Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

San News hiring now.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kxcv

kxcv

    if we burn you burn with us

  • Gracze
  • 341 postów
  • Miejscowość:NYC

Napisano 26 wrzesień 2019 - 17:37

XAie45r.png

 

About us

San News od lat funkcjonuje jako największa korporacja medialna w stanie San Andreas. Codziennie przez nasze biura przepływa tysiące informacji, gdzie przepuszczane są przez poszczególne wydziały, których głównym celem jest dostarczanie informacji do mieszkańców w całym Red County. Począwszy od wypadków komunikacyjnych kończąc na ulicznych sondach, czy wywiadach z najwybitniejszymi osobistościami miasta spod znaku Vinewood.

 

Character

Nieodłącznym aspektem podczas gry w San News jest barwne kreowanie swojej postaci. Nie szukamy osób, które w wieku osiągnięcia pełnoletności chcą stać się wyidealizowanymi charakterami, a tym bardziej zachowywać się jak milionerzy. San News to przede wszystkim korporacja, dzięki której to właśnie twoja postać może stać się bogata i rozpoznawalna - postacie znijaczone, czy prowadzone w sposób niepoprawny długo u nas miejsca nie zagrzeją, a tym bardziej nie wzbiją się ponad rangę zwykłego stażysty, który podaje kawę ekipie.

 

Divisions

Dołączając do frakcji na pewno spotkacie się z czymś takim jak podziały na podgrupy tudzież sektory. Na chwilę obecną są to polityka oraz świat celebrytów - pomagają one nakierować grę na grupę docelową oraz skupić swoją uwagę na określonej grupie graczy bez zbędnego śledzenia “wszystkiego na raz”. Oczywiście podział ten nie stanowi żadnej bariery, pozostawiamy graczom wolną rękę, gdyż stawiamy na kreatywność i zaangażowanie. Jeśli potrafisz zainteresować czytaczy swoimi przemyśleniami na temat sportu czy czegokolwiek innego i uważasz, że ma to podstawę w grze In Character - pisz śmiało.

 

Nabór trwa bez przerwy, podania sprawdzane są na bieżąco - zwykle do dwóch dni osoby aplikujące mogą spodziewać się odpowiedzi - podania składamy w tym dziale. Są one niewidoczne dla innych graczy, dostęp do nich ma tylko zarząd frakcji.

 

idYlP95.png

 

REQ.

 

In Character

Ukończenie 21 roku życia,

Ważna licencja kierowcy,

Biegłość j. angielskiego,

Ukończenie szkoły / kursów dziennikarstwa.

 

Out of Character

Posiadanie komunikatora Discord,

Brak logów z ostatniego miesiąca,

Schludny profil, nienaganny język,

Czysta postać (brak biznesów).

 

JOIN US

 

Wzór podania - tworząc nowy temat nadajecie mu nazwę swojej postaci. Np. Jane Doe. Nie chcemy postaci wyidealizowanych, zbyt młodych także (minimum 25 lat). Postać możecie stworzyć później - nie wymagamy tego. Naturalną koleją rzeczy postać nie może być powiązana z półświatkiem.

 

Spoiler


Użytkownik kxcv edytował ten post 28 wrzesień 2019 - 01:12

pbev71l.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych