Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Temat dyskusyjny RCFRS

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
119 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 11:12

LDNAmx9.png

CPZq2T9.png

Zapraszam wszystkich do dyskusji odnośnie Red Country Fire and Rescue Servcie. Jako nowy lider frakcji z miłą chęcią wysłucham Waszych uwag, propozycji, pytań. Śmiało się udzielajcie w tym temacie.

BE HERO, BE FIREFIGHTER 

Pytania dot. rekrutacji kierujcie tutaj.

Użytkownik Rogerroo edytował ten post 18 wrzesień 2016 - 12:44

#2 hhaheq

hhaheq
  • Gracze
  • 666 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 11:15

Kiedy akademia???????????

aB6bxKN.png

#3 Przerysowana

Przerysowana

• Gracze
  • 389 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 11:32

Kiedy akademia???????????

Myślimy nad połową kwietnia. ;)

rNXlzdI.png

#4 Manusajt

Manusajt
  • Gracze
  • 9 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 22:44

A nie była wyznaczona na 2 kwietnia przypadkiem?

#5 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 06:48

A nie była wyznaczona na 2 kwietnia przypadkiem?

Z początku tak, ale obecnie jesteśmy na etapie reorganizacji. Możliwe, że wystartujemy z nią wcześniej. Prośba o cierpliwość dla wszystkich, bo liczba chętnych nam się znacząco zwiększyła, a chcemy na razie ugruntować podstawy frakcji. :)

#6 Boim

Boim

Marszałek

• Gracze
  • 29 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 11:19

Ilu ludzi chcesz uzbierać?

Użytkownik Pan Schwarzenegger edytował ten post 29 marzec 2016 - 11:22

Wv24OOe.png

#7 Przerysowana

Przerysowana

• Gracze
  • 389 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 12:34

Ilu ludzi chcesz uzbierać?

Jak najwięcej. Chcemy w końcu rozbudować FD, tworząc stały przydział do jednostek powietrznych, wodnych etc. ;)

Użytkownik Pysiaa edytował ten post 29 marzec 2016 - 12:34

rNXlzdI.png

#8 Szymoniula

Szymoniula
  • Gracze
  • 3488 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 16:23

Co zmieniacie po poprzednim liderze?

#9 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 16:36

Co zmieniacie po poprzednim liderze?

Szanuje każdego ciężka prace. My staramy sie obecnie skupić na:
- rozbudowie frakcji
- zwiększeniu jej mobilności
- wprowadzeniu innego modelu struktury
- współpraca z innymi służbami.
- zwiększenie ilości eventow dla frakcji i dla wszystkich frakcji porządkowych.
Bardzo bym chciał ja uatrakcyjnić, zwiekszyć poziom wiedzy i frajdy. Wybacz ze nie odpowiem w pełni. :)

Użytkownik Gtamix edytował ten post 29 marzec 2016 - 16:37

#10 face

face
  • Zablokowani
  • 24 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 16:38

Wydawało mi się, że jak Bubaczu tego nie uciągnie, to LSFD > EMS, prawda?

#11 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 16:40

Ja stawiam na zwiększenie funkcjonalności obu profesji :) aby i paramedycy mogli sie dobrze bawić, jak i strażaki :)

#12 Willy

Willy

U.O.E.N.O

• Gracze
  • 246 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 18:04

- zwiększeniu jej mobilności

Jak chcesz zwiększyć mobilność frakcji która w swoim założeniu stacjonuje w jednostce? To nie żaden hejting, czysta ciekawość.

#13 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 18:17

Jak chcesz zwiększyć mobilność frakcji która w swoim założeniu stacjonuje w jednostce? To nie żaden hejting, czysta ciekawość.

Np. poprzez wprowadzenie do gry ratownictwa lotniczego, zmiany personalne. Jest kilka ciekawych pomysłów do realizacji. Proszę o cierpliwość. Myślę, że z czasem będzie to widoczne.

#14 Aragon

Aragon
  • Gracze
  • 13 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 22:57

Kurde, mam dylemat. Na akademii byłem już raz i drugi mi się tak szczerze nie chce :D A podanie dla weteranów jest trudne. Co tu robić :/

#15 elo benc

elo benc
  • Gracze
  • 266 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 23:08

Kurde, mam dylemat. Na akademii byłem już raz i drugi mi się tak szczerze nie chce :D A podanie dla weteranów jest trudne. Co tu robić :/

Wybierz odpowiedni sposób rekrutacji - i próbuj.
Życie na próbach żyje, powodzenia.

#16 Pan Dabek

Pan Dabek

"!Pamiętamy! 1939 - 1945"

• Gracze
  • 391 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 00:49

Ja na twoim miejscu próbowałbym jeszcze raz, od niedawna mamy nowego lidera i materiały szkoleniowe też mogły się pozmieniać.

WQklygh.png

#17 Willy

Willy

U.O.E.N.O

• Gracze
  • 246 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 09:19

Czytając podanie dla weteranów dochodzę do wniosku że nie ma u Was podziału na EMS i FD. Jest jednolite i uniwersalne co może być kłopotem, dlaczego?

Firefighter przechodzi szkolenie Basic i może do wyjazdu medycznego udać się jako jednostka Engine Paramedic jako wsparcie a nie Rescue.

Natomiast osoba która chce dojść do EMS nie musi wiedzieć nic o roli załogi Truck'a podczas wypadku komunikacyjnego, bo po co mu to?

#18 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 09:47

Czytając podanie dla weteranów dochodzę do wniosku że nie ma u Was podziału na EMS i FD. Jest jednolite i uniwersalne co może być kłopotem, dlaczego?
Firefighter przechodzi szkolenie Basic i może do wyjazdu medycznego udać się jako jednostka Engine Paramedic jako wsparcie a nie Rescue.
Natomiast osoba która chce dojść do EMS nie musi wiedzieć nic o roli załogi Truck'a podczas wypadku komunikacyjnego, bo po co mu to?

Słuszna uwaga. Musimy zmienić formularz na rekrutacje zaawansowana. A przynajmniej go delikatnie zmodyfikować.
Co do podziału, to jak najbardziej jest. Tylko już prowadzony wewnętrznie. EMS nie musi miec wiedzy ff za to ff już ma wiedzę Ems. Cała struktura oparta jest o normy NFPA, która w pracy przeoralem na potrzeby gry. Pytanie odnośnie ścieżki zostaje zadane na etapie rekrutacji. Chodzi oto, ze każdy gracz ma do wyboru ścieżkę albo paramedyka albo ff. I dopasowane do niej wymagania stawiane przez command staff. Na obronę formularza rekrutacji zaawansowanej może być fakt ze chcemy sprawdzić pełna wiedzę użytkownika i podjąć decyzje czy trafia on w struktury czy jednak na akademie.

Użytkownik Gtamix edytował ten post 04 kwiecień 2016 - 09:49

#19 Angels

Angels

Mister Szymon.

• Gracze
  • 1925 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:17

ie małe pytanko - jeśli ktoś wie dużo o EMS, medycyna i tak dalej a nie wie o FD, może iść na rekrutację weterana a nie na akademię podstawową? (: wklejam to pytanie gdyż w pytaniach o rekrutacji nie uzyskałem odpowiedzi.

Dołączona grafika

#20 Willy

Willy

U.O.E.N.O

• Gracze
  • 246 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:23

Na obronę formularza rekrutacji zaawansowanej może być fakt ze chcemy sprawdzić pełna wiedzę użytkownika i podjąć decyzje czy trafia on w struktury czy jednak na akademie.

Oczywiście, jednak jest on ferelny pod względem osób takich jak ja. Przez 3 lata gry w FD na elszy potrafie Ci powiedzieć wszystko o FD, jednak z medycyny leże. Dlatego wysłalibyście mnie na akademię gdzie wybrałbym drogę na FF, a na akademii bym siedział przez te wykłady i słuchał tego co wiem od ponad 4 lat.

Ja Wam z doświadczenia sugeruję podzielenie akademii w pełni na EMS i FD od początku dla akademii jak i weteranów, jest to łatwiejsze i dla osób chętnych i dla Was.

I nie piszę tego żeby się wymądrzać, tylko żebyście przemyśleli i ulepszyli pewne aspekty struktury, popatrzyli z innej perspektywy.

Użytkownik Willy edytował ten post 04 kwiecień 2016 - 10:25