Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Zdjęcie

Out Script


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 22:50

MmIlTNE.jpg
 
  Out Script - niezależne trio grające muzykę indie rock z nutą elektroniki. Jak sami siebie określają, odmiana w monotonnym świecie czarnego rapu. Nie wbiegają do świata artystów muzycznych z dolarami w oczach, stawiają bardziej na pasję i nie są to puste słowa, a ich motto.
 
"Out Script!"
                
  Mówią, że początki bywają najtrudniejsze. Mówią też, że wyjątek potwierdza regułę.  Dwóch przyjaciół, Raymond Chandler, perkusista z kilkuletnim stażem oraz Dave Butler, były funkcjonariusz zwolniony za niesubordynację, spotyka się w barze. To miała być krótka pogawędka przy kuflu piwa, zwykły męski wypad. Chandler nie mógł ominąć tematu perkusji, nie dziw więc, że rozmowa przykuła uwagę młodego Cesara "Ricky'ego" Solareza, wokalisty, siedzącego tuż obok, który natychmiast wciął się w rozmowę, razem z Danielem Maines'em, który został ich keyboardzistą. I co, pytacie? To chyba oczywiste, ktoś musiał wpaść na pomysł stworzenia zespołu, z tego po prostu musiało coś być.
 
  Całkowicie nie wiedzieli co robić, nie mieli studia, znajomości, ani wsparcia. Pojechali więc na plażę, przemyśleć to i owo. Poszli na scenę, pozostałą po dniach hrabstwa, usieldli na niej w myślami byli już w światowej trasie, ni stąd ni zowąd przed nimi pojawiło się sporo osób, myślących, że coś się dzieje. Ku ich rozczarowaniu, było to tylko czterech facetów, którym zachciało się posiedzieć na scenie, jednak Zac Free, który prostym pytaniem "Co robicie?" zapoczątkował reakcję łańcuchową. Parę minut i już byli pod domem Zac'a, który oddał im garaż i oficjalnie został ich manager'em, myśląc nad nazwą swojego zgrupowania.
"Out Script!" - krzyknął Chandler... 
 
 
"Le début"
 
  Sklejka, laptop, mikrofon i instrumenty. Tyle było potrzeba do stworzenia prowizorycznego studia w garażu.
Pierwszy utwór "Trouble" był stworzony w sposób, który przez profesjonalistów może być uznany za absurdalny. Butler napisał tekst, dał każdemu po kopii i wszyscy mieli ułożyć swoją melodię na bazie tekstu. Szalone? 
 
  To co im wyszło po drobnych korektach było gotowe do nagrania. W ten sposób powstał ich pierwszy kawałek, który nie był zachwycający, ale był wystarczającym znakiem, że w mieście jest coś nowego. Zac, bardzo dobrej myśli, robił co w jego mocy by dać im rozgłos, co nie szło zbyt dobrze. Utwór zaledwie parę godzin po nagraniu pojawił się na devTube, razem z wpisem na Twitterze. 
 
 
"Wzloty i upadki"
 
  Wszystko zamarło, ekipa nie dawała oznak życia. Dave wielokrotnie próbował skontaktować się z resztą, bez efektów. Nie wyglądało to kolorowo. Zostali tylko Dave i Zac, którzy zaczęli kwestionować swoją przyszłość jako zespół. Możliwe, że nie istnieliby już, gdyby Dave podczas spaceru nie przeszedł obok ulicznego muzyka, Mike'a Wolfer'a, w chwili gdy dawał "chodnikowy koncert" na swojej perkusji, krótka rozmowa zaowocowała współpracą. Wolfer ściągnął swojego przyjaciela, David'a Nickle'a, tym samym krótko wracając do biznesu z nowo poznanym Butler'em. Jednak i to nie trwało zbyt długo, Dave napisał tekst nowej piosenki, David ułożył pod nią podkład, a Wolfer? Wolfer postanowił opuścić zespół z nieznanych powodów.
  
