Skocz do zawartości

Multi Theft Auto Zagraj
Facebook Twitter Steam Community Zgłoszenia Wyszukiwarka
Tradycyjna rozgrywka Role Play w nowoczesnym wydaniu.


Pearce

Rejestracja: 17 sie 2014
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna

Moje tematy

Seijin-kai

05 sierpień 2019 - 19:59

bVV1T5a.png

 

 • Sercem Seijin-kai jest dzielnica Downtown w Los Santos. To właśnie tam swoje początki miała owa grupa przestępcza w połowie 2019 roku. Przestępczość w tamtych regionach nigdy nie była jakoś mocno nasilona jak w sąsiednich dzielnicach, a mądrzy ludzie z china town postanowili to wykorzystać. Dobrze rozwijająca się okolica zawdzięcza większość pieniądzom z nielegalnych interesów, na których odpowiedni ludzie się bogacą. Spokojna niegdyś dzielnica nadal stara się za taką uchodzić, ale nie brakuje tam przestępczych incydentów. Lokalną społecznością zaczęli rządzić skośnoocy - niektórzy to imigranci prosto z Azji, a inni to wychowankowie Stanów Zjednoczonych. Łączy ich wzajemna lojalność, dyscyplina i chęć zdobywania władzy oraz pieniędzy. Mimo że każdy z Downtown wie o istnieniu i działalności Seijin-kai to grupa działa w większości w ukryciu, a powiązane osoby ze względu na lojalność nie otwierają nawet ust na ten temat. Świeże ugrupowanie budowane od początku na zasadach - przysługa za przysługę - dobrze wkomponowało się w osiedlowe życie china town, przez co czerpie teraz jedynie same korzyści z wierności swoich ludzi.
   
 • Schemat grupy jest prosty i zarówno efektywny. W Seijin-kai władzę sprawuje Susumu Hamamoto, o którym wiedzą jedynie wyżej postawieni członkowie ugrupowania. Hamamoto posiada swoją prawą rękę, z którą wszystko uzgadnia i liczy się z jej zdaniem - mowa tutaj o Gaku Tanimoto. Pod sobą dowódca posiada kilku doświadczonych ludzi, którym w zasadzie nawet nie ufa. Testuję jedynie ich lojalność wobec siebie, a reszta opiera się na tym, że on daje i oferuje im to, czego sami chcą, a w zamian są w stanie zrobić dla niego wszystko. Pełnią swego rodzaju rolę kapitanów i dobierają pod siebie zwykłych ludzi, którzy pomagają im w realizacji celów - określają ich mianem żołnierzy. Reszta potrzebnych ludzi jest często dobierana z asian town i wykorzystywana do konkretnych zadań - ci ludzie nawet często nie należą do szeregów Seijin-kai

   

1YguMys.png

 • Seijin-kai rozpoczęła swoją działalność w ciężkich czasach dla grup przestępczych. Ogromny przepływ informacji, wzrastająca skuteczność systemów bezpieczeństwa i coraz większy brak strachu zwykłych ludzi wobec działań przestępczych sprawia, że ugrupowanie Hamamoto jest zmuszone działać w ukryciu. Sam dowódca jest odwiecznym mieszkańcem Downtown, jednakże o jego przestępczej stronie wie garstka osób, które uważa za lojalne wobec siebie. Unika tym samym niepotrzebnych zdrajców, którzy chętnie by donosili na niego do służb porządkowych i federalnych. Grupa w szczególności dąży do poszerzenia możliwości handlu narkotykami, oraz bronią palną. Ludzie zajmujący się tym odłamem ugrupowania działają w szczególności ostrożnie, dobierają sobie klientów z rozwagą i każdą transakcje przeprowadzają z myślą o najmniejszych detalach. Rozwijająca się grupa posiada kilka innych zajęć - w tym sutenerstwo, porwania, zabójstwa i wymuszenia , handel podrobionym towarem znanych marek na mniejszą skalę. Seijin-kai nie skupia się jedynie na nielegalnych działaniach, ale również kładzie swoje macki na legalną stronę - głównie prywatne przedsiębiorstwa, które często stanowią dobre przykrywki oraz pralnię pieniędzy.
   
 • ​Grupa ze względów bezpieczeństwa odchodzi od znaków szczególnych, dzięki którym mogliby być rozpoznawalni. Wśród członków Seijin-kai nie ma powtarzających się tatuaży, czy innych elementów, przez które mogą być identyfikowani z zorganizowaną grupą przestępczą z Downtown. Odchodzą w tym momencie od panującego trendu wśród przestępców, a wszystko to, żeby nie dać się przyłapać ludziom ścigających ich. Członkowie grupy kreują się na biznesmenów, zajmują się jakimiś firmami - mniejszymi bądź większymi, a swojej przestępczej strony nikomu nie pokazują. Jedyną rzeczą, która pozostanie niezmienna jest wielki udział żółtków w szeregach organizacji, rzadko spotyka się białych, a czarni w ogóle są niedopuszczani.

  Spoiler

[03.07.2019] Kupie Premiera!

28 czerwiec 2019 - 20:23

0aqQNJH.png

 

Marka pojazdu: Premier
Stan: Jak najlepszy
Przebieg: Jak najniższy

Kolor: Dowolny
Informacje dodatkowe: -
Kwota: Dogadamy się
 

Kontakt: Skrzynka devBuy (PW)


*Na mieście zostały porozwieszane...

16 czerwiec 2019 - 18:36

** ...plakaty dotyczące dzisiejszej imprezy w klubie Alhambra o godzinie 21:00 **

 

2.png

 

Spoiler

[LIVE][16.06.2019] Alhambra

10 czerwiec 2019 - 23:35

Imię i nazwisko: Terrence Buckley

Numer telefonu: 09752540

Data oraz godzina: 16.06.2019 - 20:30

Miejsce nadania: Alhambra

Typ audycji: komercyjna/niekomercyjna

Długość trwania audycji: 1,5h

Zwięzły, skonkretyzowany opis z nagrodami: Impreza w klubie z nagrodą w postaci auta.


[LIVE][09.06.2019]Alhambra

02 czerwiec 2019 - 21:39

Imię i nazwisko: Terrence Buckley

Numer telefonu: 09752540

Data oraz godzina: 09.06.2019 - 20:30

Miejsce nadania: Alhambra

Typ audycji: komercyjna/niekomercyjna

Długość trwania audycji: 1,5h

Zwięzły, skonkretyzowany opis z nagrodami: Impreza w klubie z nagrodą w postaci auta.