Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Temat dyskusyjny RCFRS

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
119 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 11:03

ie małe pytanko - jeśli ktoś wie dużo o EMS, medycyna i tak dalej a nie wie o FD, może iść na rekrutację weterana a nie na akademię podstawową? (: wklejam to pytanie gdyż w pytaniach o rekrutacji nie uzyskałem odpowiedzi.

Oczywiście, jednak jest on ferelny pod względem osób takich jak ja. Przez 3 lata gry w FD na elszy potrafie Ci powiedzieć wszystko o FD, jednak z medycyny leże. Dlatego wysłalibyście mnie na akademię gdzie wybrałbym drogę na FF, a na akademii bym siedział przez te wykłady i słuchał tego co wiem od ponad 4 lat.

Ja Wam z doświadczenia sugeruję podzielenie akademii w pełni na EMS i FD od początku dla akademii jak i weteranów, jest to łatwiejsze i dla osób chętnych i dla Was.

I nie piszę tego żeby się wymądrzać, tylko żebyście przemyśleli i ulepszyli pewne aspekty struktury, popatrzyli z innej perspektywy.

Obie odpowiedzi są ze sobą ściśle powiązane dlatego pozwólcie, że odpowiem.
Akademia za mojej liderki zostanie podzielona na te dwa kierunki.
Nie publikujemy struktur do dostępu publicznego, ale daje Wam gwarancję, że Paramedycy i Strażacy to dwie oddzielne ścieżki.
Jeżeli chcesz iść ścieżką Paramedyka to Twoja wiedza oprze się o Certyfikaty wewnętrzne, BLS, ALS, który wypracowywany jest wspólnie z Ratownikiem Medycznym. Strażak musi znać minimum BLS. Nawet ja nie wyobrażam sobie pracy służb medycznych bez PPR (Pierwszej Pomocy Ratowniczej), a Strażak to nie tylko lanie wody, a również ratownik, współpracujący z innymi służbami. Każda jest od siebie zależna.
Reasumując,
Akademia ma dwie ścieżki, w których wykłady oparte są o oddzielne wymagania stawiane dla Paramedyka i dla Strażaka.
Paramedyk musi znać BLS, w dalszym trybie ALS, a Strażak BLS, ewentualnie ALS w przypadku chęci pozyskania wyższej rangi, Podstawy Strażaka Ratownika etc.
Po rekrtuacji zaawansowanej wybieracie ścieżkę, którą chcecie iść i macie dwa tygodnie na uzupełnienie wiedzy. Dodatkowo prowadzimy szkolenia, warsztaty, które ugruntowują Wasza wiedzę. Teraz, nawet obecni strażacy i paramedycy mają dwa tygodnie aby potwierdzić swoją wiedzę.
Za ścieżkę Paramedyków odpowiada Nikon, a Elita33 za strażaków i oni dbają abyście się dokształcali.

Specjalnie nie publikuje tutaj modelu struktury, bo chce aby pozostał on na potrzeby Deva.

Willy, to co proponujesz działa już u nas, problemem jest formularz rekrutacyjny. Jednak i tym się zajmiemy.

Angels, złóż podanie. Zawsze możemy je rozpatrzeć i dostaniesz dwa tygodnie na ogarnięcie się. Jeżeli idziesz ścieżką Paramedyka, to wystarczy Ci na początek wiedza z BLS. Nie musisz znać tego czego uczymy FF.

Jeżeli macie do mnie jakieś pytania, to śmiało pytajcie na PW. Pozostaje do Waszej dyspozycyji.

Użytkownik Gtamix edytował ten post 07 kwiecień 2016 - 08:14

#22 KrugiS

KrugiS

Dee Jay

• Gracze
  • 133 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 19:45

Czy w serwerowej strazy jest tez podzial na wozy i ekipy ratunkowe? W sensie np woz gasniczy woz 81 ktory pomaga ekipie ratunkowej oraz ekipa ratunkowa (squad3)

Użytkownik Marcinos008 edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 19:56

39Me7uE.png

#23 Przerysowana

Przerysowana

• Gracze
  • 389 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 20:38

Czy w serwerowej strazy jest tez podzial na wozy i ekipy ratunkowe? W sensie np woz gasniczy woz 81 ktory pomaga ekipie ratunkowej oraz ekipa ratunkowa (squad3)

Co rozumiesz przez podział na wozy?
Mamy wozy dla FD i EMS, każdy ma specjalny numer identyfikujący. Np RA807, czy E7.
SQUAD, to u nas jest raczej randomowy. Czyli w zależności od tego kto jest IG, jaką ma specjalizacje i jakie jest wezwanie, łączymy się w SQUAD 2-4 osobowy.

rNXlzdI.png

#24 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:13

Bardzo prosiłbym prowadzić dyskusję odnośnie frakcji LSFD. Osoby zainteresowane moją osobą zapraszam na PW. Odpowiem na pytania. :)

#25 CJ pacia

CJ pacia
  • Zablokowani
  • 316 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 17:37

A czy jeśli potrzeba pomocy medycznej to można dzwonić do was?  ^_^

#26 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 17:52

A czy jeśli potrzeba pomocy medycznej to można dzwonić do was? ^_^

Można, a nawet trzeba :)

Użytkownik Gtamix edytował ten post 07 kwiecień 2016 - 17:52

#27 REVS

REVS

kurła temu revsowi pewnie stulejka pękła

• Gracze
  • 2211 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 20:31

Chciałem się zapytać odnośnie pracowników EMS: czy moglibyście dać im troszkę więcej luzu? Mam na myśli godziny pracy. Są osoby które chcą ogarniać też czas na postacie poboczne.

#28 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 07:24

Chciałem się zapytać odnośnie pracowników EMS: czy moglibyście dać im troszkę więcej luzu? Mam na myśli godziny pracy. Są osoby które chcą ogarniać też czas na postacie poboczne.

Jak frakcja osiągnie oczekiwany przeze mnie poziom "optymalny".

#29 Kosiarz Master

Kosiarz Master

Informatyk z zamiłowania | Mistrz FWD

• Gracze
  • 482 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 22:47

Ja natomiast bardzo bym chciał pochwalić grę frakcji LSFD. Brałem teraz udział w kilku akcjach, przez które poznałem tajniki działań. Jest ona świetna i bardzo dobrze można się wczuć w klimat ratownictwa. Propsuję bardzo, trzymam za was kciuki!

#30 kochany Cezary

kochany Cezary

bo takiemu pijakowi, jakie zycie taki zgon zgon zgon

• Gracze
  • 968 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 11:30

Gtamix w swoim żywiole. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

#31 PanBlue

PanBlue

♫♪♫♪♫♪♫♪

• Gracze
  • 411 postów

Napisano 04 maj 2016 - 11:48

Co tam słychać?

#32 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 04 maj 2016 - 12:33

Co tam słychać?

Czekamy aż wrócisz. ;)

#33 Elita33

Elita33
  • Gracze
  • 366 postów

Napisano 04 maj 2016 - 14:20

Jak tam u was? Gierka się kręci? Bo coś ss'ów nie widzę. :P :D

#34 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 04 maj 2016 - 15:30

Jak tam u was? Gierka się kręci? Bo coś ss'ów nie widzę. :P :D

Kręci ale standardowo laduja w raporty. Niedługo znów wrzucimy masówkę.

#35 PanBlue

PanBlue

♫♪♫♪♫♪♫♪

• Gracze
  • 411 postów

Napisano 06 maj 2016 - 19:13

Czekamy aż wrócisz. ;)

Do czego jestem Wam potrzebny?  :paperbag: Frakcja widzę ma się dobrze. :wub:

#36 Przerysowana

Przerysowana

• Gracze
  • 389 postów

Napisano 06 maj 2016 - 19:23

Do czego jestem Wam potrzebny?  :paperbag: Frakcja widzę ma się dobrze. :wub:

Co z tego, my tęsknimy! :(

rNXlzdI.png

#37 tostinho cwelinho

tostinho cwelinho

stulejarz

• Gracze
  • 1632 postów

Napisano 09 maj 2016 - 21:55

Polecam serdecznie grę w FD, nie ma na co ani na nikogo narzekać. Ja pół roku grałem i nadal chętnie bym pograł. Trzymajcie się strażaki  :wub:

Kiedyś znów pogram.

#38 PanBlue

PanBlue

♫♪♫♪♫♪♫♪

• Gracze
  • 411 postów

Napisano 11 maj 2016 - 07:00

FD zawsze było najlepsza frakcja tylko niedoceniana i najsłabiej rozwinięta pod względem skryptu (noo dobra drabiny to juz "coś" :D)

#39 Szymoniula

Szymoniula

prosty chłopak

• Gracze
  • 3518 postów

Napisano 11 maj 2016 - 12:27

Super widzieć na mieście tak zgrana ekipę.  :wub:

#40 PanBlue

PanBlue

♫♪♫♪♫♪♫♪

• Gracze
  • 411 postów