  Dave i Zac posunęli się do przeglądania ogłoszeń, szukając nowego, doświadczonego perkusisty, lecz odpowiedź znaleźli w swojej pamięci. Młodszy kumpel Dave'a, Jason Connor bez wahania dołączył do chłopaków, formując aktualne złote trio, wypełniające Los Santos czymś nowym.
 
 
 
 
"Magnum Opus"
 
  Obecne trio bez większych problemów dokończyło utwór. Nagrany 16 marca 2016 r. kawałek "Paloma" został przez chłopaków uznany wielkim dziełem, oryginalną, pierwszą kopię zawiesili na ścianie swojego garażowego studia, które w międzyczasie wzbogaciło się o parę zabawek. W tym samym okresie czasu, zespół zaczął zdobywać zainteresowanie, czy to zasługa manager'a, a może im się poszczęściło? Ponoć w najbliższym czasie pojawić ma się też teledysk grupy.
 
 
"Odsiecz dla Better Life"
 
  15 marca, na skrzynkę Zac'a przychodzi mail od dziennikarki San News Aileen Laisrean z propozycją zagrania charytatywnego koncertu, połączonego ze zbiórką na rzecz osób uzależnionych od narkotyków.
 Wszyscy wybuchli radością, wiedząc, że to dla nich olbrzymia okazja na wkroczenie do wielkiego świata artystów. Natychmiast przygotowali się do prób, które odbyły się w piątek, dzień przed koncertem, doszlifowali synchronizację. Chcieli pokazać się z najlepszej strony i zaimponować zgromadzonym. Chyba się udało, czyż nie? W ciągu chwili od rozpoczęcia koncertu było o nim słychać na antenie San News, a sama Laisrean mało nie wybuchła z emocji. Impreza przebiegła lepiej niż pomyślnie, zebrano ponad pięć tysięcy dolarów, a wpisy o nich pojawiły się na blogu Celebrity Secrets, Twitterze Aileen oraz co ważniejsze, pojawili się na ustach ludzi... 
 
2VmmU2Y.gif
 
-Plany na przyszłość i pomysły na promocję-
 
 
 
  Nie mogę przewidzieć przyszłości, ale wiem w co celujemy. Zespół powstał z chęcią wprowadzenia czegoś nowego, czego brakuje od długiego czasu. Wiedzieliśmy, że będzie nam trudniej niż raperom, z oczywistych powodów. Mimo wszystko poradziliśmy sobie dość dobrze i prujemy przed siebie, staramy się wykorzystywać każdą okazję i nie interesuje nas to, czy ktoś nam zapłaci za koncert.
 
  Dzięki koncertowi w Better Life, zainteresowały się nami media oraz jestem pewien, że znajdzie się i studio, które nam się przygląda. Nam pozostaje przypuszczać i dalej robić swoje, rozwijać się, grać koncerty i odbywać wszelakie interakcje z różnymi postaciami. Zawieszona branża muzyczna może nas ograniczać, ale nie przejmujemy się tym. Jesteśmy ekipą entuzjastycznych ludzi, którzy kręcą przysłowiowy "klimat".
 
  Aktualnie, najlepszymi promocjami są koncerty, które przykuwają uwagę m. in. San News i na pewno pozostaną one ważnym środkiem promocji. Poza tym możliwe są imprezy organizowane przez nas! Od domówek, po imprezy w klubach. Pojawią się też pewnie billboard'y, promujące nowe kawałki/albumy oraz sam zespół, kontrakty z różnymi firmami lub sprzedawanie produktów pod naszym szyldem raczej też w przyszłości staną się rzeczywistością. Opcji mamy wiele, chcemy być oryginalni i zawsze wnosić coś nowego.
 
Co z tego wyjdzie? Na prawdę ciężko powiedzieć, ale jestem pewien, że nie spoczniemy na laurach i trzech piosenkach, które w kółko będziemy grać na koncertach, nie skończymy na Celebrity Project. Może kiedyś założymy własną wytwórnię? Czas pokaże, czy w tym roku będziemy trzymać jakieś statuetki.
 
 
 
-Biografie-
 
 
Dave Butler
 
   Dave, na świat przyszedł 14 lutego 1989 roku w słonecznym Los Santos, dzielnicy East Beach w domu Butler'ów jako w pełni zdrowe amerykańskie dziecko, które przez pierwsze lata swojego dzieciństwa odbył w ramionach kochającej matki Kate i pod twardą ręka ojca David'a, który dzień w dzień pracował jako budowlaniec na utrzymanie rodziny, lecz nadal znajdywał czas dla swojego syna.
  
   Gdy wkroczył w okres szkolny, jego ojciec wysłał go do prywatnej szkoły, a jego rzadko spotykany charakter pomógł Dave'owi odnaleźć się wśród rówieśników, przez co obce mu były akty przemocy i znęcania. W szkole byłoby idealnie, gdyby nie przeciętne oceny, oscylujące w okolicach trój i czwórek, które nieco przeszkodziły mu w pójściu na wymarzone studia. Po szkole uczęszczał na warsztaty do lokalnego domu harcerza, co uformowało jego zdolności manualne, w tym multi-tasking i wykreowało w nim rezolutność, która nie raz pomagała mu w trudnych chwilach. Wyćwiczone zdolności manualne przydają mu się w jego aktualnym zajęciu. Mimo raczej średnich ocen w edukacji w domu zawsze czekała na niego przyjazna atmosfera i rodzice, którzy pomogą mu w każdej sytuacji żyjąc w dostatku. 
 
  Szkołę średnią jak i wyższą ukończył z drobnymi komplikacjami z matematyki oraz fizyki, ojciec niestety stoczył się i popadł w alkoholizm, który nie odbił się jednak na Dave'ie głównie dzięki jego luźnemu podejściu do życia i jeszcze większemu wsparciu matki. Nadal trzymał w okół siebie przyjaciół i był dość charyzmatyczną osobą. Studia zdał już bez problemów, korzystając z korepetycji znajomej jego ciotki, matematyczki. W wieku ok. dwudziestu jeden lat wzbudziły w nim zainteresowanie militaria, przez to zaczął uczęszczać na strzelnicę, lecz nie zdecydował się na wstąpienie do wojska. Gdy osiągnął dwadzieścia cztery lata jego ojciec zmarł od zbyt dużej ilości alkoholu we krwi. W wieku dwudziestu sześciu lat wstąpił w szeregi Los Santos Metropolitan Police, z którego później został zwolniony dyscyplinarnie. By zapełnić pustkę, zainteresował się muzyką i w ciągu półtora roku nauczył się gry na gitarze (do dziś dzień ją szlifując), to pozostało jego zajęciem do dziś będąc wokalistą oraz gitarzystą zespołu Out Script. Nigdy nie podejmował się śpiewu, przez co na początku miał drobne problemy, które udało mu się zniwelować trenując i poprzez zapoznanie się z paroma poradami bardziej doświadczonych osób m.in. w internecie. Zamieszkuje razem z manager'em w przytulnym domu na dzielnicy Vinewood.
 
  Nigdy nie miał żadnej partnerki z którą mógłby planować przyszłość, mimo licznych starań, których aktualnie ustąpił, tłumacząc, że miłość przyjdzie sama. Jednak nie jest pewien, czy na pewno jej potrzebuje, czy nie będzie to tylko dodatkowy balast, który ograniczać będzie jego karierę artystyczną?
 
  W dniu ma wiele wolnego czasu, spowodowane jest to brakiem stałego zatrudnienia. Z domu jednak wychodzi najczęściej wieczorem z przyjaciółmi do baru, klubu lub przejechać się za miasto. Z dnia na dzień gdy Out Script zyskuje na rozgłosie czasu tego jest jednak coraz mniej, czy presja odciśnie się na jego psychice?
 
 
 
Jason Connor
 
  Jason, urodzony na wiejskich terenach Red County w 1993 roku młodzieniec, dorastał w dość biednej rodzinie, więc nie mógł pozwolić sobie na duże przyjemności. Jako swoje hobby obrał grę na perkusji, przez co od dziesiątego roku życia zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej opłacanej z zasiłku, który rodzina otrzymywała od urodzenia syna. Uczył się grać na tym właśnie instrumencie, korzystając z dodatkowych godzin by móc szlifować swoje umiejętności. Zaowocowało to bardzo dobrą grą w późniejszym czasie i uznaniem wielu osób, które między innymi zafundowało mu miejsce w zespole.
 
  W szkole średniej założył z przyjaciółmi amatorski zespół, lecz ten rozpadł się gdy tylko jego członkowie porozchodzili się do innych szkół. Jason uzyskiwał całkiem wysokie wyniki w nauce, oraz stosownie się zachowywał. Kiedy skończył szkołę średnią rozpoczął kolejny etap edukacji w liceum nr 5 w San Fierro, gdzie na czas nauki przeniósł się ze starszym przyjacielem, pozostawiając matkę w ich rodzinnym domu. Matka przez jakiś czas nie chciała mu pozwolić na wyjazd, lecz finalnie mając nadzieję na sukcesy Jason'a puściła go wolno.
 
  Po tych wydarzeniach Jason opuścił się w nauce z powodu tęsknoty do matki i trudności w odnalezieniu się w nowym środowisku, oraz stał się bardziej porywczy. Tuż po zakończeniu liceum, zrezygnował ze studiów na rzecz rozwijania swojej pasji do muzyki. Chłopak nie miał pracy. Pracował co najwyżej dorywczo, cały swój czas wolny poświęcał szukaniu szans na rozwój. Wrócił jednak do rodzinnego domu, tam mieszkając kolejne parę lat po czym przeprowadził się do Los Santos, kiedy to jego stary przyjaciel Dave zadzwonił do niego, oferując mu miejsce w ich zespole. Jason bez chwili namysłu przyjął ofertę. Perkusista nadal nie należy do ludzi zamożnych mając dopiero dwadzieścia trzy lata ma nadzieję na zyski z tworzenia tego co uwielbia, muzyki. Z wielkim zapałem dokłada swoich sił do zespołu starając się jak tylko może, czy to podczas pisania piosenek, czy podczas samej gry i wykorzystuje wszelkie techniki, które pojął podczas nauki jak i samodzielnej nauki, by nadać każdemu utworowi zespołu unikalnego brzmienia.
 
  Aktualnie mieszka w pobliżu Centrum, w małej wynajętej za grosze kawalerce z dala od matki i ojca, lecz regularnie widuje się z bratem, który też razem z nim przeprowadził się do większego miasta szukając lepszego życia, niż na rodzinnej wsi.
 
Jack Castello
 

Dnia 8 lipca 1984 z sali porodowej w Vice City można było usłyszeć płacz dziecka, to właśnie wtedy narodził się Jack - pierwsze dziecko małżeństwa Castello. Pani Castello była pianistką, grała koncerty w pobliskiej operze i była w tym całkiem dobra, w końcu nie każdego przyjmują na takie poważne stanowisko; w tak poważnym miejscu. Ojciec Jacka - aspirant w miejskiej straży pożarnej, zasłużony strażak i szanowana osoba. Jack już będąc w brzuchu był wiernym słuchaczem utworów swojej rodzicielki, gdy przyszedł na świat grała mu kołysanki i różne melodie by uśpić płaczące dziecko. Dzieciak miał beztroskie dziecińtwo, rodzice starali się robić wszystko by miał to czego chciał, on jednak pragnął jednego - by mama nauczyła go grać na pianinie, tak też zrobiła i uczyła go pierwszych akordów i najprostszych piosenek. Jak się okazało w szkole podstawowej, Jack miał wielki talent który wychwyciła Pani od zajęć muzycznych - szybko też trafił pod właśnie jej okiem na przesłuchania do szkoły muzycznej, do której niestety nie mógł uczęszczać, szkoła była prestiżowa i droga - co sprawiało że nie było ich na nią stać. Mama Jacka jednak nie mogła zmarnować potencjału chłopca, w szybkim czasie trafił do miejskiego domu kultury, gdzie uczęszczał na lekcje muzyki - nauczył się tam między innymi poza doskonałą grą na pianinie, gry na flecie.

 

Podczas gdy zaczynał naukę w szkole średniej, w rodzinie doszło do wielkiej tragedii. Ojciec miał poważny wypadek podczas akcji, osypał się na niego strop podczas wydostawania rannych ludzi z budynku, w którym wybuchł gaz. Michael Castello - ojciec Jacka zginął. Jack bardzo przeżył śmierć ojca, byli ze sobą mocno związani, kiedyś nawet Jack marzył o tym żeby zostać strażakiem, teraz nawet nie chciał słyszeć o straży. 

 

Po ukończeniu szkoły, Jack postanowił kształcić się dalej w kierunku muzyki - dostał się na studia do wyższej szkoły muzycznej w San Fierro, został zmuszony do opuszczenia rodzinnego miasta i kontynuowania nauki w kierunku, który sprawiał mu tak wiele radości. Był dobrym studentem, bardzo przykładał się do nauki i robił wszystko bardzo starannie i rzetelnie. Studia skończył z wyróżnieniem, jednak nie dostał się nigdy do opery, jak jego matka. Postanowił opuścić miasto, gdzie nie miał szansy rozwoju. 

 

4 grudnia 2010, tego dnia Jack zjawił się na Los Santos Air Port w kierunku rozwoju, jednak szczęście mu nie dopisało, nie znalazł pracy w wymarzonym kierunku i został zmuszony do pracowania tam, gdzie nigdy nie chciał. Początkowo jako kelner w miejskim fastfoodzie - Cluckin Bellu, po czym w ekskluzywniejszych restauracjach, dorobił się na tym jedynie samochodu i skromnej kawalerki. Castello pogodził się ze swoim losem, oraz tym że nigdy nie zostanie wymarzonym pianistą jak jego mama. Pewnego dnia podczas codziennej pracy jako kelner, napotkał swojego starego znajomego, jak się okazało jest gitarzystą w lokalnym zespole. Dostał ofertę gry jako keyboardzista, po długim namyśle czy to dobra droga; w końcu chciał pracować w operze, jako pianista a nie muzyk z garażu- uznał że zgodzi się na propozycje kolegi, szybko zaskoczył ekipę zespołu swoim talentem, a przypominając sobie grę doszedł do starej wprawy. Do teraz gra w zespole Out Script na keyboardzie.

 
 
 
 
 
 
 
-Materiały i działalność In Character-
 
 
Temat w projektach:
 
Twitter:
 
Wspomnieli o nas:
 
Utwory:
 
Paloma (zaprezentowany na koncercie, już wkrótce na devTube)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Użytkownik Sasiad Kuszotke edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 15:21

K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#2 Ciocia Opia

Ciocia Opia

  Wujek Benny <3

 • Gracze
 • 816 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 19:25

 

 

Wiedzieliśmy, że będzie nam trudniej niż raperom, z oczywistych powodów.

No niby z jakich!

 

Serio chłopaki, przestańcie już narzekać na czarnych raperów, bo ja bardzo chętnie przyjmuje waszą aplikację i daję ją do widoku jako kolejną, dobrą aplikację w toku.

Ale... co to są oczywiste powody? Jeśli będziecie grali na poziomie i będziecie potrafili się zachować, to z pewnością wezmą was na więcej koncertów niż jakiegoś czarnego rapera. Szczególnie jeśli chodzi o takie rzeczy jak właśnie ten koncert, który już zagraliście. Poza tym, jeśli nie będziecie potrafili się zachować, albo będziecie udawać, że nie potraficie, to z pewnością prędzej czy później ktoś zaprosi was na domówkę, imprezę i tak dalej. Jejciu, byłoby super. Wreszcie zaczynacie od garażu (lub zaczynaliście, co też pochwalam). Ogólnie, większość z was za pasję obierało sobie muzykę. Jednak nie było to źródło zarobku ani zawód, nikt z was też jakiejś wielkiej szkoły muzycznej nie skończył, więc z początku przynajmniej odgrywajcie te garażowe brzmienia, poza tym pewnie nie macie kosmicznego sprzętu :D

Dobra, ale wracając - ogólnie to serio, bardzo się cieszę, że wreszcie mamy tutaj jakąś odskocznie od tego rapu. Poza tym zespół, jeszcze lepiej, brakowało mi czegoś takiego. Co prawda żałuje, że nie jest to typowy punk-rockowy zespół, który potrafi się i bawić i czasem zachować (chociaż może ciekawiej byłoby bez tego drugiego((ale bez odwalania)), gdzieś już był taki pomysł), to i tak dobrze was tutaj przyjmować. Mam nadzieje, że szybko wam się to nie znudzi i po prostu będziecie grali, brali udział w naszych epizodach i tak dalej. 

 

Co do samej aplikacji - cieszę się, że nie zrezygnowaliście z biografii, poza tym fajnie jest napisana ta cała historia. Ogólnie to proponuje jeszcze raz przeczytać tekst, bo doszukałam się kilku literówek i jakichś dziwnie zbudowanych zdań, ale to już tam mało ważne. (ale poprawcie to!)

Jeszcze byłoby super, gdybyście dopisali co tam studiowaliście i tak dalej, bo większość z was po studiach a nie do końca czasem wiadomo o co chodzi. No nic, działajcie dalej, dokumentujcie a na stówę nie zostaniecie tutaj zbyt długo. Mam nadzieje, że pokażecie klasę i dacie innym do zrozumienia, że nasza scena to nie tylko rap.


o5Gi2qZ.png


#3 souz

souz

  pojebało wam się w głowach od tego rp xD

 • Gracze
 • 78 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 19:32

Życzę powodzenia i mam nadzieję, że znajdę się na jednym z waszych koncertów!

ale grafika jest dla mnie naprawdę dziwna. 
 

No nic, działajcie dalej, dokumentujcie a na stówę nie zostaniecie tutaj zbyt długo.

Chyba błąd wleciał niechcący.


mobbyn


#4 MlekoHeha

MlekoHeha

  SESH

 • Gracze
 • 297 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 19:53

Życzę powodzenia i mam nadzieję, że znajdę się na jednym z waszych koncertów!

ale grafika jest dla mnie naprawdę dziwna. 
 

Chyba błąd wleciał niechcący.

 

Raczej chodziło o to, że w oczekujących aplikacjach.  :rolleyes:


source.gif


#5 Ciocia Opia

Ciocia Opia

  Wujek Benny <3

 • Gracze
 • 816 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 20:04

Raczej chodziło o to, że w oczekujących aplikacjach.  :rolleyes:

No właśnie  :lol:  


o5Gi2qZ.png


#6 Kasia

Kasia

  ✘altruistka

 • Moderatorzy
 • 1108 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 20:53

GZ KUSZOT (i inni heh)! Mi tam się podoba. Lekko tam coś popracujemy i będzie miodzio. Ja tam wam już nie odpuszczę.  ^_^


PdiXmnX.gif


#7 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 18:06

Dzięki za miłe słowa, aż cieplutko na serduszku :*

 

Od razu wstawiam wywiad dla San News z dnia 20 marca. Dzięki Lars za podesłanie niektórych pasków!

Spoiler

 

 

Nowy post na Twitterze ukazujący e-mail kontaktowy (PW) do managera!


Użytkownik Kuszotke edytował ten post 22 marzec 2016 - 18:55

K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#8 kacperarmani

kacperarmani
 • Gracze
 • 819 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 19:29

David Nickle? Rasowy Bentrum przecież, próbował ode mnie załatwić gnata.#9 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 19:43

David Nickle? Rasowy Bentrum przecież, próbował ode mnie załatwić gnata.

 

Mogę prosić ss'y na PW? Następnym razem proszę, żebyś pisał w dziale w Projektach IC, nie w aplikacji.

 

______________________________________________________________________________________________

 

 

San News wypuściło nowy artykuł o ostatniej zbiórce w Better Life, nie zabrakło wzmianki o nas!

 

http://devgaming.pl/...wny-out-script/


Użytkownik Kuszotke edytował ten post 22 marzec 2016 - 19:44

K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#10 kolegamichala

kolegamichala
 • Gracze
 • 706 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 21:14

Ciśniesz Kuszotke! :3#11 Kasia

Kasia

  ✘altruistka

 • Moderatorzy
 • 1108 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 01:09

yVIHDSp.jpg

Spoiler

 

7ASk7HI.jpgGFm7326.jpg

 


PdiXmnX.gif


#12 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 12:59

 

 

 

Zatwierdzam i dzięki :)


K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#13 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 13:58

Jakaś celebrytka znowu o nas TWEETUJE

 

Domówka może nie wyszła tak jak było w planie, ale goście raczej dobrze się bawili...  :rolleyes:

 

Spoiler

K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#14 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 18:53

Od razu sorki wielkie za te kwadratowe krawędzie i rozmazane tekstury, ale stary Radeon HD już chyba długo nie pociągnie.

 

Ostatnie dni były pracowite i owocne, bez pracy nie ma kołaczy. 

 

Przylot na R.A.T. prywatną eskortą LSMPD  :ph34r:

Spoiler

 

6UvMsEw.pngJJY8ew6.png

 

 

Czekamy na koncert, jeszcze tylko parę godzin!

Spoiler

Pierwsze autografy...

Spoiler

???

Spoiler

 

 

Hangoucik z Kasią

Spoiler

Użytkownik Sasiad Kuszotke edytował ten post 12 kwiecień 2016 - 18:54

K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#15 Shelby67

Shelby67

  White T(h)rash

 • Gracze
 • 1469 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 19:25

Szanuje za stworzenie czegoś innego niż czarny rap który jest już do obrzygania, bo ciężko to inaczej nazwać. Sam miałem z ekipą zakładać zespół, nawet logo już było, ale... wszystko się jakoś tak pomieszało ze względów IC i OOC.

 

No cóż, powodzenia życzę.


KtHlqaU.jpg

                                                        

                                            


#16 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 18:13

Wywiad z Dave'm dla magazynu Celebrity World!

 

KLIK


K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#17 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 23 kwiecień 2016 - 20:17

Zapoznanko z paroma znanymi twarzami podczas relaksującego rejsu i odpoczynku na plaży.

 

 

 

Spoiler

 

Już niedługo można spodziewać się dość sporej dawki cieplutkich ss'ów, a może nie tylko ich?


Użytkownik Sasiad Kuszotke edytował ten post 23 kwiecień 2016 - 20:18

K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#18 Kuszotke

Kuszotke

  Sąsiad Pat

 • Gracze
 • 660 postów

Napisano 03 maj 2016 - 16:48

- 29.04.2016 || Deluxe Conveyance - 

 

 

WBwNiKF.png

 

 

GAFIztn.png

 

kew21u5.jpg

 

ggjMeL0.png

 

jsUKQnp.png

 

piiMRSF.png

 

WasNh1x.png


Użytkownik Sasiad Kuszotke edytował ten post 03 maj 2016 - 16:48

K8dB1ko.png Pamiętamy [*]


#19 Filip

Filip

  LSFD Mafia || Drużyna A

 • Gracze
 • 4657 postów

Napisano 08 maj 2016 - 07:29

Fajne, podpisuję się i jestem na tak.

Użytkownik Filip edytował ten post 08 maj 2016 - 07:30

WEW9Kc.gif


#20 Kasia

Kasia

  ✘altruistka

 • Moderatorzy
 • 1108 postów

Napisano 12 maj 2016 - 15:35

Chyba powinieneś aktualizować skład, coś chyba wam się ostatnio sypie z tego co widziałam. 


PdiXmnX.gif