Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.

Zdjęcie

Temat dyskusyjny RCFRS

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
119 odpowiedzi w tym temacie

#81 Szambonurek Yoavek

Szambonurek Yoavek

⛧⛧⛧⛧⛧

• Gracze
  • 1244 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 15:25

Jeżeli jesteś graczem od 2014 roku, to powinieneś dobrze wiedzieć, że będąc afk minuty na duty się nie naliczają. Nie dajemy obowiązku, żeby grali w godzinach popołudniowych - nie mamy nawet takiego prawa ;)
Członkowie RCFRS mają ustalone, w których godzinach mają grać obowiązkowo.

Wiem, nie zrozumieliśmy się. Ale skoro widzę że są na TS, to w grze chyba też hm? Bynajmniej w każdej innej frakcji tak jest. Nie ma Cię w grze, nie ma Cię na TS.

Tostu - To nie był wypadek, po prostu zatrzasniecie się za drzwiami w restauracji, skończyło się na tym że moja postać przestrzelila zamek bo nawet nikt nie zaakceptował żadnego z dwóch wezwań spod /911. Z czego jeden był poprawnie zbudowany przez innego gracza.

#82 tostinho cwelinho

tostinho cwelinho

stulejarz

• Gracze
  • 1632 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 15:44

Tym bardziej paramedyk nie wie, czego ma użyć bo bardzo rzadko spotykaliśmy się z takimi przypadkami. Wiesz dokładnie Yoavek jaka jest teraz w FD sytuacja, nie mają tak naprawdę nikogo poza Rogerem i gtamixem kto ich może nauczyć czegokolwiek z ratownictwa technicznego. Sam popyt na granie strażaka strażaka (takiego co z gaśnicą biega) w przeciwieństwie do paramedyka jest bardzo niski. Nie wiem czy ludzie się boją to grać, nie lubią sobie napędzać gry, bo to jest kluczem tej frakcji czy co - nigdy się tak naprawdę nie dowiemy. Wezwania stricte dla strażaków trzeba traktować z dystansem a jak na moje to najlepiej, jeżeli strażaki by informowały czy przyjadą czy nie w przeciągu kilku minut od zdarzenia.
Kiedyś znów pogram.

#83 banach

banach
  • Gracze
  • 166 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 19:57

Wiem, nie zrozumieliśmy się. Ale skoro widzę że są na TS, to w grze chyba też hm? Bynajmniej w każdej innej frakcji tak jest. Nie ma Cię w grze, nie ma Cię na TS.

Tostu - To nie był wypadek, po prostu zatrzasniecie się za drzwiami w restauracji, skończyło się na tym że moja postać przestrzelila zamek bo nawet nikt nie zaakceptował żadnego z dwóch wezwań spod /911. Z czego jeden był poprawnie zbudowany przez innego gracza.

Nie muszą być w grze, jeżeli siedzą na ts. 

A jeżeli mowa o wezwaniu z zatrzaśniętymi drzwiami.. Skoro nie ma nikogo, to odegranie na /do chyba wystarczy, prawda? 

Nie potrzebujemy, żebyście grali nam jakieś "epizodziki". Wystarczą nam wezwania spod 911.

#84 Angels

Angels

Mister Szymon.

• Gracze
  • 1935 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:13

Nie muszą być w grze, jeżeli siedzą na ts. 

A jeżeli mowa o wezwaniu z zatrzaśniętymi drzwiami.. Skoro nie ma nikogo, to odegranie na /do chyba wystarczy, prawda? 

Nie potrzebujemy, żebyście grali nam jakieś "epizodziki". Wystarczą nam wezwania spod 911.

Nie ma wezwań źle, PD próbuje coś zrobić, źle, no jezu, zdecydujcie się, serio 

Dołączona grafika

#85 NikonPL

NikonPL
  • Gracze
  • 475 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:38

Ja dałem dwa poprawne zgłoszenia do was, i nikt nie odpisał, a na ts było was pełno, nie tak jak u nas 4 czy 5, tylko w dziesiątki, a mimo to brak reakcji. Mało tego, złapałem pewnego funkcjonariusza IC, wyjaśniłem sprawę ze zgłoszenia, po dwóch dniach ic mi odpowiada (JAK go dorwałem IC, przez pośredników-  bo przecież sam się nie skontaktuje ze mną, ja go muszę szukać), że zgubił notes w którym wszystko zapisał. Uważam że takie posty szkalują dobre imię frakcji, i gdybyś nie miał uprawnień ,,podglądania'' innych frakcji na ts, nie mógłbyś użyć tego argumentu, to że w PD jest zasada, że kto siedzi w ts ten jest na /f sluzba, to nie znaczy, że tak jest w RCFaRS.

TtQ5uKL.jpgDonald Brown

#86 Albert

Albert
  • Supporterzy
  • 1126 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:02

Wątek dyskusyjny - niby można pisać co się zechce, dodawać swoje wskazówki. A ja osobiście powiem, że podoba mi się Wasza gra. Nie każda osoba jest idealna, a z własnego doświadczenia wiem, że szczególnie nowym osobom, które chcą coś ugrać - ciężko jest od tak zacząć na poziomie 'hard' - z deczka zrozumienia dla niektórych. A kwestie zgłoszeń na 911, jak niektórzy piszą, że nie odpowiadają - zgłoście Rogerowi, komunikatywny lider to na pewno coś zaradzi, nie? Tyle ode mnie, powodzenia życzę.

#87 Szambonurek Yoavek

Szambonurek Yoavek

⛧⛧⛧⛧⛧

• Gracze
  • 1244 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:28

Ja dałem dwa poprawne zgłoszenia do was, i nikt nie odpisał, a na ts było was pełno, nie tak jak u nas 4 czy 5, tylko w dziesiątki, a mimo to brak reakcji. Mało tego, złapałem pewnego funkcjonariusza IC, wyjaśniłem sprawę ze zgłoszenia, po dwóch dniach ic mi odpowiada (JAK go dorwałem IC, przez pośredników-  bo przecież sam się nie skontaktuje ze mną, ja go muszę szukać), że zgubił notes w którym wszystko zapisał. Uważam że takie posty szkalują dobre imię frakcji, i gdybyś nie miał uprawnień ,,podglądania'' innych frakcji na ts, nie mógłbyś użyć tego argumentu, to że w PD jest zasada, że kto siedzi w ts ten jest na /f sluzba, to nie znaczy, że tak jest w RCFaRS.

Tylko że ja w PD nie gram

•  

Wątek dyskusyjny - niby można pisać co się zechce, dodawać swoje wskazówki. A ja osobiście powiem, że podoba mi się Wasza gra. Nie każda osoba jest idealna, a z własnego doświadczenia wiem, że szczególnie nowym osobom, które chcą coś ugrać - ciężko jest od tak zacząć na poziomie 'hard' - z deczka zrozumienia dla niektórych. A kwestie zgłoszeń na 911, jak niektórzy piszą, że nie odpowiadają - zgłoście Rogerowi, komunikatywny lider to na pewno coś zaradzi, nie? Tyle ode mnie, powodzenia życzę.

True

Tym bardziej paramedyk nie wie, czego ma użyć bo bardzo rzadko spotykaliśmy się z takimi przypadkami. Wiesz dokładnie Yoavek jaka jest teraz w FD sytuacja, nie mają tak naprawdę nikogo poza Rogerem i gtamixem kto ich może nauczyć czegokolwiek z ratownictwa technicznego. Sam popyt na granie strażaka strażaka (takiego co z gaśnicą biega) w przeciwieństwie do paramedyka jest bardzo niski. Nie wiem czy ludzie się boją to grać, nie lubią sobie napędzać gry, bo to jest kluczem tej frakcji czy co - nigdy się tak naprawdę nie dowiemy. Wezwania stricte dla strażaków trzeba traktować z dystansem a jak na moje to najlepiej, jeżeli strażaki by informowały czy przyjadą czy nie w przeciągu kilku minut od zdarzenia.

