Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

[06.10.2019] V K-DST Festival

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bizonix

Bizonix
  • Gracze
  • 305 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 23:33

jO5OcpC.png

— K-DST History

K-DST, stacja radiowa założona pod koniec tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego roku w San Andreas, przez dwójkę znajomych z czasów szkoły średniej; Thomasa Rowlanda oraz Charlesa Joinera. Początkowo inwestycja nie przynosiła zysków. Rachunki, opłaty licencyjne, wszystkie czynniki praktycznie doprowadziły spółkę do bankructwa. Siedziba stacji, w tamtym okresie, mieściła się w jednym z mieszkań w Fierro, a wedle obecnie znanych statystyk, słuchalność oscylowała w granicach dwóch procent. Przełom nastąpił w momencie zakupienia większości udziałów przez Jacoba Featherstona; właściciela firmy Biglogs, miłośnika klasycznego rocka. Przedsiębiorca był zakochany w muzyce granej przez Chrystal Ship. Pewnego słonecznego dnia wybrał się na jeden z koncertów kapeli; wykupił całą strefę VIP, tam spełnił jedno z go, marzeń, przy butelce Nikolas' Nectar oraz kolumbijskiej kokainie, zaprzyjaźnił się z Tommym Smithem. Kilka lat później, wokalista zrezygnował z dalszej współpracy z zespołem (nieoficjalnie mówi się, że poszło o pieniądze, które po ostatnim koncercie zostały, według wokalisty, nieuczciwie rozdzielone), wtedy też Pan Biglogs, zaproponował mężczyźnie prowadzenie audycji w radiu. The Nightmare przyjął propozycje, stawiając kilka warunków; przeniesienie siedziby do Los Santos, ukierunkowanie linii muzycznej na rocka klasycznego raz zakup wozu wraz z wynajęciem szofera. Zarząd K-DST przystał na propozycje gwiazdora, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Słuchalność podskoczyła o dziesięć procent, radio stworzyło własny merch odzieżowy, oraz weszło we współpracę z potężną marką, jaką w Vice City było VROCK. Obecnie główna siedziba dalej mieści się w Santos, słuchalność oscyluje w granicach dziesięciu procent.

— History of the K-DST Festival

Wraz z rozwojem radia oraz współpracy na linii K-DST - VROCK, w głowach ludzi zarządzających spółką zrodził się pomysł stworzenia prawdziwego święta muzyki rockowej w San Andreas. Po rocznych przygotowaniach, dopinaniu artystów, organizowaniu pozwoleń etc. w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym dziewiątym roku, zorganizowano pierwszą edycję festiwalu, która spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród uczestników i widzów, natomiast władze miasta były przerażone, widząc zniszczenie mienia w okolicy LS Forum, nie wspominając o starciach między widzami a społecznością South Central. Straty wyliczono na sto pięćdziesiąt tysięcy dolarów, do szpitali w Santos z lekkimi obrażeniami trafiło około dziesięciu osób. Wszystko jak się później okazało, było spowodowane występem rasistowskiego zespołu, który nawoływał do potępiania czarnoskórych ludzi, odwołując się do dixe land. Podłamani organizatorzy, zaniechali ponownego organizowania wydarzenia. Zwrot akcji nastąpił, w dwa tysiące czwartym roku. Wtedy to ponownie podjęto próbę przygotowania festiwalu, z tą różnicą, że tym razem dopięto wszystko na ostatni guzik. Gwiazdą wieczoru był zespół Heart, promujący swój najnowszy krążek; Jupiter's Darling. Tym razem festiwal okazał się strzałem w dziesiątkę, a wybranie na prowadzącego Lazlowa Jonesa; wieloletniego prowadzącego VROCK w Vice City, zostało docenione przez fanów. Obecnie festiwal jest organizowany co pięć lat w Los Santos, a dokładniej na plaży Santa Maria Beach. Na ten rok przypada dwudziestolecie od pierwszego pamiętnego festiwalu, co zbiega się z pożegnalną trasą koncetową zespołu Love Fist, która jest zaplanowana po całym USA. Miasto spod znaku Vinewood zabrzmi dźwiękami gitar na początku października tego roku. Prowadzącym ma zostać niejaki Lazlow Jones.

— Festival schedule

06.10.2019

20:00 - Oficjalne rozpoczęcie przez Lazlowa Jonsa
20:10 - Występ zespołu Poltergeist
20:25 - Występ Nathana Hopkinsa
20:40 -
Występ gwiazdy wieczoru - Love Fist
20:55 - Licytacja nagród i oficjalne zakończenie

— OOC

Spoiler

Użytkownik Bizonix edytował ten post 04 październik 2019 - 14:24

#2 Ostersky

Ostersky

Jestem taki jaki zawsze chciałem być

• Gracze
  • 1263 postów
  • Miejscowość:Kto wie ten wie

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:59

**Dzisiaj w Santos, pojawiły się bilbordy promujące festiwal,**

**Dodatkowo od ubiegłego tygodnia, po modernizacji wróciła strona K-DST, gdzie w najbliższym czasie będą pojawiać się, więcej artykułów dotyczących wydarzenia.**

**Mówi się, że Love FIST pojawi się w Los Santos w czwartek; 03.10.2019, między 19 a 21. **

Dołączona grafika

#3 Ostersky

Ostersky

• Gracze
  • 1263 postów

Napisano 01 październik 2019 - 21:49

**Dzisiaj na stronie internetowej projektantki Azarii Grisham, pojawiła się możliwość zakupu koszulek specjalnie przygotowanych na jubileuszową piątą edycję festiwalu. Koszulki, które nie sprzedadzą się na stronie internetowej, będą dostępne na stoisku Zarii, na miejscu koncertu.**

Dołączona grafika

#4 Ostersky

Ostersky

• Gracze
  • 1263 postów

Napisano 02 październik 2019 - 20:46

**02.10.2019, na oficjalnej stronie lovefist.com, pojawiła się, zapowiedz koncertu w Los Santos. Co więcej, w Los Santos, zaczęły się pojawiać plakaty promujące wydarzenie.**

Dołączona grafika

#5 Ostersky

Ostersky

• Gracze
  • 1263 postów

Napisano 03 październik 2019 - 21:30

**03.10.2019, zgodnie z przewidywaniami Love Fist pojawiło się w Los Santos, przed godziną dwudziestą skąd udali się do wynajętej posiadłości, nie obyło się bez niespodzianek, dodatkowo w Santos pojawiły się bilbordy z koszulkami by Azaria; przygotowanymi na wydarzenie**

((To już wszystko to przygotowaliśmy, jeśli chodzi o otoczkę wokół festiwalu. Został sam koncert, na którym widzimy się w niedzielę od 20:00, na Santa Maria Beach:) ))

Dołączona grafika

#6 Effect

Effect

remember to look at the stars and not your feet

• Community Managers
  • 314 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania

Napisano 07 październik 2019 - 14:20

Wydarzenie zakończone pomyślnie, dziękuje wszystkim, którzy stawili się na miejscu :)

Do następnego wydarzenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych