Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

[11-13.10.2019] Weekend With MAC 3


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 rusek specnaz

rusek specnaz

  ★ ★ ★

 • Gracze
 • 1668 postów

Napisano 02 październik 2019 - 14:36

E5gCGZS.png

 

Weekend With MAC 3 - dwudniowe wydarzenie spod szyldu Martial Arts Confederation, rozplanowane na weekend w dniach 11.10 oraz 13.10. MAC to założona w 2019 roku, amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki (MMA). Głównym aspektem organizacji są sezony turniejowe; organizowane w wadze ciężkiej, średniej oraz lekkiej. Główne wydarzenie odbędzie się 13 października o godzinie 20:00 w budynku MAC, przy San Andreas Boulevard, Verona Beach (zaraz koło Beverly Avenue). Odbędzie się pięć walk w odpowiednich kategoriach. Nie zabraknie również walk o pas mistrzowski federacji. Nad bezpieczeństwem zawodników będą czuwać odpowiednio wykwalifikowani medycy. Budynek MAC dzieli się na strefę darmową - ogólnodostępną dla każdego obywatela z dostępem do darmowej wody pitnej oraz strefę VIP, w której będą serwowane darmowe posiłki jak i napoje. Korzyści jakie oferuje strefa VIP, to m.in. szansa na zrobienie zdjęcia z osobistością Los Santos, ale również przeprowadzenie rozmowy z gwiazdami MAC. Podczas gali nie zabraknie również adrenaliny dla miłośników hazardu; federacja jak i wykwalifikowani bukmacherzy oferują zakłady, w których maksymalna stawka wynosi $500, zaś do wygrania jest kolejne tyle. Podczas gali audycję prowadzić będzie San News, a o repertuar artystyczny zadbają sławy Los Santos, takie jak: Demi HetfieldNathan Hopkins.

 

 

 

PLAN WYDARZENIA:

 

11.10.2019 (20:00) - konferencja oraz ważenie zawodników, którzy wezmą udział w MAC 3. Główny budynek federacji MAC, wejście darmowe dla każdego.
 

 

13.10.2019 (20:00) - wydarzenie na które czeka każdy miłośnik sportów walk. Gala MAC 3 - główny budynek federacji MAC.

 

 

 

KARTA WALK: 

 

Waga ciężka: 

 • Ondrej Kana vs Jincu Katayanagi (obrona pasa mistrzowskiego federacji)
 • Tsukihiko Miyake vs Lance Huang
 • Lamar Shane vs Kevin Hatch

Waga średnia:

 • Isabell Huerta vs Ines Yermanov (obrona pasa mistrzowskiego federacji)
 • Timmy Willson vs Hiroshi Suzuki

Waga lekka:

 • Anibal Herrera vs Sheng Wei (walka o pas mistrzowski federacji)

 

 

 

KWESTIE PŁATNOŚCI:

 

VIP - Martial Arts Confederation dla najbardziej wymagających obywateli Los Santos oferuje dostęp do loży VIP w cenie $2000. Na owej strefie oferowane będą darmowe posiłki oraz napoje. Ponadto istnieje możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze sławną osobistością, czy z jednym z zawodników. Płatności dostępne są do 12.10.2019, godz: 19:59. Liczba miejsc jest ograniczona. ((Łapcie mnie w grze, wtedy wszystko odegramy i zostaną przekazane Wam bilety w formie elektronicznej - po zakupie, na Wasze PW wyślę imienny bilet, który będzie trzeba okazać przed wejściem na strefę))

 

Loża Super VIP - miejsce, w którym każdy obywatel poczuje się komfortowo, federacja z miejsca Super VIP zapewnia doskonały widok, wykwintny catering i obsługę. Koszt biletu na strefę Super VIP wynosi $10.000.

 

Obstawienie walk - Martial Arts Confederation w swojej ofercie posiada legalnego bukmachera, który zapewnia adrenalinę podczas trwania wydarzenia. Istnieje możliwość postawienia swoich pieniędzy na jednego z zawodników. Minimalna stawka wynosi $100, zaś maksymalna $500. Do wygrania bukmacher oferuje drugie tyle. Płatności dostępne są do 12.10.2019, godz: 19:59. ((Również łapcie mnie w grze i odegramy wszystko w pełni IC - dostaniecie również potwierdzenie na PW w formie pisemnej; na kogo obstawiliście i jaką kwotę))

 

BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ TUTAJ


Użytkownik rusek specnaz edytował ten post 13 październik 2019 - 17:06

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych