Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Temat dyskusyjny RCFRS

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
119 odpowiedzi w tym temacie

#41 elo benc

elo benc
  • Gracze
  • 266 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 14:57

To już jest koniec?  :blush:  :wacko:  :(  :(  :(

Nie będzie na pewno tak samo jak było z Pawłem..  <_<  :unsure:

Użytkownik Boleslaw edytował ten post 04 czerwiec 2016 - 14:57

#42 Angels

Angels

Mister Szymon.

• Gracze
  • 1935 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 16:08

Szkoda że Paweł zrezygnował, był ogar we frakcji, no cóż, oby w końcu trafił się lider co wytrzyma dłużej niż miesiąc czy tam trzy. 

Dołączona grafika

#43 xDolar

xDolar

https://www.youtube.com/watch?v=Dfu93CkfQ9w&feature=youtu.be

• Gracze
  • 727 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 18:31

Nie będzie na pewno tak samo jak było z Pawłem..  <_<  :unsure:

Sądzę, że będzie tak samo. Mamy teraz dobry skład, który sam w sobie ogarnia. Paweł znalazł odpowiednie osoby do frakcji i stworzył z tego zgraną ekipę, która gra na wysokim poziomie i ma odpowiednią wiedzę do owego działania.

Szkoda że Paweł zrezygnował, był ogar we frakcji, no cóż, oby w końcu trafił się lider co wytrzyma dłużej niż miesiąc czy tam trzy.

Ogar we frakcji nadal jest :) CS trzyma na wszystkim rękę!

To już jest koniec?   :blush:   :wacko:   :(   :(   :(

Oby nie :)

Użytkownik xDolar edytował ten post 04 czerwiec 2016 - 18:39

#44 Konlej THE END

Konlej THE END

Longum est iter per praecepta, breve et efficax per exempla

• Zablokowani
  • 278 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 22:07

Mamy jeszcze Pysię, która trzyma w ryzach pracowników oraz ich funkcjonalność... Może dojdzie nowy Lider, może Pysia przejmie jego obowiązki.. kto wie.

Pomimo, że zrezygnował Lider, który wyniósł na wyżyny tą frakcję, nie oznacza że tak szybko się poddamy. Atmosfera w niej jest bardzo przyjemna, personel sprawuje się znakomicie, nawet Kandydaci na Firefighter'a i Paramedic'a jakoś się sprawują.

fjeGTQc.png

#45 elo benc

elo benc
  • Gracze
  • 266 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 22:17

Tak czy siak; mieliśmy za lidera strażaka OOC. Była odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu i czasie - teraz tego samego nie będzie.

#46 Gtamix

Gtamix
  • Gracze
  • 432 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 22:19

Sukces LSFD nigdy nie był wyłącznie mój.

Był i będzie ZAWSZE ludzi, którzy frakcję razem ze mną budowali. Ja tylko wytyczałem szlaki, przygotowałem algorytmy awansu, hierarchii i struktur, które obronią się ze mną czy beze mnie. To ludzie dokładali swoje cegiełki do potężnego LSFD. Frakcja poradzi sobie zawsze, bo buduje go CS oraz ludzie zafascynowani tematyką. Ja pozostaje do jej dyspozycji.

Użytkownik Gtamix edytował ten post 04 czerwiec 2016 - 22:20

#47 xDolar

xDolar

https://www.youtube.com/watch?v=Dfu93CkfQ9w&feature=youtu.be

• Gracze
  • 727 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 06:16

Tak czy siak; mieliśmy za lidera strażaka OOC. Była odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu i czasie - teraz tego samego nie będzie.

Powiem Ci tak, dużo osób służy w OSP, wiec w praktyce mają wiedzę na trochę mniejszym poziomie od zawodowego strażaka, jednak ją posiadaj. W dodatku, Paweł stworzył doskonałe poradniki oraz wykonał ćwiczenia na serwerze (które są kontynuowane dla nowych) wiec wiedza i praktyka w LSFD krąży.

Użytkownik xDolar edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 06:17

#48 Konlej THE END

Konlej THE END

• Zablokowani
  • 278 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 09:29

Ja załóżmy nie uczęszczam do OSP ani nie pracuję w PSP (choć w sumie miałem) i mogę więcej wiedzieć, niż osoba chodząca do OSP. Jak pisał Gtamix, są tu też ludzie zafascynowani tym tematem, ja jestem jednym nich... To, że odeszła osoba, która w realnym życiu robi to samo co w grze, nie oznacza że teraz w grze będzie fatalnie. Przez ten ponad rok przelał swą całą wiedzę na poradniki, które niesamowicie uczą. Rozumiem, że jesteś osobą, myślącą pesymistycznie, ale sam na własne oczy możesz się przekonać co LSFD może obecnie zdziałać.

Jak na razie mamy związane ręcę, póki Administracja nie zadecyduje co dalej, jeśli ich krok nie pójdzie w złą stronę, to postaramy się kontynuować robotę, którą zaczął Gtamix

Użytkownik Doktor Jack edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 09:40

fjeGTQc.png

#49 CaIifornia

CaIifornia
  • Gracze
  • 461 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 10:23

są tu też ludzie zafascynowani tym tematem, ja jestem jednym nich... 

Jak skończył byś nijaczyć postać, to może bym uwierzył w to, że należysz do tych jednych strażaków. Poza tym, piszesz o zajawce do LSFD a wcześniej poszedłeś tą postacią do akademii PD, ówcześnie dorabiając na barmanie, kolejno trafiasz do FD i udajesz super strażaka z umiejętnościami szycia łuku brwiowego, co się dzieje z tymi postaciami na serwerze... 

Użytkownik Loony edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 10:24

#50 M3nTos

M3nTos

krayzie hasting to dobry gracz

• Zablokowani
  • 240 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 11:55

Wiadomo już, kto będzie liderował tą frakcję? Będzie to jakaś wyżej postawiona osoba z panelu czy jak, bo parę osób nadaje się właśnie do tego.

Dołączona grafika

#51 Konlej THE END

Konlej THE END

• Zablokowani
  • 278 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 12:17

Jak skończył byś nijaczyć postać, to może bym uwierzył w to, że należysz do tych jednych strażaków. Poza tym, piszesz o zajawce do LSFD a wcześniej poszedłeś tą postacią do akademii PD, ówcześnie dorabiając na barmanie, kolejno trafiasz do FD i udajesz super strażaka z umiejętnościami szycia łuku brwiowego, co się dzieje z tymi postaciami na serwerze... 

Po pierwsze: Nie udaje żadnego Super Strażaka, gram jak inni w tej frakcji i dobrze mi to wychodzi

Po drugie: Wyszło jak wyszło z kreowaniem mojej postaci, uważasz to za nijaczenie? Tak, zgodzę się z tym.. Dostałem się do akademii PD, gdzie ją oblałem w dzień egzaminów, pracowałem jako Barman i teraz pracuje w LSFD.

Po trzecie: Ciekawi mnie, dlaczego edytowałeś swój tekst? Był aż tak denny, czy brakło Ci słów, które wyszukiwałeś w słowniku?

//Tekst dodany: Nie interesuje mnie szczerze, co o mnie myślisz, bo to ja prowadzę swoją postać, nikt inny! Jeśli uważasz, że w jakiś sposób złamałem regulamin to zgłoś to Administracji? I jeszcze jedno, ciekawe jak to zrobisz nie mając podstawki w postaci dowodów.

Ja informuję już teraz, że w LSFD zostanę tak długo, aż się nie rozpadnie gdyż atsmofera w niej panująca jest nad wyraz przyjemna

Użytkownik Doktor Jack edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 12:40

fjeGTQc.png

#52 Kaspr

Kaspr

Klasyka rdza nie tyka

• Gracze
  • 182 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:19

To już jest koniec?  :blush:  :wacko:  :(  :(  :(

Czemu koniec? Nadal sobie gramy, tylko nie każdy ma czas na grę :)

Każdy próbuje wbić w tygodniu a niektórzy tylko w weekendy.

#53 Przerysowana

Przerysowana

• Gracze
  • 389 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 17:13

Wiadomo już, kto będzie liderował tą frakcję? Będzie to jakaś wyżej postawiona osoba z panelu czy jak, bo parę osób nadaje się właśnie do tego.

Póki co czekamy na decyzję administracji w sprawie frakcji.

rNXlzdI.png

#54 PanBlue

PanBlue

♫♪♫♪♫♪♫♪

• Gracze
  • 413 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 18:18

Blu na lidera  :wub:  :paperbag:  :paperbag:

#55 benk86

benk86
  • Gracze
  • 34 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 20:43

Blu na lidera  :wub:  :paperbag:  :paperbag:

popieram tego pana

#56 Przerysowana

Przerysowana

• Gracze
  • 389 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 12:28

Dzięki wam za świetną zabawę, profesjonalnie rozegrane akcje i klimat. My mission completed, powodzenia i do zobaczenia! :wub:

rNXlzdI.png

#57 PanBlue

PanBlue

♫♪♫♪♫♪♫♪

• Gracze
  • 413 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:07

Dzięki wam za świetną zabawę, profesjonalnie rozegrane akcje i klimat. My mission completed, powodzenia i do zobaczenia! :wub:

Ja chce Filipa :(

#58 kaszub

kaszub
  • Gracze
  • 66 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 18:17

Czy wiadomo coś na temat tego, czy administracja planuje w najbliższym czasie wesprzeć LSFD pod względem skryptowym? Mam na myśli system pożarów i tym podobne udogodnienia. Uszanowanko :)

I7Nx3pL.png?1

Thomas House

#59 NikonPL

NikonPL
  • Gracze
  • 475 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 22:49

tumblr_lryorsvXQf1qdv1k2.gif

TtQ5uKL.jpgDonald Brown

#60 PanBlue

PanBlue

♫♪♫♪♫♪♫♪

• Gracze
  • 413 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 09:07

Czy wiadomo coś na temat tego, czy administracja planuje w najbliższym czasie wesprzeć LSFD pod względem skryptowym? Mam na myśli system pożarów i tym podobne udogodnienia. Uszanowanko :)

Jeśli dobrze pamiętam, to od czasów Filipa jeszcze obiecywali, że zrobią, że pracują ale końca ni widać  :paperbag: