14 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 15:23

zepsuliście te auta i felgi 

33mJc3E.gif

#166 Kisiel066

Kisiel066
  • Gracze
  • 34 postów
  • Miejscowość:Los Santos

Napisano 07 wrzesień 2019 - 15:25

Auta są tragiczne wraz z felgami, przykro.

r8_sport_logo.png

#167 Biker Bisun

Biker Bisun

Apostles of death

• Gracze
  • 1177 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 08 wrzesień 2019 - 01:39

Auta są tragiczne wraz z felgami, przykro.

Dlaczego tragiczne? Mi się nowe samochody podobają, a felgi to rzeczywiście takie bardzo jednolite są ale zawsze coś nowego i mamy odświeżoną wersje czegoś co było z nami wieki czasu. Samochody na plus bo mamy większy wybór a mi osobiście podobają się wszystkie modele bo bardzo pasują do reszty aut.

Użytkownik Biker Bisun edytował ten post 08 wrzesień 2019 - 01:40

pbWg6nM.jpg

#168 siewieR

siewieR

big ass playah

• Gracze
  • 110 postów
  • Miejscowość:wwa

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:18

crystal ładne fajne przyjemne dla oka

c7V69QK.png

#169 Schizo

Schizo
  • Gracze
  • 474 postów
  • Miejscowość:Piechowice, zadupie na Dolnym Śląsku

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:41

Sztosiwo

Felgi oguem wspaniałe

W sumie tak po pewnym czasie zauwazylem jakie te nowe felgi są chujowe xD

Zmiencie je błagam

Elo benc

#170 Gwiazdka

Gwiazdka

Gwiazdeczka ☆

• Gracze
  • 106 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 23:38

Alpha niby okej, ale ta rejestracja z przodu nie potrzebna. Tak samo po spawnie Alpha Cabrio spawnuje się z odkrytym dachem, dopiero zaś można go zasunąć, wsiadając. Nie da się tak że zespawnuje się od razu z dachem a zas dopiero samemu go rozsunąć?

#171 eXqable

eXqable

¯\_(ツ)_/¯

• Developerzy
  • 1444 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:14

Alpha niby okej, ale ta rejestracja z przodu nie potrzebna. Tak samo po spawnie Alpha Cabrio spawnuje się z odkrytym dachem, dopiero zaś można go zasunąć, wsiadając. Nie da się tak że zespawnuje się od razu z dachem a zas dopiero samemu go rozsunąć?

Da się to zmienić w każdej chwili, ale czy aż tak bardzo jest to konieczne? ;p A z reguły właściciele cabrio śmigają bez miękkiego dachu.

W sumie tak po pewnym czasie zauwazylem jakie te nowe felgi są chujowe xD
Zmiencie je błagam

Kuba pracuje nad zmianami w niektórych felgach, całkowicie z nich nie zrezygnujemy.

610YmZ4.gif

#172 iCzeresnia

iCzeresnia
  • Gracze
  • 35 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:20

Większość felg naprawdę fajnie się prezentuje, dużo lepiej wyglądają w grze niż na zdjęciu.

F5We4Y9.gif

#173 fnky

fnky
  • Developerzy
  • 134 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:42

Kuba zrobił sklejkę na odjeb ( ^_^), dlatego pierwsze wrażenie jest słabe. Nie każda felga pasuje do danego auta, stąd też negatywny odbiór. W grze wygląda to lepiej, jeżeli felunek jest odpowiednio dopasowany do pojazdu.

#174 Kisiel066

Kisiel066
  • Gracze
  • 34 postów
  • Miejscowość:Los Santos

Napisano 09 wrzesień 2019 - 16:13

Dlaczego tragiczne? Mi się nowe samochody podobają, a felgi to rzeczywiście takie bardzo jednolite są ale zawsze coś nowego i mamy odświeżoną wersje czegoś co było z nami wieki czasu. Samochody na plus bo mamy większy wybór a mi osobiście podobają się wszystkie modele bo bardzo pasują do reszty aut.

Dlaczego? Ponieważ auta są kanciate kompletnie nie pasują do gtasa, co jak co te tekstury felg... Wcześniejsze aktualizacje z autami siadały, ładne autka, a to to jakaś lekka, no... Ta fortuna... co mam tutaj więcej powiedzieć. Dobrze było jak było, rozumiem, że zmiany są dobre, no ale na felgi nikt nie narzekał, tak samo jak na boombox'a i zostało podmienione na takie coś, co kompletnie odstaje od grafiki w gtasa. Auta są niektóre ładne, ale taki Stratum co przecież był sportowym autem jest zwyczajnym passatem i dziadkowozem. Club w wersji Hardtop jest strasznie noo, dziwny. Moja wypowiedź nie miała na celu zhejtowania tego, ponieważ taka blista została fajnie odświeżona. Po prostu według mnie wprowadzono dużo niepotrzebnych rzeczy.

Użytkownik Kisiel066 edytował ten post 09 wrzesień 2019 - 16:21

r8_sport_logo.png

#175 Zdolny

Zdolny
  • Gracze
  • 167 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 16:54

Dlaczego? Ponieważ auta są kanciate kompletnie nie pasują do gtasa, co jak co te tekstury felg... Wcześniejsze aktualizacje z autami siadały, ładne autka, a to to jakaś lekka, no... Ta fortuna... co mam tutaj więcej powiedzieć. Dobrze było jak było, rozumiem, że zmiany są dobre, no ale na felgi nikt nie narzekał, tak samo jak na boombox'a i zostało podmienione na takie coś, co kompletnie odstaje od grafiki w gtasa. Auta są niektóre ładne, ale taki Stratum co przecież był sportowym autem jest zwyczajnym passatem i dziadkowozem. Club w wersji Hardtop jest strasznie noo, dziwny. Moja wypowiedź nie miała na celu zhejtowania tego, ponieważ taka blista została fajnie odświeżona. Po prostu według mnie wprowadzono dużo niepotrzebnych rzeczy.

To co powinno zostać dodane, BMW M5?

#176 Dawid12scie

Dawid12scie

Chomiczasty

• Gracze
  • 339 postów
  • Miejscowość:Gumisiowy Las. (Nie, nie ten żłobek)

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:27

Niby ta.. Tylko, że teraz do wozów pokroju Remington, Savanna, Slamvan itd. nie ma nic poza dollarami w kwestii felg.

tumblr_nmet2d3tm81tjrfcvo2_500.gif

#177 fnky

fnky
  • Developerzy
  • 134 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:06

Niby ta.. Tylko, że teraz do wozów pokroju Remington, Savanna, Slamvan itd. nie ma nic poza dollarami w kwestii felg.

Widać, że nawet nie przejrzałeś dokładnie sklejki przedstawiającej felgi, bo pasujących do lowriderów znalazłem przynajmniej trzy zestawy. :)

#178 rafciooo

rafciooo
  • Gracze
  • 103 postów
  • Miejscowość:Zabrze

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:28

Bardzo atrakcyjna aktualizacja, zawiera wiele świetnych nowinek. Serdecznie pozdrawiam developerów oraz użytkowników tego wspaniałego serwisu.

#179 F4ST

F4ST

ıllıllı (◣_◢) ıllıllı

• Gracze
  • 62 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 15:17

Aktualizacja super, zwłaszcza pojazdy V2 ale brakuje tutaj ciągle nadal tego :(

hy72cz1.jpg

F5We4Y9.gif

#180 technik koniu

technik koniu

Asp. Szt. - Asystent techniki kryminalistyki - najlepszy technik