Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Amnestia devGaming 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wozny

Wozny

Ja tu tylko sprzątam.

• Administratorzy
  • 2960 postów
  • Miejscowość:Sztum

Napisano 08 listopad 2019 - 19:46

*
Popularny

Cześć. Podobnie jak rok temu zdecydowaliśmy się dać możliwość alternatywnej drogi powrotu na serwer dla osób zbanowanych. Oczywiście jak pewnie możecie się domyślić, na posty pisane tutaj będziemy patrzeć bardziej przychylnym okiem niż w klasycznych apelacjach, jednak nadal utrzymujemy pewne granice. Uwagę będziemy zwracać nie tylko na konkretną sytuację, za którą dana osoba otrzymała karę, ale także na całokształt rozgrywki na serwerze, co może działać zarówno na korzyść jak i na niekorzyść. Kilka innych, istotnych informacji:

• Amnestia obejmuje tylko bany.
  • Temat otwarty będzie do początku grudnia.
  • Planujemy sprawdzać ten temat dopiero gdy będzie większa liczba chętnych. (chyba, że zainteresowanie będzie nieduże)
  • Jeśli wasza kara zostanie zdjęta otrzymacie w profilu log informujący o amnestii. W takiej sytuacji otrzymanie kolejnego bana wiąże się z dużymi trudnościami w dalszym apelowaniu lub nawet czarną listą.
  • Za próby poganiania nas i upominanie się dopisuje do posta duży minus.
  • Jeśli zdecydujecie się napisać tu post, to nie wysyłajcie apelacji do czasu zakończenia amnestii. Szanujmy swój czas.
  • Pisząc wyjaśnienie sytuacji starajcie się pisać szczerze i od siebie. Pamiętajcie, że w większości was znamy.
  • Warto też ująć jaki macie pomysł na rozgrywkę po powrocie, żebyśmy wiedzieli, że chcecie normalnie pograć, a nie wrócić i szkodzić.
  • Jeśli działacie w jakiś sposób dobroczynnie, można to zaznaczyć.
  • Nie obowiązuje wymóg czekania 14 dni od ostatniej apelacji.
  • Czarna lista nadal obowiązuje.
  • I oczywiście nie obejmuje to osób, które dostały bana w trakcie trwania amnestii albo krótko przed nią. Wymagamy chociaż minimum odpowiedzialności za to co robicie.

Wzór:

[b]Twój nick oraz link do konta globalnego:[/b] <nick>
[b]Powód nałożenia kary:[/b] <powód>
[b]Osoba, która nałożyła karę:[/b] <nick>
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] <wyjaśnienie>
[b]SERIAL:[/b] <serial>

#2 Lomor12

Lomor12

No Way!

• Gracze
  • 152 postów
  • Miejscowość:Bielsko-Biała

Napisano 08 listopad 2019 - 19:52

Twój nick oraz link do konta globalnego: Lomor12 https://devgaming.pl.../66801-lomor12/
Powód nałożenia kary: Włamywacz na konta graczy. (9999)
Osoba, która nałożyła karę: Wozny
Wyjaśnienie sytuacji: Witam ponownie, odnośnie wcześniejszej apelacji

-> https://devgaming.pl...2/#entry1643647

Tak, serial na którym logowanie było na konto osoby poszkodowanej (która się okazała oszustem i również dostał bana) jest taki sam. Ze względu na to że Komputer na którym grałem na serverze był użytkowany prze zemnie jak i Banished'a. Więc musiał się jakoś zalogować na konto owej poszkodowanej osoby. W sumie czuje się współwinny ze względu na ten pojazd który w sumie był kradziony. Pozdrawiam  :)
SERIAL: AEDCB5046E0A8668FEB196AA729D9183

#3 larry365

larry365
  • Gracze
  • 793 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 20:03

*
Popularny

Twój nick oraz link do konta globalnego: 365larry
Powód nałożenia kary: Szkodnik
Osoba, która nałożyła karę: Wozny
Wyjaśnienie sytuacji: Cała sprawa wygląda tak, że 21 lipca grając hg w 13 z kumplami dostaliśmy info o zamknięciu naszej organizacji przez Gacha z powodu, że jakiś member odwalał manianę i gachu był zmuszony nas zamknąć. Bez zastanowienia ja wraz z tehawim wpadłem na pomysł by zwyczajnie zrobić napad, aby zgarnąć siano dopóki nikt z ekipy nie wszedł na serwer i nie usunął nam panelu. Zrobiliśmy cały napad, o czym przez jakąś godzinę nikt z ekipy nawet nie wiedział. Akcja potoczyła się w zupełnie innym kierunku, będąc na HG na washington przejechał przez nasze osiedle FUNKEY w radiowozie biorąc udział w pościgu za kimś od nas ( nie pamiętam dokładnie kto to był, mniejsza) sprowokowałem funkeya IC po czym ten zaczął mnie gonić wbiegając za mną w zaułek za domki na washington - postąpiłem źle, że oddałem w jego kierunku strzały, lecz nie byłem świadomy tego, że funkey zwyczajnie dostanie BW po tym jak raz go trafię ( na gifie widać, że funkey przez synchro dostal w głowe i momentalnie dostał bw, ja chyba w szoku dalej strzelałem w ziemie). Byłem pewien, że Funkey nie da mi czasu na reakcja i to ja skończę na BW i zwyczajnie zakończę tą akcje strzelanina z pd=CK bądź komisją. Po całej akcji z woźnym i banem wyjaśniłem tą sprawe z funkeyem, i nie ma mi tego za złe. Przechodząc dalej po jakimś czasie pojawiła się obok mnie Kaśka z która gadałem przez jakieś 15-20 minut w dosyć arogancki sposób nie zważając na konsekwencję jakie później poniosę. Po tym jak przez przypadek wysłałem Kaśce logi z całego napadu gdzie było widać mnie i tehawiego jak jesteśmy podczas napadu. Kaśka chyba nawet tego nie ogarnęła i nie wysłała ani dla Gacha ani dla Woźnego. Po jakimś czasie Gachu jak i Woźny również pojawili się obok nas, zaczęliśmy dyskutować i również w ich stosunku byłem dosyć arogancki, co wyjaśniałem już z woźnym po banie na rozmowie na discord gdzie przeprosiłem ich.  Po rozmowię z Woźnym jakieś dwa miesiące temu dostalem jedynie odpowiedź, że faktycznie zachowałem się chujowo w stosunku do gacha jak i woźnego, i nie byłem fair w stosunku do nich pisząc ''masz logi to sobie sprawdź''. Próbowałem wielokrotnie dogadać się z gachem jak i z woźnym odnośnie jakieś ugody typu 1 log=powrót na 365 bądź jakaś klątwa na rok czy skrócenie nawet tej banicji o której mówił woźny. Jestem w stanie to przyjąć każdą możliwą zamianę za bana. Przepraszam jeszcze raz za moje zachowanie i mam nadzieję, że administracja przychylnie rozpatrzy moją amnestie i pozwoli mi wrócić na serwer, pozdrawiam.
SERIAL: ECDC074720B1BC29EAB0595CA7224992

#4 t00n

t00n
  • Gracze
  • 551 postów
  • Miejscowość:Płock

Napisano 08 listopad 2019 - 20:21

Twój nick oraz link do konta globalnego: onlydominik
Powód nałożenia kary: Odwalanie kilka dni po unbanie, wielokrotne przekręty, którymi dodatkowo sam się chwali po konfach.
Wyjaśnienie sytuacji: Witam. Po długim terminie resocjalizacji próbuję apelować w amnestii o zdjęcie czarnej listy i przywrócenie zresocjalizowanego Dominika na serwis. Woźny dał mi szansę w wakacje, ale dostałem bana za swoją głupotę (odwałałem w środku nocy jeżdżąc Huntleyem na tempomacie w tzw. drifcie). Kiedyś chwaliłem się na konfach o swoich przekrętach na konfach (RCAC chociażby) ze względu na otrzymanie bana półrocznego we wcześniejszym czasie (za wielokrotne przekręty, które wykonywałem po zablokowaniu mojej głównej postaci jaką był Delano Bracelidge). Na czarnej liście widnieję, bana na forum mam, seriale pobanowane, ale wierzę, że administracja da mi ostatnią szansę jeszcze w tym roku. Generalnie Przemysław wspominał jakoś dwa miesiące temu, że jak ogarnę swoje zachowanie w stosunku do ekipy to może mam jakieś szanse na powrót na .devgaming. Aktualnie przeczekuję miesiące i wykonuje intki dla osób, które je ode mnie chcą. Mam nadzieję, że administracja zaakceptuje ostatni mój powrót na serwis, bo szczerze jedynie na tym mi zależy w całej mojej karierze internetowej. Od miesiąca w porywach do dwóch staram się być bezkonfliktową osobą w internecie oraz jak najmniej agresywną. Czytałem przedostatni punkt, ale próbuję - pozdrawiam serdecznie, Dominik.
SERIAL: A47AD5D90FB39AD9AA8DDA4FBBBD95F4

Użytkownik t00n edytował ten post 08 listopad 2019 - 20:24

#5 amen feat arturek

amen feat arturek
  • Gracze
  • 15 postów
  • Miejscowość:Grove Street Home

Napisano 08 listopad 2019 - 20:28

Twój nick oraz link do konta globalnego: jestem vagos < stary nick, nowy nick > amen feat arturek
Powód nałożenia kary: multikonta 
Osoba, która nałożyła karę: szeryf szymek
Wyjaśnienie sytuacji: siema, podczas gry na serwie złamałem regulamin i słusznie wyrwałem banicje za 21 multikont. ostatnio moi kumple mnie zmotywowali do powrotu, a akurat jest amnestia to dlaczego nie spróbować. chciałbym przeprosić za całą sytuację i obiecać poprawę.
SERIAL: 4703797B2463B409BF68E8BE6FE27A94

#6 blisciak

blisciak

L

• Gracze
  • 52 postów
  • Miejscowość:Oleśnica

Napisano 08 listopad 2019 - 22:46

Twój nick oraz link do konta globalnego: blisciak
Powód nałożenia kary: MK
Osoba, która nałożyła karę: krystian
Wyjaśnienie sytuacji: To mój drugi ban za MK, wcześniej dostałem szansę od Gablika ale nie wykorzystałem jej i dalej robiłem MK czego teraz żałuję, wiele razy apelowałem ale bez skutku - chciałbym wrócić na deva a z tego miejsca przepraszam całą ekipę i obiecuję poprawę, jeśli dostanę następną szansę to zamierzam po powrocie pograć sobie na spokojnie albo coś swojego, albo w jakichś przestępczych - dodam, że na multikontach nie odwalałem a szczególnie na serwerze nigdy żadnych problemów nie sprawiałem, liczę na następną szansę.
SERIALBBDA09F3FBB5817125D566E5E18FA753

Użytkownik blisciak edytował ten post 09 listopad 2019 - 20:30

#7 KNX1995Apelacje2

KNX1995Apelacje2
  • Gracze
  • 6 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 23:20

Twój nick oraz link do konta globalnego: KNX1995 / http://devgaming.pl/.../32284-knx1995/
Powód nałożenia kary: Brak kultury na PM.
Osoba, która nałożyła karę: https://devgaming.pl/user/196-iks/
Wyjaśnienia sytuacji: Dam wszystkie apelacje. Postaram się kochani ludzie nie pominąć żadnej apelacji, które były SKŁADANE od 22.10.2015 - od czasu kiedy mam perma na forum od Patryczka.
Naprawdę mam długo to już.
Oto apelacje. Trochę tego jest. Daję wszystkie apelacje, aby administracja, Wy - zwykłe osoby/ludzie bez rangi poznali  CAŁĄ, a to CAŁĄ historię tego perma-bana na tym forum.
Oto te apelacje o UB na forum. Jest tego trochę:
1. 22.10.2015: https://devgaming.pl...-dostałem-bana/
2. 26.10.2015: https://devgaming.pl...a-na-knxie1995/
3. 25.11.2015: https://devgaming.pl...d-miesiąc-bana/
4. 07.12.2015: https://devgaming.pl...patryk-knx1995/
5. 26.12.2015: https://devgaming.pl...-ub-proszę-was/
6. 22.05.2016: https://devgaming.pl...n-aka-knx-1995/
7. 18.08.2016: https://devgaming.pl...an-aka-knx1995/
8. 21.09.2016: https://devgaming.pl...patryk-knx1995/
9. 16.10.2016: https://devgaming.pl...patryk-knx1995/
10. 10.01.2017: https://devgaming.pl...patryk-knx1995/
11. 10.08.2017: https://devgaming.pl...ban-z-22102015/
12. 30.10.2017: https://devgaming.pl...a-drugą-szansę/
13. 05.02.2018: https://devgaming.pl...-lata-bana-mam/
14. 12.08.2019 - ostatnia apelacja: https://devgaming.pl...knx1995-borian/
SERIAL: To jest ban na forum. Więc serial niepotrzebny.

Nie wiem czy w grze nie mam też bana. Ale to jest post o UB na forum.
Pamiętam, że w grze miałem tylko 1 bana za powód 'Gratis.', który został zdjęty. Syfu w logach nigdy nie miałem poza tym jednym banem, a istnieję tutaj od 2014 roku - co w 2019 daję 5 lat. Już 5 latek z devem jestem. 
Dodam, że nie sprawiałem nigdy problemów na devie poza 1 banem, czy tam 2 banami w grze (bo nie wiem czy mam bana w grze przez tego bana na forum), 1 banem na forum i kilkoma warnami (chyba 6-8 warnów) na forum.
Bardzo proszę o UNBANA - UB. Usilnie o to wnoszę, proszę.
Naprawdę chcę tego UNBANA. Naprawdę tego chcę. Naprawdę mi brakuje deva.
Proszę Was. Naprawdę proszę. Proszę Was z całym serduszkiem.

