Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

[Siłownia] Ganton Gym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mankovic

mankovic
  • Gracze
  • 2046 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:57

xLAuU2V.png

 
— BOUT GYM

Osiedlowa siłownia przepełniona klimatem ulicznego kunsztu budowania swoich mięśni pod wpływem środków dopingujących. W środku witają Cię znajome twarze, z którymi nigdy nie miałeś do czynienia, sporo z nich to po prostu wielkoludy z mózgiem o wielkości orzecha włoskiego. Nie zmienia to faktu, że możesz czuć się tu nieswojo. W skład pomniejszej firmy wchodzi każdy uczestniczący w treningu. Trenerzy personalni? To byłoby obrazą dla tych wyrobionych od ciężkich cykli mięśniaków. Każdy jest tu dla siebie pomocą. Nie może się też omieszkać bez żadnych komplikacji. Spora grupa stałych bywalców zazwyczaj szybko ukróci temperament świeżaka chcącego zostać królem ulicznego fitnessu. Słowa wyżej idealnie komponują się z odzwierciedleniem panującego wewnątrz nie wypisanego nigdzie, ani na ścianie, ani na Twoim czole(o ile się postarasz) kodeksu siłowni.

— BIG SCENARIO

Mowa o dopingu jest tu rzeczą powszechną, choć nikt nigdy nie przyzna się do tego jakże otwarcie. Rdzenna ekipa sprawująca pieczę nad papierami, zawsze jest w stanie uraczyć Twój i tak już pewnie zmarnowany organizm preparatami spod lady. Nieoficjalnie rzecz biorąc, to przez bandę latającą po armo street, jako głównego dystrybutora dóbr ‘upiększających’ sylwetkę klienta, spore grono uczęszczające na tą siłownię stało się, kim się stało.

— FIGHTING SECTION

Poza podstawową potrzebą zaspokojenia swojego ego podczas wyciskania na płasko, paru bardziej zwinnych kolesi jest w stanie dać Ci wycisk na macie. Boks? Karate? W życiu, w grę wchodzi coś bardziej brutalnego, mniej zdystansowanego jak krav maga, odzwierciedlająca uliczny styl walki w nieco mniej przystępnej formie. Nie myśl tylko, że któryś z tych cwaniaków wypłaci Ci ubezpieczenie za złamany nos, płacąc za to, sam się o to prosiłeś.

Użytkownik mankovic edytował ten post 24 wrzesień 2019 - 21:25

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych