Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


VoeR

Rejestracja: 28 kwi 2014
Poza forum Ostatnio: dziś, 00:19

Moje tematy

Melvin Knupp

22 październik 2019 - 19:10

jN87mJq.jpg

 

Melvin Knupp urodził się w Kiszyniowie w Mołdawii. Od samego początku zamierzał w przyszłości otworzyć swoją własną szwalnię w której mógłby tworzyć własne projekty. Zachęcony przez swoją matkę poprawiał swoje umiejętności i gdy tylko skończył szkołę udał się na studia do Stanów Zjednoczonych gdzie został zauważony przez starego projektanta, który lata świetności miał już dawno za sobą. Mężczyzna wprowadził go w świat biznesu na Amerykańskiej ziemi. Niegdyś Nikolaj postanowił zmienić swoje imię i nazwisko zaraz po otrzymaniu obywatelstwa. Wybrał dane Melvin Knupp, które od razu stały się jego znakiem rozpoznawczym. W Los Santos zamieszkał w dzielnicy Santa Maria Beach gdzie poznał wielu znajomych. Od dziecka fascynował się motocyklami, dlatego postanowił znaleźć fanatyków znajdujących się w jednym z miast stanu San Andreas. Daleko nie musiał szukać, ponieważ znalazła się grupka formująca klub niedaleko od jego miejsca zamieszkania. Jeżeli chodzi o jego dotychczasowe osiągnięcia jako projektant, są to głównie ubrania, które można kupić tylko i wyłącznie na jego stronie internetowej. Najbardziej popularnymi są dwa proste projekty.
 

GKiLEWP.png

 

Spoiler


002. BUSINESS MAGAZINE

07 październik 2019 - 18:38

** W kioskach i sklepach pojawiło się drugie wydanie gazety od aspirującego wydawnictwa z Los Santos. Okładka wykonana jest ze śliskiego materiału o bardzo wysokiej jakości. **

 

kQyDeuz.png

 

Spoiler

Purple Supplements Center

30 wrzesień 2019 - 19:27

nMoKNcy.png
 

Purple Supplements Center - prywatna działalność z siedzibą w Blueberry gdzie też odbywa się produkcja suplementów diety, które wspomagają sportowców - zarówno amatorów jak i zawodowców. Firma zajmuje się produkcją markowych produktów, które są dystrybuowane tylko w stanie San Andreas. Pomysłodawca projektu zdecydował się wejść w układ z lokalnym przedsiębiorcą Billym Shelby, który posiada siłownie Arnolds Gym w centrum miasta. Suplementy w Los Santos na ten moment dostępne są tylko i wyłącznie w jego siłowni. Ondrey Kana dalej pozostaję twarzą całej firmy.

w17E6Yr.png

Fatty XXL (800g) to bez wątpienia pierwszorzędny preparat typu gainer. Przez duże grono osób uznawany jako lider na rynku wśród produktów, które w swoim celu mają zwiększyć tak zwaną “masę” użytkownika, który stosuje ten suplement. Produkt najbardziej doceniany jest za swój nieprzeciętnie dobry smak, rozpuszczalność jak i samą cenę porównywalną do jakości produktu. Zaleca się trzymać produkt w suchym miejscu, o pokojowej temperaturze. Dostępny w smakach; czekolada, truskawka, wanilia.

UrFs1My.png

Purple devil (500g) czyli najwyższej jakości monohydrat kreatyny w postaci proszku. Dzięki najlepszemu dotychczas na rynku stopniu mikrozdrobnienia uzyskano kreatyne o wysokiej czystości i niesamowitemu rozdrobnieniu. Kreatyna Purple devil przeznaczona jest głównie do rąk ludzi, którzy intensywnie trenują i NIE mają zastojów w treningach. Zaleca się trzymać produkt w suchym miejscu, o pokojowej temperaturze. Dostępny w smakach; arbuz, malina.

FWyFDnq.png

Hammer f!$k (480g) jest unikalną formą przedtreningówki. Produkt został stworzony dla osób, które chcą w ogromnym stopniu poprawić swoją wydajność na treningach. Suplement wyraźnie poprawia koncentrację, wydolność oraz wytrzymałość. Oparty o potwornie duże, wręcz piekielne ilości argininy i cytruliny, które powodują szybszy przepływ krwii do mięśni, a co za tym idzie poprawia to ich przyrost. Zaleca się trzymać produkt w suchym miejscu, o pokojowej temperaturze. Dostępny w smakach; ananas, czarna porzeczka.

 

pZ1b4e6.png

(NOWOŚĆ)

 

Flex-Tape (140 cap.) to produkt, którego głównym składnikiem jest kolagen. Kolagen pomaga wielu kontuzjowanym sportowcom z urazami chrzęstno-kostnymi dojść do siebie i zagwarantować powrót do swojej formy przed urazem. Sam suplement bardzo często znajduje się w czołówkach rankingowych na różnorakich stronach poświęconych suplementacji diety, gdzie można również wyczytać pozytywne działania suplementu na regeneracje potreningową. Zaleca się trzymać produkt w suchym miejscu, o pokojowej temperaturze.

 

 

 

Spoiler


Jimmy Hudson in his backyard [www.vibe.com]

28 wrzesień 2019 - 20:33

rjYOym4.png

 

** Dnia 28.09.2019 pojawia się sesja zdjęciowa nowo zakontraktowanego kierowcy w VIBE motorsport. Zdjęcia mają ukazywać zaangażowanie zawodnika w codzienne przygotowania do zbliżających się zawodów Junior Cup w których weźmie udział cały zespół. Wszystkie fotki zostały wykonane profesjonalnym sprzętem przez jednego z fotografów agencji - Pierre Bracelidge  **

 

Spoiler

[24.09.2019] Freeway | Unikalne malowanie

21 wrzesień 2019 - 17:31

0aqQNJH.png

 

Marka pojazdu: Freeway
Liczba drzwi: -
Stan: Perfekcyjny
Przebieg: 407km
Kolor: Zielony
Wyposażenie: Tempomat

Spoiler

Informacje dodatkowe: Motocykl posiada unikalne malowanie.
Zdjęcia:
Spoiler

 


Cena KupTeraz!:  $40 000 | Ewentualnie wymiana za coś innego

Kontakt: Devbuy