Kochani Wy wszyscy: Gdybym miał dostęp do konta KNX1995 - pokazałbym Wam wszystkim, w którym miejscu dostałem bana, bo wiem gdzie popełniłem te wykroczenie - brak kultury na PM forum, w którym otrzymałem bana od Patryczka.
Obiecuję również, że wykorzystam tą, takową amnestię do porządku. Już przecież wydoroślałem z tego ''bełkotu'' co było ponad 4 lat temu (w 2015 roku).
Mam 24 lat. Idzie mi 25 rok życia. MAM ponad 4 lata kary, tego okrutnego, koszmarnego perma-bana na tym forum.
A mnie wiele, a to bardzo, bardzo, bardzo wiele nauczyło.
Naprawdę Wam to wszystkim obecnym na devie mówię. 
WRĘCZ - bardzo proszę o szansę, danie mi szansy, o odbanowanie, UB na forum.
Naprawdę obiecuję, że NIGDY już nie zawiodę ten serwis, ten projekt.
Poważnie Wam to mówię. Nie żartuję Was.
Co mogę więcej RZEC? No nic nie mogę RZEC.
Pozdrawiam Was gorąco, serdecznie Was wszystkich.
Miłej nocy, długiego weekendu listopadowego i Waszego dalszego życia.
Tyle ode mnie.
Do wkrótce (jeśli oczywiście się uda z UB na forum na KNX1995). :)

Użytkownik KNX1995Apelacje2 edytował ten post 08 listopad 2019 - 23:32

#8 prettymikus

prettymikus
  • Gracze
  • 1142 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 23:52

*
Popularny

Twój nick oraz link do konta globalnego: czolek
Powód nałożenia kary: Sprzedaż majątku (365)
Wyjaśnienie sytuacji: Witam. W sumie to nie odwaliłem chyba niczego potężnego jak zrobienie drive by w którym bw dostaje połowa serwera, więc chyba nie ma sensu się rozpisywać na kartkę a4, postaram się króciutko to opisać. W czerwcu tego roku sprzedałem kilka tysięcy wirtualnej gotówki za pieniądze do mojej kieszeni. Miałem inne plany na wakacje niż gra w komputer, plany się jednak zmieniły, ale ostatecznie wyszło po części to co sobie zaplanowałem, czyli praca, jednak w nieco innym charakterze niż miało to być pierwotnie. Ostatnio dosyć często mi się nudzi po powrocie z uczelni jak jestem w domu i nie mam co robić, a od codziennego grania tylko w fife już mnie głowa boli i to dość mocno. Chciałbym sobie czasami pograć w wirtualną rzeczywistość, a myślę, że na moją korzyść przy ewentualnym powrocie do gry działa to, że nigdy nie odwalałem i grałem po prostu swoje, nie było na mnie zbyt wielu skarg. Nie jestem jeszcze do końca pewien co dokładnie chcę grać w przypadku ewentualnego odbanowania, ale mam jakieś tam małe założenia co do rozgrywki, inaczej mówiąc po prostu chcę sobie gdzieś luźno pograć bez większej spiny. Mogę zapewnić, że przeszedlem reseocjalizacje i nie będzie już ze mną żadnych problemów, staram się być lepszym człowiekiem niż byłem jakiś czas temu. Nie apelowałem nigdy wcześniej od kary w grze, więc jest to mój pierwszy raz. Miłego wieczoru i wielkie pozdro.
SERIAL: 37CA63A43112DFB6F4D68F6DCDC875F3

#9 czuczu

czuczu
  • Gracze
  • 1024 postów
  • Miejscowość:Lębork

Napisano 09 listopad 2019 - 11:38

*
Popularny

Twój nick oraz link do konta globalnego: czuczu
Powód nałożenia kary: BU. BU. Niszczenie taksówek wyrzucając je w powietrze. (180) i Tworzenie MK (999)
Osoba, która nałożyła karę: c40px2
Wyjaśnienie sytuacji: Pewnego dnia wszedłem na serwer i do głowy wpadł mi głupi pomysł sprawdzenia czy historia z bugiem o latających taxi jest prawdziwa, zrobiłem to nie myśląc dwa razy nad przyszłością. Poleciałem wraz z taksówkarzem w powietrze, przez co doszło do zniszczenia pojazdu. Po kilkunastu minutach od tego zdarzenia zostałem zbanowany za Bug Using.

Później zakladałem MK, by ominąć karę i prowadzić rozgrywkę z swoimi e-kolegami. Bardzo przepraszam za swoje zachowanie, chciałbym wrócić na serwis i w wolnych chwilach coś pograć. Chciałbym zwrócić uwagę na to, że w przeszłości odpowiadałem za kilka udanych projektów i mój ogólny poziom rozgrywki nie budził zastrzeżeń więc jeśli dostanę unban, z pewnością będę prowadzić swoją grę w sposób odpowiedni.

SERIAL: EEB60D628DCEA6D3337E21A1C2D3B282

#10 ysiak

ysiak
  • Gracze
  • 327 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 11:42

*
Popularny

Twój nick oraz link do konta globalnego: ysiak
Powód nałożenia kary: Masowy DM. (365)
Osoba, która nałożyła karę: Gachu
Wyjaśnienie sytuacji: 27 czerwca zostałem zbanowany przez Gacha za wykonanie masowego dmu na innych użytkownikach serwisu posługując się samochodem oraz bronią spod panelu projektów zarobkowych. Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że celem tego wybryku nie było uprzykrzenie rozgrywki innym graczom, lecz przymusowe odcięcie się od serwisu z tego względu, że zbliżały się wakacje, a nie potrafiłem dobrowolnie odpuścić sobie rozgrywki. Z biegiem czasu żałuję tego co zrobiłem z wiadomych względów, brakuje mi rozgrywki na tym serwisie oraz ludzi których tutaj poznałem. Nigdy nie byłem problematycznym graczem, gdy zdarzały się jakieś wpadki to potrafiłem wyciągnąć z tego wnioski oraz konsekwencje i więcej tego nie robić. Przez prawie rok aktywnej gry nie zachowywałem się w naganny sposób i wydaje mi się, że prowadziłem rozgrywkę na ponadprzeciętnym poziomie. Z pozytywnych aspektów które uczyniłem było zorganizowanie eventu dla półświatka przestępczego bądź prowadzenie projektu IC w którym podejmowałem próbę interakcji z innymi projektami lub organizacjami/pojedynczymi jednostkami z półświatka przestępczego. Po uzyskaniu drugiej szansy chciałbym prowadzić normalną rozgrywkę w celebrity project próbując urozmaicić grę innym użytkownikom wraz z moimi internetowymi przyjaciółmi. W tym miejscu chciałbym wyrazić skruchę oraz przeprosić za moje zachowanie, wiem że było ono niestosowne i nie powinno mieć miejsca. Mam szczerą nadzieje, że ta apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie i zobaczycie moją osobę z lepszej strony, pozdrawiam.
SERIAL: E9210DE5EEF0A1AD170CEF5ACE39F8E3

#11 kvcperxsosa

kvcperxsosa
  • Gracze
  • 422 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 09 listopad 2019 - 13:17

Twój nick oraz link do konta globalnego: kvcperxsosa

Powód nałożenia kary: Masowy DM. (365)
Osoba, która nałożyła karę: Gachu
Wyjaśnienie sytuacji: Zostałem zbanowany z szanowanym użytkownikiem ysiak dnia 27 czerwca za masowy dm posługując się pojazdem i brońmi spod panelu ET. Ja i Łukasz nie chcieliśmy nikomu psuć tego pięknego wakacyjnego południa tylko chcieliśmy się odciąć na dany okres od serwisu, bo sam z siebie nie potrafiłem sie odciąć od rozgrywki na serwerze. Od wydarzenia minęło już cztery miesiące z czego przez dwa z czterech zdążyłem dużo przemyśleć w tym temacie i wiem, że zachowanie, które pokazaliśmy z Łukaszem było nie na miejscu (za co wszystkich pokrzywdzonych przepraszam). Nigdy nie sprawiałem żadnych problemów jeśli chodzi o rozgrywkę  i forum co potwierdzi większa ilość osób, która coś tam ze mną pograła. Jeśli zostanę odbanowany i taką mam cichą nadzieje planuje kontynuować grę w półświatku wśród grona znajomych, które na tym serwisie poznałem. Pozdrawiam z słonecznego kraśnika.

SERIAL: 7100101A3E7AAB2FB3E9F347B95CF3A2

Użytkownik kvcperxsosa edytował ten post 09 listopad 2019 - 13:17

#12 .prezka

.prezka

999st gang

• Gracze
  • 1166 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 13:20

*
Popularny

Twój nick oraz link do konta globalnego: https://devgaming.pl/user/267-prezka/
Powód nałożenia kary: Unban dla Ciebie to wielka pomyłka. Nie apeluj. (999)
Osoba, która nałożyła karę: iks
Wyjaśnienie sytuacji: Karę nałożył mi iksboks domyślam się, że za interakcję z prowadzonym przez niego wówczas FBI. Wydaje mi się, że obrażałem wtedy FBI jak i iksa za przez moim zdaniem słabą grę. Nie ukrywam, że ta frakcja mnie strasznie triggerowała i moje zachowanie wynikało głównie z uprzedzenia do grających tam ludzi. Za powiedziane słowa przepraszam, jeśli kogoś uraziłem to mogę przeprosić osobiście. Po ewentualnym ub zamierzam wrócić do półświatka i robić to co robiłem od wielu lat czyli grać na dobrym(?) poziomie i przyczyniać się do rozwoju serwisu. Nigdy nie byłem szkodnikiem i nie przeszkadzałem innym graczom.
SERIAL: 0ADD692D2C54CDA273BA77897583BBA2