Tutaj chodzi chyba o reorganizację frakcji na bardziej nastawienie się na medyczne - okej, rozumiem to bo tylko do tego byliście wzywani. Ale kiedyś wiem, że działało FD i Szpital i wszystko było w jak najlepszym porządku, nawet z mniejszą ilością graczy

Nie ma wezwań źle, PD próbuje coś zrobić, źle, no jezu, zdecydujcie się, serio

Żodne PD

Użytkownik Yoavek edytował ten post 01 wrzesień 2016 - 21:31

#88 Strazak Roger

Strazak Roger

IJOIJOIJOIJO

• Gracze
  • 82 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:45

Tutaj nie chodzi o sama chec gry czy ilosc graczy we frakcji. Jadac na wezwanie sam potrafie ogarnac dwa wozy (oczywiscie jeden tylko odgrywam... Ale! Tak jak cza :D) i dodatkowo dowodze akcja. Ludzi tutaj nic nie maja do rzeczy.
Mala aktywnisc:
Nic z tym nie zrobie, ze ldzie traca fun z tego typu gry. Moze niebawe to sie zmieni, zobaczymy...
TS: u nas we frakcji nie ma czegos takiego jak "jestes na duty jestes na ts". Skoro jest pozwalam na nim skdziec.
Jesli jest jakis problem to skype mam podany na profilu. Zawsze mozna mnie dodac, popisac/pogadac... Cos podpowiedziec czy cos. Jestem otwarty...
Epizody:
Fajnie dajecie szanse gry. Ale mala liczba ludzi w godzinach popoludniowych ogranicza. Tutaj tez nic nie zdzialam. Nie moge im kazac grac 24/7.

Temat raczej wyjasniony, za bledy przepraszam z gory.

PS: Jak chcecie dawac skargi na cos tk z dowodami. Najlepiej SS ;)

Jak cos telefon to sorka...

Użytkownik Rogerroo edytował ten post 01 wrzesień 2016 - 21:48

bglpAEx.jpg?1

#89 Angels

Angels

Mister Szymon.

• Gracze
  • 1935 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 11:39

• Żodne PD

Znaczy, nie wiem gdzie grasz, dlatego myślałem że w PD, ale chodziło mi ogólnie. :D 

Dołączona grafika

#90 Parchin

Parchin
  • Gracze
  • 722 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 01:41

Co się dzisiaj stało? Podobno straciliście dużo osób.

ee960cc3e67f3894dd9b75d1e49287c1.gif

#91 zeamz

zeamz

retired roleplayer

• Gracze
  • 264 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 02:43

Co się dzisiaj stało?

Właśnie, co się odjaniepawliło?

#92 xDolar

xDolar

https://www.youtube.com/watch?v=Dfu93CkfQ9w&feature=youtu.be

• Gracze
  • 733 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 07:55

Co się dzisiaj stało? Podobno straciliście dużo osób.

Tak to prawda. Osoby o których mówimy, nie wykonali odpowiednich zasad/obowiązków, które sami akceptowali. To tak w dużym skrócie.

Jest tez druga strona medalu, duzo członków odeszło z wlasnej woli.

Użytkownik xDolar edytował ten post 04 wrzesień 2016 - 07:56

#93 Martix484

Martix484

Nje

• Gracze
  • 74 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 12:49

Tak to prawda. Osoby o których mówimy, nie wykonali odpowiednich zasad/obowiązków, które sami akceptowali. To tak w dużym skrócie.

Jest tez druga strona medalu, duzo członków odeszło z wlasnej woli.

Wszystkie osoby które wczoraj odeszły zrobiły to z własnej woli, i każdy wie z jakiego powodu.

#94 Strazak Roger

Strazak Roger

IJOIJOIJOIJO

• Gracze
  • 82 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 12:57

Wszystkie osoby które wczoraj odeszły zrobiły to z własnej woli, i każdy wie z jakiego powodu.

Odszeł tylko Krugi ;)

Wy zostaliście wywaleni. "i każdy wie z jakiego powodu." Wystarczy, że Wy wiecie.

bglpAEx.jpg?1

#95 Martix484

Martix484

Nje

• Gracze
  • 74 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 13:03

Odszeł tylko Krugi ;)

Wy zostaliście wywaleni. "i każdy wie z jakiego powodu." Wystarczy, że Wy wiecie.

Wywaleni - Tylko czekaliśmy na Ciebie żeby się zwolnić.

#96 Konserwa

Konserwa

Call 911 - you're just trying to survive

• Gracze
  • 227 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 13:46

W każdym razie dalsza dyskusja na ten temat nie ma raczej sensu.

Nie zmienia to nic w sprawie, nie wnosi żadnego faktu do dyskusji, która się tu toczyła. Sytuacja dobrze wiecie jak wyglądała i poprzedzała wcześniejsze wydarzenia. Najwidoczniej nie nadawaliście się do gry u boku frakcji, może panel frakcyjny to zbyt duża odpowiedzialność. Albo po prostu znudziła wam się gra, wiem doskonale z autopsji jak ciężko zatrzymać u boku frakcji typu Medical Center graczy, trzeba się bardzo starać i wprowadzać często zmiany. Zdecydowanie jest to najtrudniejsza rzecz w prowadzeniu frakcji. W gronie tych osób były również pojedyncze przypadki, które odwalały, urządzały sobie pyskówki.

Nie mniej jednak - wielki szacunek za chęć gry w takiej frakcji, graliście krótko, ale szacun i tak. Nie graliście źle, tylko brakowało wam atrakcji, zdaję sobie z tego sprawę. Zależy też od tego, kto na to patrzy względem przyszłości, może w realnym życiu ktoś chcę iść do służb ratunkowych, albo ktoś to traktuję jako czystą grę, która przypominam (ma sprawiać przyjemność), a nie być źródłem kłótni o jedną piksele.

Przyjemność po mojej stronie, przykro mi jedynie, że pograłem u boku Waszej ekipy tak krótko, mam nadzieję, że niektórych z Was jeszcze spotkam w innych frakcjach, tudzież organizacjach przestępczych. Do zobaczenia i powodzenia w dalszej grze.

Ah, no i proszę o jedno - zostawmy ten temat w spokoju, stało się, nie ma co rozdrapywać ran, frakcja ucierpiała na utracie kadry, ale każdego da się zastąpić, nie cofniemy czasu i nie naprawimy błędów, które popełniły dwie strony. Nie róbmy również "shitstormu" w tym temacie. W końcu możemy umówić się i porozmawiać na jakimś komunikatorze głosowym, czy coś. Jest to temat do pytań, do rozmów, ale przyjemnych rozmów.

Pozdrawiam. :)

OmmuJTX.png

#97 Martix484

Martix484

Nje

• Gracze
  • 74 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 13:50

W każdym razie dalsza dyskusja na ten temat nie ma raczej sensu.

Nie zmienia to nic w sprawie, nie wnosi żadnego faktu do dyskusji, która się tu toczyła. Sytuacja dobrze wiecie jak wyglądała i poprzedzała wcześniejsze wydarzenia. Najwidoczniej nie nadawaliście się do gry u boku frakcji, może panel frakcyjny to zbyt duża odpowiedzialność. Albo po prostu znudziła wam się gra, wiem doskonale z autopsji jak ciężko zatrzymać u boku frakcji typu Medical Center graczy, trzeba się bardzo starać i wprowadzać często zmiany. Zdecydowanie jest to najtrudniejsza rzecz w prowadzeniu frakcji. W gronie tych osób były również pojedyncze przypadki, które odwalały, urządzały sobie pyskówki.

