Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


davidd1

Rejestracja: 27 gru 2013
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna

Moje tematy

MC 1.14.4

14 wrzesień 2019 - 21:53

Znów sobie kulturalnie gramy w minecraft 1.14.4 na fajnej paczuszce datapacków. Jak ktoś chce się dołączyć to dobijać na discord, a z niego bezpośrednio na serwerek ;)
 

5.png

1.png

2.png

4.png

[LINK DO DISCORD]


Serwer minecraft 1.14.3, ktoś zagra?

28 czerwiec 2019 - 18:42

dolacz.png

Siema. Odpaliliśmy ostatnio (bo wczoraj xp) serwer na 1.14.3 ( i o dziwo jest na razie stabilnie) i przymierzamy się do rozgrywki na vanilla survivalku z cuboidami, a w przyszłości o ile będą chętni, i serwer nie zdechnie to dodamy plugin na gildie żeby się trochę teamowo ponapieprzać.

 

Gramy na serwerze przystosowanym pod graczy bez minecraft premium, także na luzie każdy może podbić i z nami poklikać.

 

DISCORD - KLIK

 

screen.png


[05/06/2019] Kupię Declasse Stallion.

02 czerwiec 2019 - 11:48

0aqQNJH.pngMarka pojazdu: Declasse Stallion
Stan: Najlepiej po renowacji blacharskiej i slinikowej.
Przebieg: Jak najniższy.
Kolor: Obojętnie.
Informacje dodatkowe: Zależy mi na aucie kompletnie odnowionym i bez zbędnych dodatków w postaci nowych lamp, czy zmienionych felgach. Pragnę kupić w pełni oryginalne auto.
Kwota: Do ustalenia.


Kontakt: e-mail.

davidd1 mods

02 maj 2019 - 20:49

Siema! Postanowiłem stworzyć sobie publiczny temat żeby mieć feedback i archiwizować swoje prace, co by mieć jakąś pamiątkę kiedyś. Modele edytuję i tworzę w 3ds Max 2019 (z pomocą kilku dedykowanych dla San Andreas skryptów), tekstury edytuję w Photoshop CC 2019, kolizje modeli poprawiam w CollEditor2.
 
• Przejazdy na autostradzie 425, Santa Maria Beach. Pasy pomiędzy asfaltem rzeczywiście mają materiał ziemi i jeśli najedzie się na nie autem to je brudzą. ok ~ godzina pracy.
 

WH8ShEa.png

Spoiler

• Zremasterowane lekko Unity Station. Ma zastosowane multum różnych materiałów, które dają inne efekty pod kołami, nogami i wydają inne dźwięki. Poświęciłem na ten model z dobre 8 godzin.
 

EU85Ylr.png

Spoiler

Ruben Roxford

01 maj 2019 - 00:45

Bez_nazwy-1.png


Ruben Roxford; Rodowity mieszkaniec stanu San Andreas. Absolwent architektury krajobrazu, a później architektury wnętrz na University of San Andreas; Lokalny inwestor i przedsiębiorca mający na koncie dwie prężnie rozwijające się marki sygnowane jego nazwiskiem i nazwiskami wspólników; Roxford development i Rodgers Magazine. Persona niezwykle ambitna i utalentowana w swojej dziedzinie. Inicjator i pomysłodawca wielu udogodnień z których mają okazje korzystać mieszkańcy Los Santos. Pasjonata amerykańskiej motoryzacji klasycznej i oldschoolowej muzyki. Obecnie członek Democratic Party.


Postulaty wyborcze;

• Ogólnopojęta modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Red County.
• Modernizacja miejsc zapomnianych przez obywateli Los Santos, w tym między innymi nadanie nowego życia obiektom kultury.
• Propagowanie ekologicznego trybu życia i działania na rzecz ochrony środowiska, w tym między innymi darmowe rowery miejskie wraz z przystosowaną infrastrukturą drogową.
• Poprawa poczucia bezpieczeństwa mieszkańców wschodniej części miasta.


Social Media;
• twitter