Użytkownik .prezka edytował ten post 09 listopad 2019 - 13:29

#13 Kwasek

Kwasek
  • Gracze
  • 1685 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 15:08

*
Popularny

Twój nick oraz link do konta globalnego: Kwasek https://devgaming.pl...r/52937-kwasek/
Powód nałożenia kary: Odwalanie.
Osoba, która nałożyła karę: Szymek
Wyjaśnienie sytuacji: Po zamknięciu przez Szymona mojej organizacji Comanchero MC jakiś członek ekipy dał globalną narrację o tym, że clubhouse mojego klubu stanął w płomieniach. Po zobaczeniu tego bardzo się zdenerwowałem, bo nie mieliśmy nawet możliwości odwetu za tą sytuację, więc w formie rewanżu postanowiłem ostrzelać konkurencyjny klub motocyklowy razem z moim ziomalem bartoszekSNK na innych postaciach z gangu Florencia13, który prowadził mój serdeczny przyjaciel ukaanio. Niedługo po tym zostałem zabanowany na 999. Z biegiem czasu oczywiście zrozumiałem swój błąd i żałuję, że przeszkodziłem w grze koledze Mocnemu i tadkowi strzelając do członków ich organizacji, przepraszam chłopaki. Jeżeli chodzi o plany to chcę kontynuować grę w półświatku przestępczym, bo najlepiej czuję się w tym sektorze rozgrywki. Mam wiele świeżych i ciekawych pomysłów, które chciałbym zrealizować kreując swoje postacie na serwisie.
SERIAL: FA8AAFC57E773C7C7C5C3D79B5D12434

#14 finz

finz

Do miłości i pożyczania pieniędzy nie zmusisz

• Gracze
  • 180 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 15:47

Twój nick oraz link do konta globalnego: finz
Powód nałożenia kary: 

GXWY0XF.png

voOjASl.png

Osoba, która nałożyła karę: Woźny
Wyjaśnienie sytuacji:

•  Jako iż sprawa jest dosyć osobista i dotyczy kilka osób z ekipy, nie będę umieszczał szczegółowego wyjaśnienia na forum publicznym. Również po prostu się tego wstydzę. Aczkolwiek żeby to nie wyglądało na umiejszenie mojej winy, to w telegraficznym skrócie założyłem postać do odwalania i grałem na skraju regulaminu, gdzie doszło to do takiego poziomu, że do publikacji CMów doszło kilka podpunktów. Później w apelacji używałem cwaniackich sztuczek, chwytów retorycznych i tym podobnych, co stawiało administrację w złym świetle i odwracałem kota ogonem, jakoby to oni byliby winni w tej sytuacji. Następnie założyłem nową postać i robiłem to samo co na poprzedniej, co nie mogło skończyć się inaczej niż kolejną blokadą postaci. Kilka dni później natomiast postanowiłem wyemigrować na LSkę i zbierałem ludzi do odwalania (co próbowałem w jakiś przekrętny sposób tłumaczyć). Wyszło to na jaw i mimo dostania bana, zwyzywałem osobę która z konferencji tą informację wyniosła, dalej planowałem odwalać, robić MK, etc.

•  Po dłuższej przerwie i ochłonięciu zrozumiałem szczerze jak wiele dla mnie znaczą osoby z tego seriwsu, z którymi w sumie urwał mi się kontakt po banie i jaką wielką głupotę zrobiłem. Jeżeli chodzi o moją działalność na serwisie, to pomijając ostatni miesiąc tworzyłem wartość dodaną. Myślę, że ta sklejka jest w stanie to chociaż w minimalny sposób to ukazać. Obecnie chciałbym wrócić do moich znajomych z deva których mi bardzo brakuje i pograć z nimi wspólnie w organizacji przestępczej i czerpać prawdziwą przyjemność z tego trybu, jaką jest po prostu ciekawa fabuła nie zważając na to, czy się wygrywa lub przegrywa, a nie psuć innym rozgrywkę, która z definicji ma być przyjemna. Jest mi niezmiernie przykro i chętnie odkupię swoję winy w jakiś alternatywny sposób (mam pewne umiejętności w PS, 3ds maxie), ponieważ samo przepraszam w tym wypadku ile przykrości wiele osób się nabawiło przeze mnie nie wystarczy.

•  Postscriptum: Do tego również można jeszcze doliczyć pajacerke z mojej strony na etapie wyjaśniania mych przewinień niedługo po banie. Aczkolwiek mam nadzieję, że zostanie mi to odpuszczone - jak już wcześniej wspomniałem potrzebowałem dłuższej przerwy od serwisu aby przemyślić swoje zachowanie, zmienić priorytety oraz nabrać ogłady, która była mi potrzebna, przez dłuższa przerwa od serwisu wyszła mi na dobre.