Nie mniej jednak - wielki szacunek za chęć gry w takiej frakcji, graliście krótko, ale szacun i tak. Nie graliście źle, tylko brakowało wam atrakcji, zdaję sobie z tego sprawę. Zależy też od tego, kto na to patrzy względem przyszłości, może w realnym życiu ktoś chcę iść do służb ratunkowych, albo ktoś to traktuję jako czystą grę, która przypominam (ma sprawiać przyjemność), a nie być źródłem kłótni o jedną piksele.

Przyjemność po mojej stronie, przykro mi jedynie, że pograłem u boku Waszej ekipy tak krótko, mam nadzieję, że niektórych z Was jeszcze spotkam w innych frakcjach, tudzież organizacjach przestępczych. Do zobaczenia i powodzenia w dalszej grze.

Ah, no i proszę o jedno - zostawmy ten temat w spokoju, stało się, nie ma co rozdrapywać ran, frakcja ucierpiała na utracie kadry, ale każdego da się zastąpić, nie cofniemy czasu i nie naprawimy błędów, które popełniły dwie strony. Nie róbmy również "shitstormu" w tym temacie. W końcu możemy umówić się i porozmawiać na jakimś komunikatorze głosowym, czy coś. Jest to temat do pytań, do rozmów, ale przyjemnych rozmów.

Pozdrawiam. :)

Zgadzam się z tym że temat wyczerpany, ale co do niektórych kwestii: Graliśmy dobre trzy miesiące, to raczej nie jest krótki okres czasu. Wszystkim z nas podobała się gra w frakcji, nikomu się to nie znudziło, ja już pisałem że każdy wie z jakiego powodu odeszliśmy a zwłaszcza Roger. Ja wam tylko mogę życzyć powodzenia w dalszej grze.

#98 Konserwa

Konserwa

• Gracze
  • 227 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 14:06

Zgadzam się z tym że temat wyczerpany, ale co do niektórych kwestii: Graliśmy dobre trzy miesiące, to raczej nie jest krótki okres czasu. Wszystkim z nas podobała się gra w frakcji, nikomu się to nie znudziło, ja już pisałem że każdy wie z jakiego powodu odeszliśmy a zwłaszcza Roger. Ja wam tylko mogę życzyć powodzenia w dalszej grze.

I takie podejście to ja rozumiem. Trochę było nieprzyjemności w naszą stronę, ale mam nadzieję, że również uszanowaliście to, że chcemy pomagać w rozwoju tej frakcji. Zostało nas mało, ale nic nie zrobimy. Cóż, jak wspomniałem - jest to zarówno wina Rogera, jak i Wasza. Nikt nie jest bez winy, przynajmniej ja tak uważam. Opadły emocje i okazało się, że jednak można porozmawiać na spokojnie i bez żadnych kłótni. Każdy popełnia błędy, nie wiem, co między Wami zaszło i szczerze mówiąc, są to Wasze sprawy, ale pamiętaj, że nikt Wam źle nie życzył, ani od początku, ani po odejściu z frakcji, nikt nie powiedział złego słowa o Waszej grze. Było kilka sytuacji, które rzeczywiście były naganne, ale w tej frakcji wszystko nadrabia się poziomem odgrywania, wiedzą i skutecznością.

Pozdrawiam.

OmmuJTX.png

#99 Dreiatore

Dreiatore
  • Gracze
  • 22 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 17:51

dobre odrywanie polecam  ;)

W6cyCO2.gif

#100 Konserwa

Konserwa

• Gracze
  • 227 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 17:52

dobre odrywanie polecam  ;)

Dziękuję i zapraszam jeszcze kiedyś na kolejną akcję. :)

Mi również przyjemnie się odgrywało.

OmmuJTX.png