•  Ad 2. Dodatkowo zamieszczam dowód na to, że chciałem wyciągnąć dłoń i zrekompensować w postaci renderu/grafiki, a niestety na taką odpowiedź natrafiłem. Mam nadzieję, że zostanie to wzięte pod uwagę, że również mimo moich win, nie tylko ja się w zły sposób zachowałem (Rozumiem, że Ola mogła mieć dzisiaj gorszy dzień i w sumie się jej nie dziwie, że tak się do mnie odniosła po tym jak wcześniej się wobec niej zachowałem.) Nie ma to na celu jej stygmatyzować, po prostu jak w/w wspomniałem, każdy ma prawo popełnić błąd. Proszę również o niewyciąganie wobec niej konsekwencji, jakiby ktokolwiek by miał to wziąć za podstawę.

image0.png

SERIAL: 728978BC322737AA919AC1A1A83F2BE4

Użytkownik finz edytował ten post 15 listopad 2019 - 15:35

Spoiler

#15 zeth

zeth

swish?

• Gracze
  • 1061 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 17:35

Twój nick oraz link do konta globalnego: mateo https://devgaming.pl...80429-kp-mateo/
Powód nałożenia kary: Wyzywanie administratora
Osoba, która nałożyła karę: szymek
Wyjaśnienie sytuacji: Wszystko zaczęło się na jednej z wielu edycji tematu z dyskusjami na temat półświatka, gdzie podszedłem emocjonalnie do wtedy nieuzasadnionego zamknięcia aplikacji kumpli (Comanchero MC) bojkotując razem z innymi Szymka, z tym że w przeciwieństwie do innych zachowałem się absurdalnie i przesadziłem przez zaatakowanie Szymka obrażającym go postem i ustawiając sobie wyzywający go nick. Skończyło się tak, że po napisaniu postów zostałem słusznie zbanowany na forum i w grze. Przepraszam wszystkich którzy zostali urażeni moimi postami, a w szczególności Szymka.
SERIAL: 1147981A381F0EE7A2E8AB8801CD88E3

Użytkownik zeth edytował ten post 09 listopad 2019 - 17:37

#16 Hamazaki

Hamazaki
  • Gracze
  • 9 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 19:35

Twój nick oraz link do konta globalnego: Excision
Powód nałożenia kary: Obrażanie członków ekipy, próby ominięcia bana, kłamstwa i spam apelacjami.
Osoba, która nałożyła karę: Pan Kuba, później Woźny.
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, po prawie trzech latach widnienia na czarnej liście postanowiłem spróbować jeszcze raz apelować z nadzieją, że dostanę szansę na naprawienie swoich grzeszków i powrót do normalnej rozgrywki tutaj. Nie ukrywam - odwaliłem nie mało głupot, nawet już nie pamiętam co dokładnie rzuciłem w stronę Kuby za jakieś tam sytuacje z przedsiębiorstwem, natomiast było to nie na miejscu. W późniejszym etapie próbowałem ominąć banicje przez zakładanie multikont do normalnej gry i różne kłamstwa, finalnie apelując po kilkanaście razy mimo ostrzezeń. Uważam, że te lata przerwy dobrze mi zrobiły, bo zmądrzałem i chciałbym wrócić, szczególnie, że zbliza się okres, gdzie przyjemnie byłoby pogierczyć, ze znajomymi jak za dawnych lat, tylko tym razem po pracy, a nie szkole. Na koniec chciałbym przeprosić za swoje zenujace zachowanie w tamtym momencie, liczę, że dostane szanse i zobaczymy sie ponownie w grze, tylko tym razem już z innym podejsciem  ;) 
SERIAL: FE5BCBBE920DEB5664908FC420F8D053

#17 loudy

loudy
  • Gracze
  • 222 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 20:54

Twój nick oraz link do konta globalnego: loudy
Powód nałożenia kary: Próba sprzedaży majątku
Wyjaśnienie sytuacji: Zdążyłem wyjaśnić sytuację wielokrotnie w swoich kilku apelacjach odnośnie tej kary, do których linki zamieszczę w poniższym spoilerze, ale w skrócie opowiadając: podjąłem próbę złapania na gorącym uczynku kogoś, kto próbowałby kupić majątek za realne pieniądze, a to ja zostałem zbanowany za takową próbę. Fakt, nie zgłosiłem takiego czegoś przed tym do kogoś z administracji, ale wtedy nie wiedziałem że to konieczne i robiłem to "na własną rękę". Wiedząc teraz o tym nie powtórzyłbym już takiej sytuacji.

Po odbanowaniu chciałbym rozpocząć rozgrywkę na nowej postaci, na którą mam już mały plan.

Linki do moich apelacji:

SERIAL: 9143AF7C7C4F52F00AC5389BDD380553

Użytkownik loudy edytował ten post 09 listopad 2019 - 22:46

#18 Wontorekk

Wontorekk
  • Gracze
  • 14 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 09 listopad 2019 - 22:17

[b]Twój nick oraz link do konta globalnego:[/b] Wontorekk, https://devgaming.pl...8572-wontorekk/
[b]Powód nałożenia kary:[/b] odwalanie, MK
[b]Osoba, która nałożyła karę:[/b] Gachu
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Będzie szczerze jak od pierwszych apelacji. Kilka miesięcy temu na mój serial został nałożony ban.
Bana wyłapał mój brat który jeszcze wcześniej próbował jakoś grać na .devgaming. Z początku mu to wychodziło, ale później z czasem pewnie zaczęło mi się nudzić, wiec z w miarę normalniej gierki zaczął odwalać, na początku dostawał jaile, później nie chciało mu się czekać i zaczął robić MK(wspomnę tutaj tylko tyle, że ja miałem swoje jedyne MK było to Beqov10XD zapomniałem hasła do tego konta i jeden z adminów to wiedział, który już nie pamiętam bo bardzo dawno to było), na pewnym MK zaczął odwalać z swoim koleszką na skuterze tym razem wyłapał mi bana na serial, wtedy miał dostęp do mojego kompa, bo dzieliliśmy go razem, teraz każdy ma osobne. Oczywiście moje apelacje były odrzucane, ale to pewnie z tego powodu, że jak dowiedziałem się o banie to od razu zaczynałem pisać apelacje by jak najszybciej otrzymać ub. Teraz gwarantuje, że nic na moim serialu się takiego nie wydarzy. Przed otrzymaniem bana na serial moja gierka była dobra, nie dostałem ani jednego upomnienia i nie odwalałem. W razie od banowania mam kilka pomysłów na gierkę m.in gierka z koleszkami z starych organizacji, kilka ciekawych pomysłów na postacie i może kiedyś w przyszłości spróbuje z jakąś aplikacja w półświatku.
Tu link do moich wcześniejszych apelacji. Widzę, że dużo osób tak robi. Może to w czymś pomoże.idk: 
https://devgaming.pl...u/#entry1650651
https://devgaming.pl...u/#entry1643061
https://devgaming.pl...u/#entry1635989
https://devgaming.pl...u/#entry1630947
https://devgaming.pl...u/#entry1623665
[b]SERIAL:[/b] C61B58250CDD6FA6D4F2DE6F3D4841E3

#19 Orka997

Orka997
  • Gracze
  • 4 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 22:42

[b]Twój nick oraz link do konta globalnego:[/b] SorakaWbijTu <Ban>
[b]Powód nałożenia kary:[/b] MK
[b]Osoba, która nałożyła karę:[/b] Inny
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Dokładnie nie pamiętam, lecz z tego co wiem to miałem w przeszłości parę kont i jak ktoś mnie zgłosił za MK to dostałem bana od Innego. Bardzo proszę o unbana, ponieważ myślę, że ponad półtorej roku bana jest wystarczającą nauczką.
[b]SERIAL:[/b] 6FBE7BB12F18479A0C8BF7DE320FEDB2

#20 bigdickvans

bigdickvans
  • Gracze
  • 61 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 09 listopad 2019 - 22:54

Twój nick oraz link do konta globalnego: bigdickvans
Powód nałożenia kary: MK.
Wyjaśnienie sytuacji: Wszystko zaczęło się od mojego bana na 7 dni za Brak kultury na chacie OOC, więc wtedy naszła mnie potrzeba przyznania się do posiadania multikont, oczywiście otrzymałem kare na rok, za moje przewinienie. W czasie bana zdążyłem apelować trzy razy i każda z prób równała się odrzuceniem. W międzyczasie obraziłem w prywatnej wiadomości Ziggy'ego, nie pamiętam już dokładnie za co, ale bardzo go za to przepraszam. Ogólnie chciałbym prosić o odbanowanie aby znów pograć na serwisie, w trakcie mojej gry na serwerze nie miałem żadnych większych przewinień i moja gra była bez zastrzeżeń, nawet miałem okazje stworzyć projekt In Character który miał dobrą opinię wśród graczy. Podsumowując, jeszcze raz przepraszam za zaistniałe sytuacje i Ziggy'ego, liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji i zdjęcie bana, albo chociaż zmienienie go na jakąś lepszą alternatywę a wszystko co miało miejsce nigdy się już nie powtórzy. Moim pomysłem na grę w razie odbanowania myślę że będzie powtórzenie zamkniętego już projektu i tworzenie ciekawych postaci do gry w półświatku, z góry dzięki.

Serial: C39602FF8647DC418D37A4B705D84EA3

Użytkownik bigdickvans edytował ten post 10 listopad 2019 - 21:01

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych